Презиме и име Место рођења Место пребивалишта
Почетна >> ЈУЖНО-БАЧКИ ОКРУГ >> Бачка Паланка
Редни
број
Број Презиме и име Име родитеља Година рођења Место рођења Место пребивалишта
1 РКТГ-2560 Бернолд Гизела Лајош Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2 РКТГ-4382 Тренц Магдалена 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
3 РКТГ-4391 Амс Ана 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
4 РКТГ-4392 Дир Петар 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
5 РКТГ-4399 Илих Францишка 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
6 РКТГ-4429 Бон Јосиф Јован 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
7 РКТГ-4449 Вернет Јакоб Јакоб 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
8 РКТГ-4455 Пелвај Ана Рудолф 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
9 РКТГ-4491 Шнајдер Терезија 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
10 РКТГ-4493 Шмит Терезија Јозеф 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
11 РКТГ-4495 Хофенбергер Стеван Никола 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
12 РКТГ-4499 Кранахер Катарина Јосиф 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
13 РКТГ-4652 Љубојев Коста Јоца 1918 Обровац Обровац детаљније информације
14 РКТГ-4653 Коларов Слободан Лука 1915 Обровац Обровац детаљније информације
15 РКТГ-4662 Жуљевић Андрија Ђура Параге Параге детаљније информације
16 РКТГ-4663 Швиндел Ана Јосиф 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
17 РКТГ-4664 Вагнер Вилхелм Јосиф 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
18 РКТГ-4665 Нађидски Михаљ Михаљ Пивнице Пивнице детаљније информације
19 РКТГ-4666 Метендорфер Јован Криштоф 1880 Младеново Младеново детаљније информације
20 РКТГ-4667 Бернхард Елизабета Ђорђе 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
21 РКТГ-4672 Луш Михајло Петар 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
22 РКТГ-4685 Шмит Јаша Јаша 1913 Силбаш Силбаш детаљније информације
23 РКТГ-4688 Флаш Јакоб Јакоб 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
24 РКТГ-4692 Хазур Јосиф Никола 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
25 РКТГ-4694 Хенген Катарина 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
26 РКТГ-4874 Ленерт Фрања Фрања 1879 Челарево Челарево детаљније информације
27 РКТГ-4901 Шен Елизабета Јован 1855 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
28 РКТГ-4910 Цвик Антуз Јакоб 1885 Младеново Младеново детаљније информације
29 РКТГ-4931 Освалд Јован Јован 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
30 РКТГ-4939 Гери Кристина Ђорђе 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
31 РКТГ-4941 Крамер Барбара Јакоб 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
32 РКТГ-4944 Оперман Елизабета Јосиф 1860 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
33 РКТГ-4959 Брамбергер Ева Јохан 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
34 РКТГ-4962 Гарб Марија Ђорђе 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
35 РКТГ-4965 Велч Лоренц Лоренц 1883 Младеново Младеново детаљније информације
36 РКТГ-4982 Бајтелштајн Ана Стеван 1862 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
37 РКТГ-5007 Јерковски Јакоб Јакоб 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
38 РКТГ-5009 Масинг Хермина Мартин 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
39 РКТГ-5012 Сабо Ана Јакоб 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
40 РКТГ-5013 Луц Адам Адам 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
41 РКТГ-5014 Хенизел Катарина Блазијук 1856 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
42 РКТГ-5097 Орт Јакоб 1888 Младеново Младеново детаљније информације
43 РКТГ-5181 Ленхард Магдалена Антон 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
44 РКТГ-5455 Кол Грегор Јосиф 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
45 РКТГ-5462 Есерт Никола Јакаб 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
46 РКТГ-5518 Милер Никола Андрија 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
47 РКТГ-5521 Хил Ана Јован 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
48 РКТГ-5534 Штерн Розина Јосиф 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
49 РКТГ-5536 Шлајнкефер Рихард Јосиф 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
50 РКТГ-5570 Треер Марија Никола 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
51 РКТГ-5581 Вилвол Фрања Јован 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
52 РКТГ-5604 Фукс Михајло Мартин 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
53 РКТГ-5609 Хеђи Јован 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
54 РКТГ-5613 Маурер Катарина Фрања 1855 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
55 РКТГ-5615 Фрај Ђорђе Јосиф 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
56 РКТГ-5621 Бек Розалија Стеван 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
57 РКТГ-5627 Дурански Катарина Фрања 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
58 РКТГ-5864 Борич Магдалена 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
59 РКТГ-5868 Гратис Катарина Фрања 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
60 РКТГ-5878 Бранд Филип Филип 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
61 РКТГ-5880 Есерт Антон Антон 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
62 РКТГ-5894 Франц Штефанија Јосиф 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
63 РКТГ-5927 Хофман Хилда Кристијан 1936 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
64 РКТГ-5936 Шредер Катарина Јосиф 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
65 РКТГ-5938 Баслер Фрања Андрија 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
66 РКТГ-5941 Лај Никола Јован 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
67 РКТГ-6205 Лунова Барбара Михајло 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
68 РКТГ-6223 Гутлебер Катарина Јован 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
69 РКТГ-6248 Паушерт Ева 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
70 РКТГ-6257 Линденшмит Сузана Ђорђе 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
71 РКТГ-6287 Шумахер Петар Ђорђе 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
72 РКТГ-6292 Рајзингер Антон Јосиф 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
73 РКТГ-6298 Пенц Терезија Никола 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
74 РКТГ-6308 Епл Игнац Јован 1882 Младеново Младеново детаљније информације
75 РКТГ-6338 Енгелбрехт Терезија Фрања 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
76 РКТГ-6341 Конрад Антон Фрања 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
77 РКТГ-6344 Шур Катарина Јосиф 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
78 РКТГ-6345 Штофнер Фрања Јосиф 1898 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
79 РКТГ-6403 Шумахер Јелисавета Јакоб 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
80 РКТГ-6406 Тил Катарина Стеван 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
81 РКТГ-6415 Освалд Јосиф Грегор 1862 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
82 РКТГ-6487 Есерт Ева Антон 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
83 РКТГ-6638 Вилдман Ана 1898 Товаришево Товаришево детаљније информације
84 РКТГ-6773 Шнајдер Фрања Валентин 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
85 РКТГ-6782 Штајнер Марија 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
86 РКТГ-6787 Карл Филип Филип 1858 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
87 РКТГ-6899 Анбалер Ева Јосиф 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
88 РКТГ-6919 Хуф Јелисавета Јосиф 1908 Младеново Младеново детаљније информације
89 РКТГ-6922 Штаблер Михајло Петар 1861 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
90 РКТГ-6926 Рајтер Јелисавета 1876 Обилић Обровац детаљније информације
91 РКТГ-6939 Сађалек Адам Адам 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
92 РКТГ-6975 Штраус Јосиф 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
93 РКТГ-6978 Приц Андрија 1863 Младеново Младеново детаљније информације
94 РКТГ-6984 Шефер Вендел Вендел 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
95 РКТГ-6988 Абел Јован Лудвиг 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
96 РКТГ-7014 Керн Антон Антон 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
97 РКТГ-7145 Виланд Сузана Јован 1867 Младеново Младеново детаљније информације
98 РКТГ-7146 Вебер Магдалена Јосиф 1854 Обилић Обровац детаљније информације
99 РКТГ-7147 Алендерфер Марија Јован 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
100 РКТГ-7150 Тарер Игнац Јосиф 1884 Младеново Младеново детаљније информације
101 РКТГ-7200 Штокер Адам Адам 1857 Обилић Обровац детаљније информације
102 РКТГ-7203 Рили Јосип Лоренц 1861 Обилић Обровац детаљније информације
103 РКТГ-7209 Апл Лудвиг Антун 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
104 РКТГ-7211 Кист Марија Антон 1864 Младеново Младеново детаљније информације
105 РКТГ-7221 Тренц Мартин Ђорђе 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
106 РКТГ-7227 Темел Магдалена 1862 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
107 РКТГ-7291 Вајлер Адам 1866 Обилић Обровац детаљније информације
108 РКТГ-7303 Фин Терезија Стеван 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
109 РКТГ-7306 Абел Терезија Јован 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
110 РКТГ-7309 Бем Никола Ђорђе 1862 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
111 РКТГ-7314 Шмит Магдалена Антон 1864 Младеново Младеново детаљније информације
112 РКТГ-7326 Корингер Терезија Мартин 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
113 РКТГ-7338 Гратис Марија Јосиф 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
114 РКТГ-7410 Шпилденер Марија 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
115 РКТГ-7412 Вилдман Магдалена 1861 Обилић Обровац детаљније информације
116 РКТГ-7415 Пелих Јован Фрања 1880 Бачка Паланка Младеново детаљније информације
117 РКТГ-7418 Кастл Ђорђе Јосиф 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
118 РКТГ-7419 Фин Јосиф Јосиф 1889 Обилић Обровац детаљније информације
119 РКТГ-7422 Шлотер Јосиф Јован 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
120 РКТГ-7431 Шер Херта Стеван 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
121 РКТГ-7445 Хартман Фрања Фрања 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
122 РКТГ-7450 Хениш Магдалена Јован 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
123 РКТГ-7451 Рeлингер Валтер Јакоб Јован 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
124 РКТГ-7458 Васмер Михајло Јакоб 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
125 РКТГ-7459 Лотбрајн Андрија Јакоб 1854 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
126 РКТГ-7907 Штрбац Миле Митар Карађорђево Карађорђево детаљније информације
127 РКТГ-7908 Вечерковић Милорад Даћа Карађорђево Карађорђево детаљније информације
128 РКТГ-8363 Бајнстингл Георг 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
129 РКТГ-8364 Баки Иштван Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
130 РКТГ-8366 Баљер Валентин 1890 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
131 РКТГ-8368 Баслер Јосеф 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
132 РКТГ-8369 Бауер Стефан 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
133 РКТГ-8371 Баумгартнер Јосеф 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
134 РКТГ-8372 Бачко Пал 1921 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
135 РКТГ-8374 Бекер Јосеф 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
136 РКТГ-8379 Бекер Јохан 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
137 РКТГ-8382 Бекер Јохан 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
138 РКТГ-8383 Бер Ђуро 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
139 РКТГ-8384 Бер Франц Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
140 РКТГ-8386 Берзенковић Антун 1924 Бачко Ново Село Бачка Паланка детаљније информације
141 РКТГ-8388 Бернер Јохан 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
142 РКТГ-8389 Бернер Франц 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
143 РКТГ-8390 Бернхард Грегор 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
144 РКТГ-8391 Бернхард Михаел 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
145 РКТГ-8392 Биндер Петер 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
146 РКТГ-8395 Бирглер Михаел 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
147 РКТГ-8397 Блесиус Јакоб 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
148 РКТГ-8398 Блесиус Петер 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
149 РКТГ-8399 Бодола Јожеф 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
150 РКТГ-8400 Бођура Иштван Иштван 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
151 РКТГ-8402 Бондаренко Владимир 1935 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
152 РКТГ-8403 Бороцки Максим 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
153 РКТГ-8404 Бороцки Родољуб 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
154 РКТГ-8405 Брајтенбах Антон 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
155 РКТГ-8406 Бранделик Јакоб 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
156 РКТГ-8408 Бранделик Јосеф Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
157 РКТГ-8410 Брандт Антон 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
158 РКТГ-8411 Брандт Јосеф 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
159 РКТГ-8415 Бренер Марија 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
160 РКТГ-8416 Брукер Бела 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
161 РКТГ-8418 Брунер Фрања 1890 Оџаци Бачка Паланка детаљније информације
162 РКТГ-8421 Бурука Ђура Илок Бачка Паланка детаљније информације
163 РКТГ-8423 Буш Грегор 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
164 РКТГ-8425 Буш Јакоб 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
165 РКТГ-8427 Буш Јохан 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
166 РКТГ-8429 Вагнер Антон 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
167 РКТГ-8430 Камер Адам 1892 Бачка Паланка Пландиште детаљније информације
168 РКТГ-8431 Вајгл Фриц Herne Бачка Паланка детаљније информације
169 РКТГ-8432 Валдинспергер Јакоб 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
170 РКТГ-8434 Валтер Антон 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
171 РКТГ-8436 Вебер Јосип 1924 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
172 РКТГ-8438 Еберхард Антон 1885 Младеново Младеново детаљније информације
173 РКТГ-8440 Вилвол Јакоб 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
174 РКТГ-8442 Вилвохл Јакоб 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
175 РКТГ-8444 Вилвохл Јосеф 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
176 РКТГ-8446 Вилперт Јохан 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
177 РКТГ-8447 Вурм Георг 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
178 РКТГ-8449 Гајзер Ђура Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
179 РКТГ-8452 Гајсер Георг 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
180 РКТГ-8453 Гарб Антон 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
181 РКТГ-8457 Гергета Јован Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
182 РКТГ-8458 Гион Шандор Шандор 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
183 РКТГ-8460 Графенштајн Хенрих мл. 1905 Маглић Бачка Паланка детаљније информације
184 РКТГ-8462 Графенштајн Хенрих ст. 1880 Маглић Бачка Паланка детаљније информације
185 РКТГ-8464 Грисхабер Магдалена 1910 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
186 РКТГ-8465 Грубер Лоренц 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
187 РКТГ-8466 Диц Јохан 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
188 РКТГ-8467 Доби Иштван Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
189 РКТГ-8469 Доби Јанош Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
190 РКТГ-8471 Домес Петер 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
191 РКТГ-8473 Донго Рудолф 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
192 РКТГ-8475 Дрехер Јохан 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
193 РКТГ-8476 Дрехер Лудвиг 1898 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
194 РКТГ-8477 Еденхофер Михајло 1895 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
195 РКТГ-8478 Енгелбрехт Јохан 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
196 РКТГ-8482 Еш Јохан 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
197 РКТГ-8483 Цимерман Михаел 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
198 РКТГ-8486 Ихас Марија Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
199 РКТГ-8489 Иштван Јосип 1926 Челарево Бачка Паланка детаљније информације
200 РКТГ-8491 Јакубец Лајош Михаљ 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
201 РКТГ-8495 Једили Јохан 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
202 РКТГ-8497 Капиа Михаел 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
203 РКТГ-8500 Карл Јосеф 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
204 РКТГ-8502 Каршаи Јанош 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
205 РКТГ-8504 Кастл Јосеф 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
206 РКТГ-8505 Кастл Никола 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
207 РКТГ-8506 Кастл Никола 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
208 РКТГ-8507 Келер Јохан 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
209 РКТГ-8509 Кениг Стефан 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
210 РКТГ-8510 Кенигскнехт Јохан 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
211 РКТГ-8512 Кернаст Петер 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
212 РКТГ-8514 Килбертус Франц 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
213 РКТГ-8515 Кин Никола 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
214 РКТГ-8517 Кин Франц 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
215 РКТГ-8519 Кинер Франц 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
216 РКТГ-8521 Киш Јанош 1909 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
217 РКТГ-8693 Киш Михајло 1919 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
218 РКТГ-8694 Клајн Фердинанд 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
219 РКТГ-8696 Клеспис Франц 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
220 РКТГ-8697 Клијан Андраш 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
221 РКТГ-8700 Клин Јожеф Бачка Паланка Младеново детаљније информације
222 РКТГ-8851 Кнебел Каспер 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
223 РКТГ-8852 Кнебл Адам 1896 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
224 РКТГ-8854 Колескинов Јосип Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
225 РКТГ-8855 Конрад Михаел 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
226 РКТГ-8856 Коња Јанош Иштван 1927 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
227 РКТГ-8858 Корингер Валентин 1904 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
228 РКТГ-8859 Корнфелд Георг 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
229 РКТГ-11954 Кундер Марија Петар 1871 Младеново Младеново детаљније информације
230 РКТГ-11957 Хезели Јосиф Јосиф 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
231 РКТГ-11959 Тил Стеван Јован 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
232 РКТГ-11967 Крабат Јосеф 1933 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
233 РКТГ-11968 Крабат Лоренц 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
234 РКТГ-11969 Крабат Михаел 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
235 РКТГ-11971 Кранахер Јохан 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
236 РКТГ-11972 Кун Јосеф 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
237 РКТГ-11974 Лајст Јосеф 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
238 РКТГ-11975 Лазић Павле 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
239 РКТГ-11976 Ланг Валентин Маглић Бачки Брес детаљније информације
240 РКТГ-11977 Ланг Јосеф 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
241 РКТГ-11978 Ланг Маргарета 1913 Маглић Бачка Паланка детаљније информације
242 РКТГ-11979 Ланг Фридрих Маглић Бачка Паланка детаљније информације
243 РКТГ-11980 Ланц Јохан 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
244 РКТГ-11981 Лебхафт Јулиус 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
245 РКТГ-11982 Линдер Јосеф 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
246 РКТГ-11983 Линдлер Јакоб 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
247 РКТГ-11985 Линдлер Јохан 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
248 РКТГ-11986 Линк Јохан 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
249 РКТГ-11987 Линк Лоренц 1898 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
250 РКТГ-11988 Литер Петер 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
251 РКТГ-11989 Лунг Јакоб 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
252 РКТГ-11991 Лутц Франц 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
253 РКТГ-11992 Љубојев Јулка 1910 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
254 РКТГ-11994 Маyер Франц 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
255 РКТГ-11996 Мајер Јосип 1920 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
256 РКТГ-12000 Мајовски Стеван Младеново Бачка Паланка детаљније информације
257 РКТГ-12002 Матишић Ђура 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
258 РКТГ-12004 Маурер Антон 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
259 РКТГ-12006 Маурер Јосеф 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
260 РКТГ-12008 Месарош Стеван Опатовац Бачка Паланка детаљније информације
261 РКТГ-12010 Милер Антон 1896 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
262 РКТГ-12012 Милер Матија 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
263 РКТГ-12152 Мишковић Миша 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
264 РКТГ-12154 Молнар Јохан 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
265 РКТГ-12155 Молнар Карл 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
266 РКТГ-12157 Немеш Андраш Гашпар 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
267 РКТГ-12158 Новак Антон 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
268 РКТГ-12159 Ној Франц 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
269 РКТГ-12160 Нојмајер Стеван 1911 Младеново Бачка Паланка детаљније информације
270 РКТГ-12161 Оперман Јакоб 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
271 РКТГ-12162 Оперман Јохан 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
272 РКТГ-12163 Осалд Лоренц 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
273 РКТГ-12164 Освалд Јохан 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
274 РКТГ-12165 Освалд Петар 1926 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
275 РКТГ-12166 Освалд Фердинанд 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
276 РКТГ-12167 Панчић Урбан Опатовац Бачка Паланка детаљније информације
277 РКТГ-12168 Пап Ђура 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
278 РКТГ-12585 Шмит Вероника Мартин 1861 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
279 РКТГ-12586 Тренц Јосиф Мартин 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
280 РКТГ-12592 Шмит Филип Филип 1868 Бачка Паланка Букин детаљније информације
281 РКТГ-12594 Винклер Јосиф Јосиф 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
282 РКТГ-12595 Дитрих Каспар Лудвиг 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
283 РКТГ-12922 Фрајхаут Ева Петар 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
284 РКТГ-12923 Ајхингер Павле Игњат 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
285 РКТГ-12941 Шумахер Марија Михајло 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
286 РКТГ-12948 Шумахер Рихард Каспар 1944 Обровац Обровац детаљније информације
287 РКТГ-12957 Хен Ана Јосиф 1914 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
288 РКТГ-12960 Папић Драгиња 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
289 РКТГ-12962 Папић Тодор 1921 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
290 РКТГ-12963 Пенц Георг 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
291 РКТГ-12964 Пенц Петер 1910 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
292 РКТГ-12965 Персенкович Антон 1917 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
293 РКТГ-12966 Петровић Антун 1904 Живаја Бачка Паланка детаљније информације
294 РКТГ-12967 Пешић Паја 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
295 РКТГ-12968 Ковач Деже Андраш 1908 Кањижа Бачка Паланка детаљније информације
296 РКТГ-12969 Плавшић Илија 1925 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
297 РКТГ-12970 Прел Мартин 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
298 РКТГ-12971 Радош Калман 1917 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
299 РКТГ-12972 Рајс Лудвиг 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
300 РКТГ-12973 Рајс Терезија 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
301 РКТГ-12974 Рајсингер Јохан 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
302 РКТГ-12975 Рајтер Антон 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
303 РКТГ-12976 Ресељ Лудвиг 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
304 РКТГ-12977 Ресељ Фердинанд 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
305 РКТГ-12978 Реш Венделин 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
306 РКТГ-12979 Рогић Мато Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
307 РКТГ-12980 Рот Лајош Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
308 РКТГ-12981 Сајград Јосеф 1914 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
309 РКТГ-12982 Сандер Алексадар Др. Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
310 РКТГ-12983 Сауер Стеван 1921 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
311 РКТГ-12984 Сон Јакоб инг. 1918 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
312 РКТГ-12985 Стаудт Јосеф 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
313 РКТГ-12986 Стојановић Ида Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
314 РКТГ-12987 Сулцбахер Михаел 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
315 РКТГ-12988 Суприц Франц Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
316 РКТГ-12989 Такач Иван Опатовац Бачка Паланка детаљније информације
317 РКТГ-12990 Тамаш Јожеф Шандор 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
318 РКТГ-12991 Тил Јосеф 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
319 РКТГ-12992 Тили Андреас 1918 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
320 РКТГ-12993 Тили Фридрих 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
321 РКТГ-12994 Тифенбах 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
322 РКТГ-12995 Тифенбах Јакоб 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
323 РКТГ-12996 Тифенбах Јосеф 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
324 РКТГ-12997 Тифенбах Јосеф 1885 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
325 РКТГ-13101 Блум Фридрих Јован 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
326 РКТГ-13112 Симон Розалија Ђорђе 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
327 РКТГ-13115 Штаблер Магдалена Михајло 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
328 РКТГ-13116 Валх Барбара Јован 1856 Маглић Маглић детаљније информације
329 РКТГ-13117 Лаутенбах Доротеја Кристијан 1857 Маглић Маглић детаљније информације
330 РКТГ-13118 Малер Катарина Карло 1863 Маглић Маглић детаљније информације
331 РКТГ-13119 Ерхард Хилда Хајнрих 1941 Маглић Маглић детаљније информације
332 РКТГ-13120 Шмит Вилхелмина 1864 Маглић Маглић детаљније информације
333 РКТГ-13122 Ланг Софија 1869 Маглић Маглић детаљније информације
334 РКТГ-13124 Харфман Марија Јакоб 1873 Маглић Маглић детаљније информације
335 РКТГ-13125 Вал Маргарета 1863 Маглић Маглић детаљније информације
336 РКТГ-13127 Вебер Сузана Фридрих 1884 Маглић Маглић детаљније информације
337 РКТГ-13130 Бауер Михајло Кристијан 1870 Маглић Маглић детаљније информације
338 РКТГ-13132 Бек Петар Петар 1885 Маглић Маглић детаљније информације
339 РКТГ-13145 Тифенбах Јосип 1925 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
340 РКТГ-13146 Тифенбах Карл 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
341 РКТГ-13147 Тифенбах Петер 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
342 РКТГ-13148 Тифенбах Петер 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
343 РКТГ-13149 Тифенбах Петер 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
344 РКТГ-13150 Тифенбах Петер 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
345 РКТГ-13151 Тома Богдан Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
346 РКТГ-13152 Тренц Матија 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
347 РКТГ-13153 Унтерајнер Карл 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
348 РКТГ-13154 Утри Мартин Апатин Бачка Паланка детаљније информације
349 РКТГ-13155 Фајст Јосеф 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
350 РКТГ-13156 Фаркаш Јожеф Вајска Бачка Паланка детаљније информације
351 РКТГ-13157 Фат Адам Обровац Бачка Паланка детаљније информације
352 РКТГ-13158 Фат Никола Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
353 РКТГ-13159 Фекете Мартон Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
354 РКТГ-13160 Фин Јакоб Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
355 РКТГ-13161 Фишер Антон 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
356 РКТГ-13162 Фишер Јосиф Чеб Бачка Паланка детаљније информације
357 РКТГ-13163 Фок Јосип 1896 Товаришево Бачка Паланка детаљније информације
358 РКТГ-13164 Фрај Јохан 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
359 РКТГ-13165 Франц Јосеф 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
360 РКТГ-13166 Фриц Јосеф 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
361 РКТГ-13167 Фриц Петер 1916 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
362 РКТГ-13168 Фриц Петер 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
363 РКТГ-13169 Фриц Петер 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
364 РКТГ-13170 Фриц Франц 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
365 РКТГ-13171 Фрич Стефан Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
366 РКТГ-13172 Фухс Антон 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
367 РКТГ-13173 Фухс Емерих 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
368 РКТГ-13174 Хаг Јосеф 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
369 РКТГ-13175 Хартман Кристијан 1905 Маглић Бачка Паланка детаљније информације
370 РКТГ-13177 Хасур Јосеф 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
371 РКТГ-13178 Хаусвирт Јосеф 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
372 РКТГ-13179 Хеђи Јосеф 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
373 РКТГ-13180 Хелфрин Михајло 1883 Младеново Младеново детаљније информације
374 РКТГ-13181 Хемлингер Адам Младеново Бачка Паланка детаљније информације
375 РКТГ-13182 Хениш Ђура 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
376 РКТГ-13183 Хениш Јулиус 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
377 РКТГ-13327 Херинг Петер 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
378 РКТГ-13328 Хип Ката 1925 Вајска Бачка Паланка детаљније информације
379 РКТГ-13329 Хиш Венделин 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
380 РКТГ-13330 Хорват Фрања 1893 Обровац Бачка Паланка детаљније информације
381 РКТГ-13331 Хофман Фрања 1914 Чеб Бачка Паланка детаљније информације
382 РКТГ-13332 Хохенбергер 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
383 РКТГ-13333 Хусар Јанош 1909 Дорослово Бачка Паланка детаљније информације
384 РКТГ-13334 Хусар Јожеф 1928 Дорослово Бачка Паланка детаљније информације
385 РКТГ-13336 Хусар Михаљ 1885 Дорослово Бачка Паланка детаљније информације
386 РКТГ-13338 Цаплар Јожеф Баја Бачка Паланка детаљније информације
387 РКТГ-13340 Цирак Зуза 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
388 РКТГ-13341 Циргер Јакоб 1903 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
389 РКТГ-13343 Чеверњ Јулиус 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
390 РКТГ-13345 Чеверњ Карл 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
391 РКТГ-13346 Чипак Ђура Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
392 РКТГ-13348 Чипак Ференц 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
393 РКТГ-13350 Членеи Михаљ Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
394 РКТГ-13351 Чорда Михаљ Михаљ 1919 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
395 РКТГ-13354 Чутора Франц 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
396 РКТГ-13355 Швендеман Јосеф 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
397 РКТГ-13357 Шен Антон 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
398 РКТГ-13359 Шен Јакоб 1918 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
399 РКТГ-13361 Шен Јакоб 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
400 РКТГ-13362 Шен Јосеф 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
401 РКТГ-13364 Шен Јохан 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
402 РКТГ-13366 Шен Јохан 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
403 РКТГ-13375 Шен Франц 1893 Бачка Паланка Бач детаљније информације
404 РКТГ-13376 Шен Ханс 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
405 РКТГ-13377 Шендлингер Михаел 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
406 РКТГ-13379 Шерер Матија 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
407 РКТГ-13381 Шефер Антун 1890 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
408 РКТГ-13382 Шлап Георг 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
409 РКТГ-13385 Шроди Јохан Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
410 РКТГ-13387 Штраус Јован 1890 Гајдобра Бачка Паланка детаљније информације
411 РКТГ-13388 Шулцбахер Михајло Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
412 РКТГ-13391 Шумахер Андреас 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
413 РКТГ-13393 Шумахер Антон 1900 Товаришево Бачка Паланка детаљније информације
414 РКТГ-13394 Шумахер Михаел 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
415 РКТГ-13395 Шумахер Михаел 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
416 РКТГ-13398 Шустер Михаљ Михаљ 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
417 РКТГ-13400 Шух Кристијан 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
418 РКТГ-13402 Кун Никола 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
419 РКТГ-13403 Луш Јохан 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
420 РКТГ-13405 Милер Каспер 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
421 РКТГ-13406 Пилер Јосеф 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
422 РКТГ-13408 Рајтер Винсенц 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
423 РКТГ-13409 Скавич Емил 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
424 РКТГ-13411 Хаг Михаел 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
425 РКТГ-13432 Бон Катарина Јован 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
426 РКТГ-13433 Хупфер Јакоб Јакоб 1861 Букин Букин детаљније информације
427 РКТГ-13436 Бекер Катарина Јакоб 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
428 РКТГ-14745 Бекер Никола Јосиф 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
429 РКТГ-14748 Нај Марија Јакоб 1859 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
430 РКТГ-14755 Шен Терезија Јосиф 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
431 РКТГ-14756 Вајнмилер Ана Јован 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
432 РКТГ-14759 Борич Антуз Антуз 1939 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
433 РКТГ-14762 Талер Филип Филип 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
434 РКТГ-14912 Гро Стеван Јован 1868 Обровац Обровац детаљније информације
435 РКТГ-14913 Бекер Адам Никола 1864 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
436 РКТГ-14915 Шен Јелисавета Јосиф 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
437 РКТГ-14916 Рихтер Катаринa 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
438 РКТГ-14918 Бартуш Катарина 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
439 РКТГ-14920 Хил Марија Валентин 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
440 РКТГ-15692 Рап Јосиф Јосиф 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
441 РКТГ-15700 Кенигекнехт Ана Антун 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
442 РКТГ-15704 Драх Јелисавета Михајло 1868 Обровац Обровац детаљније информације
443 РКТГ-15705 Хелмлингер Андрија Петар 1856 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
444 РКТГ-16175 Шпилденер Ернест Јосиф 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
445 РКТГ-16186 Шерер Јелисавета Адам 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
446 РКТГ-16189 Шулц Марија Петар 1898 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
447 РКТГ-16191 Дикман Катарина Јован 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
448 РКТГ-16201 Мандел Антуз Петар 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
449 РКТГ-16210 Виланд Јован Михајло 1880 Младеново Младеново детаљније информације
450 РКТГ-16490 Шмелц Марија Никола 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
451 РКТГ-16494 Фукс Јелисавета Михајло 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
452 РКТГ-16495 Грос Јосиф Матија 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
453 РКТГ-16496 Енгелбрехт Гертруд Јован 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
454 РКТГ-16538 Бауер Андрија 1894 Младеново Младеново детаљније информације
455 РКТГ-16539 Бирглер Антун 1921 Младеново Бачка Паланка детаљније информације
456 РКТГ-16540 Дуп Андрија 1885 Младеново Младеново детаљније информације
457 РКТГ-16541 Дуп Антун 1919 Младеново Младеново детаљније информације
458 РКТГ-16542 Фебер Стеван 1888 Змајево Змајево детаљније информације
459 РКТГ-16544 Фишер Лоренц 1889 Младеново Младеново детаљније информације
460 РКТГ-16545 Фишер Матија 1886 Младеново Младеново детаљније информације
461 РКТГ-16548 Герлих Михајло 1891 Младеново Младеново детаљније информације
462 РКТГ-16550 Хелмлингер Адам 1921 Младеново Младеново детаљније информације
463 РКТГ-16552 Хелмлингер Кристоф 1893 Младеново Бачка Паланка детаљније информације
464 РКТГ-16554 Херинг Јосип 1891 Младеново Младеново детаљније информације
465 РКТГ-16555 Хернер Петар 1885 Младеново Младеново детаљније информације
466 РКТГ-16557 Јамбах Стеван 1892 Младеново Младеново детаљније информације
467 РКТГ-16559 Кедерер Јакоб 1880 Младеново Младеново детаљније информације
468 РКТГ-16560 Клинг Јосип 1891 Младеново Младеново детаљније информације
469 РКТГ-16574 Пфул Розалија Кашпар 1869 Младеново Младеново детаљније информације
470 РКТГ-16580 Шмелц Јован Јакоб 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
471 РКТГ-16581 Офнер Панкрац Панкрац 1857 Обровац Обровац детаљније информације
472 РКТГ-16583 Фелденцер Рокус Хајнрих 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
473 РКТГ-16588 Франц Јосиф Јакоб 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
474 РКТГ-16675 Кин Никола Никола 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
475 РКТГ-16679 Бриснер Никола Јован 1860 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
476 РКТГ-16682 Томас Карло 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
477 РКТГ-16685 Рипсам Марија Антун 1868 Младеново Младеново детаљније информације
478 РКТГ-16820 Кох Михајло 1908 Младеново Младеново детаљније информације
479 РКТГ-16821 Колемиков Јосип Младеново Младеново детаљније информације
480 РКТГ-16822 Ленхоф Јакоб 1895 Младеново Младеново детаљније информације
481 РКТГ-16823 Мајовски Стеван 1913 Младеново Младеново детаљније информације
482 РКТГ-16824 Мелерт Антун 1898 Младеново Младеново детаљније информације
483 РКТГ-16826 Мереи Јене Младеново Младеново детаљније информације
484 РКТГ-16830 Рипсам Матеја 1874 Младеново Младеново детаљније информације
485 РКТГ-16831 Шерер Франц 1897 Младеново Младеново детаљније информације
486 РКТГ-16832 Шлунски Никола 1884 Младеново Младеново детаљније информације
487 РКТГ-16833 Штокер Јосип 1914 Младеново Младеново детаљније информације
488 РКТГ-16834 Штумф Јосип 1893 Младеново Младеново детаљније информације
489 РКТГ-16835 Шварц Франц 1892 Младеново Младеново детаљније информације
490 РКТГ-16837 Утри Матеја 1920 Младеново Младеново детаљније информације
491 РКТГ-16839 Виланд Јован 1891 Младеново Бачка Паланка детаљније информације
492 РКТГ-17398 Браун Ана 1902 Товаришево Товаришево детаљније информације
493 РКТГ-17408 Колар Јован Пивнице Пивнице детаљније информације
494 РКТГ-17538 Трајер Магдалена 1864 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
495 РКТГ-17568 Рајс Магдалена Ђорђе 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
496 РКТГ-17572 Мештровић Марија Јован 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
497 РКТГ-17584 Матец Барбара Јован 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
498 РКТГ-17586 Штраус Катарина Валентин 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
499 РКТГ-17596 Епле Мартин 1863 Младеново Младеново детаљније информације
500 РКТГ-17598 Мајер Јосип Филип 1875 Челарево Челарево детаљније информације
501 РКТГ-17601 Шерер Ана 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
502 РКТГ-17778 Милер Ана Јован 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
503 РКТГ-17782 Фебер Јосиф Антун 1943 Младеново Младеново детаљније информације
504 РКТГ-17786 Фукс Јелисавета Јован 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
505 РКТГ-17790 Шпилденер Јосип Ђорђе 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
506 РКТГ-17796 Дробник Михајло Михајло 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
507 РКТГ-17798 Баљер Катараина Јован 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
508 РКТГ-17801 Шауер Јован Јован 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
509 РКТГ-17802 Пресел Владислав Карло 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
510 РКТГ-17806 Бихлер Антун Јован 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
511 РКТГ-17907 Шендлингер Михајло 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
512 РКТГ-17909 Шток Јосип 1880 Челарево Челарево детаљније информације
513 РКТГ-17910 Хиш Јован Јован 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
514 РКТГ-17953 Рутингер Валентин Антун 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
515 РКТГ-17956 Шлар Барбара Јосиф 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
516 РКТГ-18337 Шмиделиус Марија 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
517 РКТГ-18338 Хил Андрија Кристијан 1875 Младеново Младеново детаљније информације
518 РКТГ-18339 Манц Розалија Антун 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
519 РКТГ-18343 Штраус Магдалена Никола 1898 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
520 РКТГ-18345 Хофман Кристијан 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
521 РКТГ-18347 Лукова Михајла Михајло 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
522 РКТГ-18373 Шумахер Јелисавета Ђорђе 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
523 РКТГ-18377 Фар Ева 1859 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
524 РКТГ-18567 Самуел Јосип 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
525 РКТГ-18569 Шефер Ана Јован 1933 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
526 РКТГ-18573 Шадл Терезија Михајло 1863 Обровац Обровац детаљније информације
527 РКТГ-18615 Лунова Никола Валентин 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
528 РКТГ-19984 Tилингер Магдалена Валентин 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
529 РКТГ-20022 Бек Јован Јован 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
530 РКТГ-20024 Швиндал Севан 1874 Челарево Челарево детаљније информације
531 РКТГ-20041 Блум Терезија Јосип 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
532 РКТГ-20045 Финк Никола Никола 1900 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
533 РКТГ-20050 Вилдинг Јосип Матија 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
534 РКТГ-20181 Велш Ева Петар 1876 Челарево Челарево детаљније информације
535 РКТГ-20187 Рорбахер Марија Јакоб 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
536 РКТГ-20220 Орт Ана Мартин 1863 Младеново Младеново детаљније информације
537 РКТГ-20224 Хелфрих Катарина Флоријан 1866 Обровац Обровац детаљније информације
538 РКТГ-20756 Тришлер Мартин Петар 1863 Обровац Обровац детаљније информације
539 РКТГ-20760 Харас Марија Никола 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
540 РКТГ-20768 Клајнер Маријана Јакоб 1858 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
541 РКТГ-20777 Хаус Ана Јакоб 1931 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
542 РКТГ-20779 Шмит Никола Јован 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
543 РКТГ-20780 Анасензл Розина Јосип 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
544 РКТГ-20783 Швагер Ана Матија 1870 Младеново Младеново детаљније информације
545 РКТГ-20785 Бер Магдалена Филип 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
546 РКТГ-20794 Вирингер Катарина Матија 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
547 РКТГ-20798 Ешли Стеван Стеван 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
548 РКТГ-20799 Бек Петар Мартин 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
549 РКТГ-20891 Шумахер Катарина Јакоб 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
550 РКТГ-20892 Шен Марија Јован 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
551 РКТГ-20894 Кајзер Аполонија Ђорђе 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
552 РКТГ-20895 Манс Јелисавета Ђорђе 1945 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
553 РКТГ-20898 Мориц Фрања Јован 1876 Челарево Челарево детаљније информације
554 РКТГ-20901 Шефер Јосип Јосип 1828 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
555 РКТГ-20907 Апел Лудвиг Антун 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
556 РКТГ-20909 Шендлингер Барбара Јован 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
557 РКТГ-20910 Вилвол Ева Јакаб 1930 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
558 РКТГ-20916 Химелсбах Бернард 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
559 РКТГ-20919 Луш Барбара Јосип 1854 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
560 РКТГ-20921 Ремлингер Филип 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
561 РКТГ-20935 Гро Павле Филип 1862 Пивнице Пивнице детаљније информације
562 РКТГ-20939 Шмит Никола Јован 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
563 РКТГ-20945 Абфал Магдалена Петар 1861 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
564 РКТГ-20951 Конрат Јован Јован 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
565 РКТГ-20953 Франц Јосип Јосип 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
566 РКТГ-20955 Шендлингер Лоренц Антун 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
567 РКТГ-20958 Штрајт Јакоб Адам 1871 Младеново Младеново детаљније информације
568 РКТГ-20962 Винклер Ђорђе Јосип 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
569 РКТГ-20964 Анасенц Ана Петар 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
570 РКТГ-20966 Признер Ева Јосип 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
571 РКТГ-20968 Лаутер Јелисавета Фрања 1933 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
572 РКТГ-20972 Бауц Матија Антун 1868 Младеново Младеново детаљније информације
573 РКТГ-20993 Зајац Марија 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
574 РКТГ-20996 Корнфелд Ева Јован 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
575 РКТГ-21005 Бекер Ева Јакоб 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
576 РКТГ-21009 Штраус Ана Валентин 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
577 РКТГ-21030 Фин Катарина Јован 1899 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
578 РКТГ-21042 Лаубер Ана Михајло 1895 Младеново Младеново детаљније информације
579 РКТГ-21047 Рап Јосип Мартин 1858 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
580 РКТГ-21050 Пфефер Јакоб Јосип 1856 Младеново Младеново детаљније информације
581 РКТГ-21051 Вернер Ана Јован 1944 Обровац Обровац детаљније информације
582 РКТГ-21085 Хок Јелисавета Никола 1875 Обровац Обровац детаљније информације
583 РКТГ-21101 Валтер Петар Михајло 1944 Младеново Младеново детаљније информације
584 РКТГ-21217 Есерт Марија Стеван 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
585 РКТГ-21221 Клар Каролина Јосип 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
586 РКТГ-21222 Бек Ева Јосип 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
587 РКТГ-21223 Бауер Ана Стеван 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
588 РКТГ-21224 Релингер Марија 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
589 РКТГ-21225 Танатевић Катарина 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
590 РКТГ-21229 Поп Јосиф Јосиф 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
591 РКТГ-21230 Мајер Јакоб Јован 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
592 РКТГ-21231 Матес Адам Ђорђе 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
593 РКТГ-21235 Циндл Терезија Адам 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
594 РКТГ-21918 Баки Терезија 1880 Товаришево Товаришево детаљније информације
595 РКТГ-22784 Ланг Антун Младеново Младеново детаљније информације
596 РКТГ-23608 Посерт Ана 1859 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
597 РКТГ-24324 Фелдензер Ана Рохус 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
598 РКТГ-24326 Хорват Терезија Матија 1857 Обровац Обровац детаљније информације
599 РКТГ-24414 Чањи Андрија 1889 Силбаш Силбаш детаљније информације
600 РКТГ-24416 Хрнчар Жужа 1897 Силбаш Силбаш детаљније информације
601 РКТГ-24418 Кендл Јакоб 1886 Силбаш Силбаш детаљније информације
602 РКТГ-24420 Керекеш Антал 1904 Силбаш Силбаш детаљније информације
603 РКТГ-24421 Ковач Јанош 1909 Силбаш Силбаш детаљније информације
604 РКТГ-24422 Ковач Пал Силбаш Силбаш детаљније информације
605 РКТГ-24423 Мирков Милош Груја 1900 Силбаш Силбаш детаљније информације
606 РКТГ-24424 Рац Јулија 1888 Силбаш Силбаш детаљније информације
607 РКТГ-24426 Шмит Ката 1890 Силбаш Силбаш детаљније информације
608 РКТГ-24429 Шмит Петар Јакоб 1927 Силбаш Силбаш детаљније информације
609 РКТГ-24431 Варга Јанош 1894 Силбаш Силбаш детаљније информације
610 РКТГ-24434 Ватраљев Јова Младен 1919 Силбаш Силбаш детаљније информације
611 РКТГ-24736 Вилбург Терезија Јосиф 1877 Бачка Паланка Гајдобра детаљније информације
612 РКТГ-24738 Синглер Ана Јован 1864 Младеново Младеново детаљније информације
613 РКТГ-24741 Рајс Маријана Фрања 1862 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
614 РКТГ-24742 Бург Катарина Јован 1858 Младеново Младеново детаљније информације
615 РКТГ-24744 Сајферт Марија Павле 1867 Обровац Обровац детаљније информације
616 РКТГ-24749 Херман Ана Михајло 1876 Младеново Младеново детаљније информације
617 РКТГ-25078 Бекер Маријана Себастијан 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
618 РКТГ-25079 Шмид Барбара Адам 1855 Младеново Младеново детаљније информације
619 РКТГ-25087 Кремен Фрања Михајло 1858 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
620 РКТГ-25091 Велш Јосип Јован 1857 Челарево Челарево детаљније информације
621 РКТГ-25094 Линк Јован Јован 1863 Младеново Младеново детаљније информације
622 РКТГ-25110 Тренц Ана Ђорђе 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
623 РКТГ-25530 Вилдман Андреас 1889 Товаришево Товаришево детаљније информације
624 РКТГ-25632 Манц Никола Михајло 1859 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
625 РКТГ-25633 Шмит Андрија Матија 1863 Челарево Челарево детаљније информације
626 РКТГ-25634 Корингер Ханц Фрања 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
627 РКТГ-25637 Тренс Јелисавета Ђорђе 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
628 РКТГ-25639 Шумахер Антун Антун 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
629 РКТГ-25661 Чолин Светозар Манојло 1915 Обровац Обравац детаљније информације
630 РКТГ-25669 Клер Михајло Адам 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
631 РКТГ-25672 Бекер Ева Петар 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
632 РКТГ-25687 Вундерлих Катарина 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
633 РКТГ-25690 Хартемајер Розалија Михајло 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
634 РКТГ-25972 Поп Ана Фрања 1874 Обровац Обровац детаљније информације
635 РКТГ-25988 Борич Вили Антун 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
636 РКТГ-26008 Хил Јосиф Јован 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
637 РКТГ-26014 Фабер Јосип Јосип 1875 Младеново Младеново детаљније информације
638 РКТГ-26043 Келер Јакоб Антун 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
639 РКТГ-26376 Хамар Терезија Антун 1865 Обровац Обровац детаљније информације
640 РКТГ-26378 Тилингер Венделин Карло 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
641 РКТГ-26387 Реп Катарина Петар 1890 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
642 РКТГ-26397 Бибер Никола Фрања 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
643 РКТГ-26405 Шерер Магдалена Михајло 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
644 РКТГ-27184 Драх Катарина Адам 1881 Обровац Обровац детаљније информације
645 РКТГ-27193 Штал Ана Јосиф 1866 Младеново Младеново детаљније информације
646 РКТГ-27244 Кундер Катарина Јован 1874 Младеново Младеново детаљније информације
647 РКТГ-27245 Блес Катарина Адам 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
648 РКТГ-27781 Ланг Марија 1884 Младеново Младеново детаљније информације
649 РКТГ-27783 Бајвинклер Ана Андрија 1891 Челарево Челарево детаљније информације
650 РКТГ-27785 Бланк Терезија Јован 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
651 РКТГ-27788 Хил Фрања Фрања 1865 Обровац Обровац детаљније информације
652 РКТГ-27796 Тилингер Анамарија Себастијан 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
653 РКТГ-27799 Пфул Сузана Антон 1875 Младеново Младеново детаљније информације
654 РКТГ-27803 Фелденцер Стеван Грегор 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
655 РКТГ-27805 Ковачић Јован 1864 Обровац Обровац детаљније информације
656 РКТГ-27807 Кетер Јован 1884 Младеново Младеново детаљније информације
657 РКТГ-27816 Кнебл Никола Адам 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
658 РКТГ-27818 Шумахер Терезија Јосип 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
659 РКТГ-27821 Вецл Ева Ђорђе 1862 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
660 РКТГ-27823 Хиршенбергер Магдалена Стеван 1866 Младеново Младеново детаљније информације
661 РКТГ-27828 Бек Магдалена Венделин 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
662 РКТГ-27832 Гилих Маријана Каспар 1864 Челарево Челарево детаљније информације
663 РКТГ-28497 Бакић Ђура 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
664 РКТГ-29655 Фин Ернст Павле 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
665 РКТГ-29656 Рајтер Стеван Фрања 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
666 РКТГ-29660 Корингер Ана Антун 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
667 РКТГ-29661 Кенигскнехт Јелисавета Матија 1914 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
668 РКТГ-29670 Штумпф Катарина Фрања 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
669 РКТГ-29671 Битерман Стеван Адам 1884 Челарево Челарево детаљније информације
670 РКТГ-29676 Фар Терезија 1857 Челарево Челарево детаљније информације
671 РКТГ-29679 Манц Аполонија 1868 Товаришево Товаришево детаљније информације
672 РКТГ-29683 Кас Катарина Никола 1864 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
673 РКТГ-29684 Епл Магдалена Михајло 1872 Младеново Младеново детаљније информације
674 РКТГ-29688 Херинг Антон Антон 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
675 РКТГ-29691 Јерковски Хајнрих Адам 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
676 РКТГ-29694 Хорнунг Ђорђе Адам 1944 Челарево Челарево детаљније информације
677 РКТГ-29699 Пферер Марија Адам 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
678 РКТГ-29807 Новак Марија Фрања 1922 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
679 РКТГ-29809 Бекер Марија Андрија 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
680 РКТГ-29816 Гутлебер Катарина Јован 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
681 РКТГ-29821 Анимус Марија Фрања 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
682 РКТГ-29824 Хеп Никола Јосиф 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
683 РКТГ-29994 Тенглер Ана Пајн 1863 Младеново Младеново детаљније информације
684 РКТГ-29995 Штумпф Ана Јосиф 1872 Младеново Младеново детаљније информације
685 РКТГ-29998 Хаг Магдалена Петар 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
686 РКТГ-30000 Новак Марија Антун 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
687 РКТГ-30008 Лунова Јелисавета Антун 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
688 РКТГ-30010 Цундел Хајнрих Јосип 1861 Челарево Челарево детаљније информације
689 РКТГ-30238 Пфул Јелисавета Давид 1912 Младеново Младеново детаљније информације
690 РКТГ-30245 Блајх Рудолф Андрија 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
691 РКТГ-30247 Ернст Магдалена Јован 1880 Челарево Челарево детаљније информације
692 РКТГ-30256 Цеман Маркс Маркс 1877 Челарево Челарево детаљније информације
693 РКТГ-30261 Мандел Ана 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
694 РКТГ-30263 Рипсам Терезија Андрија 1944 Младеново Младеново детаљније информације
695 РКТГ-30265 Венцлер Катарина Јосиф 1892 Челарево Челарево детаљније информације
696 РКТГ-30336 Хулер Стјепан Нештин Нештин детаљније информације
697 РКТГ-30340 Коменић Олга Визић Визић детаљније информације
698 РКТГ-30501 Крисхабер Јелисавета Антон 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
699 РКТГ-30505 Милер Текла Јосиф 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
700 РКТГ-30506 Валтер Магдалена Никола 1891 Младеново Младеново детаљније информације
701 РКТГ-30518 Цвик Ана Антон 1874 Младеново Младеново детаљније информације
702 РКТГ-30520 Милер Катарина Јакоб 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
703 РКТГ-30522 Кенигскнехт Ролф Јован 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
704 РКТГ-30523 Шауберт Фрања 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
705 РКТГ-30524 Корингер Петар Петар 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
706 РКТГ-30531 Јовановић Лазар Товаришево Товаришево детаљније информације
707 РКТГ-30532 Акерман Аполонија 1872 Товаришево Товаришево детаљније информације
708 РКТГ-30533 Анешенцл Антон 1872 Товаришево Товаришево детаљније информације
709 РКТГ-30534 Анешенцл Катарина 1874 Товаришево Товаришево детаљније информације
710 РКТГ-30535 Авемариа Аделхајд 1941 Товаришево Товаришево детаљније информације
711 РКТГ-30536 Авемариа Францишка 1924 Товаришево Товаришево детаљније информације
712 РКТГ-30537 Бранделик Андреас 1897 Товаришево Товаришево детаљније информације
713 РКТГ-30538 Бранделик Јохан 1876 Товаришево Товаришево детаљније информације
714 РКТГ-30539 Бранделик Розалија 1888 Товаришево Товаришево детаљније информације
715 РКТГ-30540 Браун Мартин 1896 Товаришево Товаришево детаљније информације
716 РКТГ-30541 Хелд Георг 1873 Товаришево Товаришево детаљније информације
717 РКТГ-30542 Хелд Магдалена 1876 Товаришево Товаришево детаљније информације
718 РКТГ-30543 Хелд Марија 1877 Товаришево Товаришево детаљније информације
719 РКТГ-30544 Хелд Стефан 1877 Товаришево Товаришево детаљније информације
720 РКТГ-30545 Хенцл Ева 1877 Товаришево Товаришево детаљније информације
721 РКТГ-30546 Хенцл Флоријан 1874 Товаришево Товаришево детаљније информације
722 РКТГ-30547 Хиршенбергер Јохан 1877 Товаришево Товаришево детаљније информације
723 РКТГ-30548 Хиршенбергер Марија 1878 Товаришево Товаришево детаљније информације
724 РКТГ-30549 Пихлер Валентин 1881 Товаришево Товаришево детаљније информације
725 РКТГ-30550 Ритер Терезија 1879 Товаришево Товаришево детаљније информације
726 РКТГ-30551 Тон Јосеф 1876 Товаришево Товаришево детаљније информације
727 РКТГ-30552 Вернер Георг 1912 Товаришево Товаришево детаљније информације
728 РКТГ-30553 Вернер Јакоб 1875 Товаришево Товаришево детаљније информације
729 РКТГ-30554 Вернер Марија 1887 Товаришево Товаришево детаљније информације
730 РКТГ-30559 Милер Катарина Петар 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
731 РКТГ-30572 Штефан Јосип Јакоб 1944 Младеново Младеново детаљније информације
732 РКТГ-30579 Крисхабер Кристијан Јован 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
733 РКТГ-30581 Палгер Павле Павле 1865 Челарево Челарево детаљније информације
734 РКТГ-30582 Хог Мартин Мартин 1871 Обровац Обровац детаљније информације
735 РКТГ-30583 Цимерман Михајло Адам 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
736 РКТГ-30588 Кирш Магдалена Мартин 1860 Младеново Младеново детаљније информације
737 РКТГ-30657 Кун Марија Јосиф 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
738 РКТГ-30664 Клес Ана Никола 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
739 РКТГ-30665 Хаг Марија Јосип 1944 Младеново Младеново детаљније информације
740 РКТГ-31944 Оперман Јован Јован 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
741 РКТГ-31948 Хаушбергер Фрања Андрија 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
742 РКТГ-31950 Бургер Јелисавета Фрања 1944 Обровац Обровац детаљније информације
743 РКТГ-31956 Дитрих Ана 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
744 РКТГ-31958 Кнебл Ана Адам 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
745 РКТГ-31960 Франц Катарина Никола 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
746 РКТГ-31962 Шумахер Катарина Фрања 1856 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
747 РКТГ-31966 Пферер Розалија Јосиф 1859 Обровац Обровац детаљније информације
748 РКТГ-31971 Освалд Терзија Ђорђе 1862 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
749 РКТГ-31973 Виланд Розалија Јосип 1867 Младеново Младеново детаљније информације
750 РКТГ-32019 Блезијус Терезија Антун 1862 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
751 РКТГ-32020 Бели Јелисавета 1855 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
752 РКТГ-32022 Флок Антун Јосип 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
753 РКТГ-32024 Ванки Карло Јован 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
754 РКТГ-32025 Хуф Јосиф Петар 1945 Младеново Младеново детаљније информације
755 РКТГ-32026 Мајер Јосип Матија 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
756 РКТГ-32031 Сајлер Терезија Андрија 1869 Младеново Младеново детаљније информације
757 РКТГ-32035 Кин Јосип Грегор 1885 Челарево Челарево детаљније информације
758 РКТГ-32108 Бацић Ђока Нештин Нештин детаљније информације
759 РКТГ-32109 Белић Душан Нештин Нештин детаљније информације
760 РКТГ-32110 Дудук Андрија Нештин Нештин детаљније информације
761 РКТГ-32111 Халајзер Јошка Стјепан Нештин Нештин детаљније информације
762 РКТГ-32112 Хучера Стјепан Адам Нештин Нештин детаљније информације
763 РКТГ-32113 Ихас Јаса Нештин Нештин детаљније информације
764 РКТГ-32114 Кања Адам Ђура 1925 Нештин Нештин детаљније информације
765 РКТГ-32115 Салај Мара Јанко 1913 Нештин Нештин детаљније информације
766 РКТГ-32116 Шмит Ана Андрија Нештин Нештин детаљније информације
767 РКТГ-32117 Тимес Фрања Фрања Нештин Нештин детаљније информације
768 РКТГ-32301 Флок Јосиф Јосиф 1945 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
769 РКТГ-32302 Габел Карло Карло 1870 Пивнице Пивнице детаљније информације
770 РКТГ-32310 Гергел Никола 1944 Обровац Обровац детаљније информације
771 РКТГ-32313 Шпилденер Јелисавета Јован 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
772 РКТГ-32316 Тихерт Јелисавета Јован 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
773 РКТГ-32410 Пфул Марија Михајло 1879 Младеново Младеново детаљније информације
774 РКТГ-32411 Мошина Ева Јосип 1878 Обровац Обровац детаљније информације
775 РКТГ-32414 Таубнер Јустина Стеван 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
776 РКТГ-32418 Шнапер Магдалена Никола 1945 Челарево Челарево детаљније информације
777 РКТГ-32420 Роботка Терезија Михајло 1855 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
778 РКТГ-32423 Пенц Херман Петар 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
779 РКТГ-32426 Менрат Фрања Фрања 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
780 РКТГ-32427 Кениг Ђорђе Ђорђе 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
781 РКТГ-32508 Дуп Розалија Јован 1903 Младеново Младеново детаљније информације
782 РКТГ-32509 Хофман Хилдегард Јосиф 1944 Челарево Челарево детаљније информације
783 РКТГ-32510 Флок Магдалена Стеван 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
784 РКТГ-32511 Фабер Марија Јован 1943 Младеново Младеново детаљније информације
785 РКТГ-32518 Адолф Розина Ђорђе 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
786 РКТГ-32525 Лајбрехт Аполонија Јован 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
787 РКТГ-32526 Релингер Фрања Јакоб 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
788 РКТГ-32543 Шумахер Ката 1875 Обровац Обровац детаљније информације
789 РКТГ-32544 Лакнер Елфриде Фридрих 1945 Челарево Челарево детаљније информације
790 РКТГ-32549 Абел Катарина Ђорђе 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
791 РКТГ-32553 Луц Кристијан Андрија 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
792 РКТГ-32703 Баки Ђура 1887 Товаришево Товаришево детаљније информације
793 РКТГ-32966 Денерт Петар Петар 1861 Челарево Челарево детаљније информације
794 РКТГ-32967 Мараковић Гинтер Петар 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
795 РКТГ-32971 Бек Фрања Андрија 1860 Челарево Челарево детаљније информације
796 РКТГ-32973 Епле Матија Петар 1944 Младеново Младеново детаљније информације
797 РКТГ-32975 Флакер Јелисавета Јосип 1860 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
798 РКТГ-32979 Шлап Јован Петар 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
799 РКТГ-33110 Бодоњи Ката Гајдобра Гајдобра детаљније информације
800 РКТГ-33162 Освалд Јулијана Ђорђе 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
801 РКТГ-33163 Ритнер Јелисавета Матија 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
802 РКТГ-33170 Рипсам Јован 1852 Младеново Младеново детаљније информације
803 РКТГ-33171 Абел Розина Јосип 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
804 РКТГ-33172 Бургер Марија Јован 1864 Челарево Челарево детаљније информације
805 РКТГ-33252 Ризер Оскар Фрања 1945 Обровац Обровац детаљније информације
806 РКТГ-33255 Блезијус Аполонија Јосип 1860 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
807 РКТГ-33258 Вајс Катарина Павле 1870 Челарево Челарево детаљније информације
808 РКТГ-33354 Тилингер Ана Стеван 1911 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
809 РКТГ-33355 Абел Катарина Петар 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
810 РКТГ-33356 Тилингер Марија Андрија 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
811 РКТГ-33357 Рудингер Катарина Јован 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
812 РКТГ-33455 Ларер Адентраут Јосип 1944 Челарево Челарево детаљније информације
813 РКТГ-33456 Херц Фридрих Јакоб 1875 Челарево Челарево детаљније информације
814 РКТГ-33457 Шпис Марија Ђорђе 1920 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
815 РКТГ-33463 Тифенбах Ева Јакоб 1862 Обровац Обровац детаљније информације
816 РКТГ-33466 Бухмилер Матија Каспар 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
817 РКТГ-33468 Рајман Вендел Вендел 1860 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
818 РКТГ-33474 Хелмлингер Катарина Михајло 1943 Младеново Младеново детаљније информације
819 РКТГ-33479 Менрат Ева Јован 1862 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
820 РКТГ-33483 Тифенбах Терезија Јосип 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
821 РКТГ-33484 Пекар Катарина Никола 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
822 РКТГ-33485 Осацки Ева Андрија 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
823 РКТГ-33540 Флок Розалија Јакоб 1867 Обровац Обровац детаљније информације
824 РКТГ-33544 Франц Терезија Антон 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
825 РКТГ-33558 Гарб Јелисавета Јосип 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
826 РКТГ-33560 Бекер Терезија Себастијан 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
827 РКТГ-33562 Барон Терезија Ђорђе Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
828 РКТГ-33563 Бизијус Терезија Јосип 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
829 РКТГ-33564 Темер Терезија Јосип 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
830 РКТГ-33566 Ризер Магдалена Михајло 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
831 РКТГ-33575 Шиумахер Јелисавета 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
832 РКТГ-33586 Нађ Ана Андрија 1875 Младеново Младеново детаљније информације
833 РКТГ-33591 Гарб Ева Петар 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
834 РКТГ-33594 Пфефер Барбара Јован 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
835 РКТГ-33601 Килбертус Себастиајан Валентин 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
836 РКТГ-33609 Бек Андрија Ђорђе 1864 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
837 РКТГ-33610 Балтонштајн Карло 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
838 РКТГ-33613 Херман Јосип Петар 1944 Младеново Младеново детаљније информације
839 РКТГ-33616 Кронахер Јован - Рајнхард Јован 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
840 РКТГ-33618 Мол Петар Јосиф 1943 Младеново Младеново детаљније информације
841 РКТГ-33619 Бекер Никола Михајло 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
842 РКТГ-33625 Матуш Рудолф 1888 Челарево Челарево детаљније информације
843 РКТГ-33627 Хелмлингер Јелисавета Матија 1919 Младеново Младеново детаљније информације
844 РКТГ-33628 Аис Јован Јосип 1853 Челарево Челарево детаљније информације
845 РКТГ-33629 Токош Јелисавета Себастијан 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
846 РКТГ-33673 Бој Марина Јакоб 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
847 РКТГ-33679 Пифат Херберт Петар 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
848 РКТГ-33684 Хигел Барбара Никола 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
849 РКТГ-33685 Симон Ева Адам 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
850 РКТГ-33688 Блеш Ева Јакоб 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
851 РКТГ-33689 Освалд Ана 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
852 РКТГ-33693 Кнебл Ана 1936 Обровац Обровац детаљније информације
853 РКТГ-33696 Мелерт Терезија Јован 1942 Младеново Младеново детаљније информације
854 РКТГ-33704 Абел Михајло Михајло 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
855 РКТГ-33707 Флок Магдалена Јосип 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
856 РКТГ-33710 Штраус Матија Филип 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
857 РКТГ-33713 Блес Антун Антун 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
858 РКТГ-33749 Швагер Јакоб Јакоб 1856 Младеново Младеново детаљније информације
859 РКТГ-33756 Клајн Магдалена Валентин 1858 Челарево Челарево детаљније информације
860 РКТГ-33757 Корингер Терезија Себастијан 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
861 РКТГ-33760 Хартман Марија Валтер 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
862 РКТГ-33765 Цугебер Регина Јосип 1914 Челарево Челарево детаљније информације
863 РКТГ-33767 Хелфрих Петар 1868 Обровац Обровац детаљније информације
864 РКТГ-33769 Волф Јосип 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
865 РКТГ-33770 Шумахер Јакоб Емерих 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
866 РКТГ-33779 Кох Марија Каспар 1875 Младеново Младеново детаљније информације
867 РКТГ-33794 Рајт Стеван Јосип 1943 Челарево Челарево детаљније информације
868 РКТГ-33799 Тилер Марија Петар 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
869 РКТГ-33833 Рупанер Терезија Никола 1898 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
870 РКТГ-33847 Музер Анамарија Јосип 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
871 РКТГ-33849 Ајхингер Хилдегард Никола 1944 Обровац Обровац детаљније информације
872 РКТГ-33860 Баљер Јосип Јосип 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
873 РКТГ-33861 Шен Гинтер Јакоб Јосип 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
874 РКТГ-33863 Брајтенбах Хелмут Антун 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
875 РКТГ-33881 Блес Терезија Себастијан 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
876 РКТГ-33882 Ланг Јелисавета Јакоб 1866 Младеново Младеново детаљније информације
877 РКТГ-33889 Шен Магдалена Јован 1909 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
878 РКТГ-33893 Шен Лујза Јосип 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
879 РКТГ-33894 Хорнуг Магдалена Адам 1942 Челарево Челарево детаљније информације
880 РКТГ-33897 Сајдер Хам Антун 1944 Челарево Челарево детаљније информације
881 РКТГ-33899 Рајтер Ева Фрања 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
882 РКТГ-34053 Пфефер Розалија Јосип 1945 Младеново Младеново детаљније информације
883 РКТГ-34055 Тифенбах Петар Петар 1886 Обровац Обровац детаљније информације
884 РКТГ-34067 Вајс Ана Јосип 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
885 РКТГ-34072 Бајер Катарина Јован 1872 Младеново Младеново детаљније информације
886 РКТГ-34074 Корингер Марија Јован 1920 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
887 РКТГ-34076 Вебер Катарина 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
888 РКТГ-34077 Херман Магдалена Антун 1863 Младеново Младеново детаљније информације
889 РКТГ-34084 Шумахер Терезија Адам 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
890 РКТГ-34091 Кин Фрања Стеван 1933 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
891 РКТГ-34092 Мајкснер Херман Ђорђе 1944 Челарево Челарево детаљније информације
892 РКТГ-34093 Ланг Лоренц Петар 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
893 РКТГ-34094 Цвик Марија Петар 1874 Младеново Младеново детаљније информације
894 РКТГ-34098 Еш Ана Јосип 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
895 РКТГ-34099 Анасенц Катарина Антун 1870 Младеново Младеново детаљније информације
896 РКТГ-34101 Рајтер Терезија Фрања 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
897 РКТГ-34118 Рис Ђорђе Валентин 1895 Младеново Младеново детаљније информације
898 РКТГ-34122 Кнебл Терезија Ђорђе 1882 Младеново Младеново детаљније информације
899 РКТГ-34316 Буш Вероника Стеван 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
900 РКТГ-34327 Васмер Петар Антун 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
901 РКТГ-34330 Цугебер Марија-Хилда Блазијус 1945 Челарево Челарево детаљније информације
902 РКТГ-34334 Хиш Јакоб Јакоб 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
903 РКТГ-34337 Кархер Хилда Антун 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
904 РКТГ-34436 Пилер Марија Јован 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
905 РКТГ-34442 Клешпис Марија Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
906 РКТГ-34445 Абел Анамарија Јован 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
907 РКТГ-34446 Бухмилер Анамарија Матија 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
908 РКТГ-34449 Дуп Сузана Јакоб 1867 Младеново Младеново детаљније информације
909 РКТГ-34453 Сајферт Ева Валентин 1882 Обровац Обровац детаљније информације
910 РКТГ-34456 Шмит Марија 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
911 РКТГ-34520 Хаг Антун Матија 1895 Младеново Младеново детаљније информације
912 РКТГ-34533 Пфул Терезија Лоренц 1881 Младеново Младеново детаљније информације
913 РКТГ-34978 Тилингер Магдалена Јосип 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
914 РКТГ-34982 Шмит Катарина Јосип 1866 Челарево Челарево детаљније информације
915 РКТГ-34983 Штраус Магдалена Јосип 1874 Челарево Челарево детаљније информације
916 РКТГ-34994 Денерт Хилда Андрија 1944 Челарево Челарево детаљније информације
917 РКТГ-34997 Бер Анамарија Михајло 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
918 РКТГ-34998 Хамер Петар Петар 1944 Обровац Обровац детаљније информације
919 РКТГ-35001 Штампфер Ева Михајло 1874 Обровац Обровац детаљније информације
920 РКТГ-35005 Ланг Бернхард Петар 1862 Младеново Младеново детаљније информације
921 РКТГ-35006 Гратис Антун Антун 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
922 РКТГ-35015 Кенигскнехт Ева 1863 Челарево Челарево детаљније информације
923 РКТГ-35016 Етенхофер Марија 1877 Обровац Обровац детаљније информације
924 РКТГ-35017 Грубер Францишка Павле 1872 Челарево Челарево детаљније информације
925 РКТГ-35019 Вајлер Анамарија Фрања 1893 Обровац Обровац детаљније информације
926 РКТГ-35023 Шумахер Барбара Јосип 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
927 РКТГ-35024 Блезијус Ева Стеван 1936 Обровац Обровац детаљније информације
928 РКТГ-35033 Вилдинг Магдалена 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
929 РКТГ-35090 Клајнер Катарина Никола 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
930 РКТГ-35101 Гало Мартин Фрања 1867 Обровац Обровац детаљније информације
931 РКТГ-35104 Тифенбах Марија Никола 1872 Челарево Челарево детаљније информације
932 РКТГ-35105 Венцл Марија Мартин 1862 Челарево Челарево детаљније информације
933 РКТГ-35106 Штраус Маргарета Матија 1862 Челарево Челарево детаљније информације
934 РКТГ-35108 Хертл Јулијана Јосип 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
935 РКТГ-35159 Хуф Магдалена Јосип 1919 Младеново Младеново детаљније информације
936 РКТГ-35160 Титл Катарина 1878 Обровац Обровац детаљније информације
937 РКТГ-35162 Штаблер Стеван Петар 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
938 РКТГ-35163 Вист Јосип Каспар 1880 Челарево Челарево детаљније информације
939 РКТГ-35166 Гаудер Јован Јован 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
940 РКТГ-35167 Ајхорн Антун 1868 Обровац Обровац детаљније информације
941 РКТГ-35169 Бауц Хорст Адам 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
942 РКТГ-35170 Сајб Барбара Јакоб 1886 Младеново Младеново детаљније информације
943 РКТГ-35176 Грисхабер Ана Јосип 1864 Челарево Челарево детаљније информације
944 РКТГ-35179 Пентц Ана Петар 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
945 РКТГ-35183 Буш Катарина Јосип 1869 Челарево Челарево детаљније информације
946 РКТГ-35187 Хуберт Ана Јосип 1877 Челарево Челарево детаљније информације
947 РКТГ-35188 Дуп Ева Јосип 1862 Младеново Младеново детаљније информације
948 РКТГ-35197 Крес Маријана Стеван 1862 Младеново Младеново детаљније информације
949 РКТГ-35204 Трауб Катарина Фрања 1942 Обровац Обровац детаљније информације
950 РКТГ-35208 Вајлер Ана Мартин 1876 Обровац Обровац детаљније информације
951 РКТГ-35212 Гратис Адам Антун 1866 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
952 РКТГ-35215 Бек Катарина Фрања 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
953 РКТГ-35261 Рипсам Ана Јосип 1864 Младеново Младеново детаљније информације
954 РКТГ-35264 Гало Марија Адам 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
955 РКТГ-35268 Бек Фрања Адам 1867 Обровац Обровац детаљније информације
956 РКТГ-35269 Бекер Мартин Јосип 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
957 РКТГ-35273 Килбертус Јован Јосип 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
958 РКТГ-35275 Шефер Мартин Мартин 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
959 РКТГ-35283 Хуф Јелисавета Јосип 1870 Младеново Младеново детаљније информације
960 РКТГ-35285 Дуп Петар Петар 1871 Младеново Младеново детаљније информације
961 РКТГ-35288 Балек Петар Лудвиг 1944 Младеново Младеново детаљније информације
962 РКТГ-35290 Бас Јован Јован 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
963 РКТГ-35291 Дуп Петар Јован 1942 Младеново Младеново детаљније информације
964 РКТГ-35292 Унтерајнер Фрања Фрања 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
965 РКТГ-35295 Лудерер Филип Јакоб 1853 Младеново Младеново детаљније информације
966 РКТГ-35299 Шефер Адам Јосип 1861 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
967 РКТГ-35301 Пферер Ана Михајло 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
968 РКТГ-35528 Ебли Марија Јакоб 1894 Младеново Младеново детаљније информације
969 РКТГ-35588 Каман Адам Гајдобра Гајдобра детаљније информације
970 РКТГ-35696 Бек Ева Јосип 1883 Обровац Обровац детаљније информације
971 РКТГ-35697 Бек Ева Јосип 1863 Челарево Челарево детаљније информације
972 РКТГ-35698 Пенц Катарина Фрања 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
973 РКТГ-35705 Франц Јосип Јован 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
974 РКТГ-35708 Штокер Јелисавета Адам 1940 Обровац Обровац детаљније информације
975 РКТГ-35709 Цугебер Хелмут Блазијус 1953 Челарево Челарево детаљније информације
976 РКТГ-35711 Реб Ана Кристијан 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
977 РКТГ-35719 Шумахер Терезија Јакоб 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
978 РКТГ-35725 Хартман Михајло Јосип 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
979 РКТГ-35732 Лауберт Ева Петар 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
980 РКТГ-35733 Милер Марија 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
981 РКТГ-35734 Хелмлингер Ана Јован 1874 Младеново Младеново детаљније информације
982 РКТГ-35735 Циргер Ана 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
983 РКТГ-35736 Штопф Катарина Јован 1873 Младеново Младеново детаљније информације
984 РКТГ-35741 Мајер Адам Матија 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
985 РКТГ-35745 Рот Барбара Јосип 1890 Младеново Младеново детаљније информације
986 РКТГ-35746 Клес Петар 1872 Челарево Челарево детаљније информације
987 РКТГ-35747 Тифенбах Марија Јован 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
988 РКТГ-35749 Шумахер Ана Јосип 1859 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
989 РКТГ-35750 Шмит Сузана Никола 1875 Младеново Младеново детаљније информације
990 РКТГ-35760 Карди Петер Андрија 1884 Младеново Младеново детаљније информације
991 РКТГ-35797 Немет Ева Никола 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
992 РКТГ-35830 Дитрих Марија Јосип 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
993 РКТГ-35833 Ризер Елфриде 1944 Челарево Челарево детаљније информације
994 РКТГ-35835 Штаблер Јакоб Никола 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
995 РКТГ-35841 Берко Аугуст Аугуст 1930 Обровац Обровац детаљније информације
996 РКТГ-35842 Штокер Михајло Адам 1942 Обровац Обровац детаљније информације
997 РКТГ-35846 Грисхабер Марија Антун 1861 Челарево Челарево детаљније информације
998 РКТГ-35954 Форханц Магдалена Адам 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
999 РКТГ-35955 Тришлер Ана Андрија 1870 Обровац Обровац детаљније информације
1000 РКТГ-35957 Сулцбахер Магдалена Ђорђе 1873 Младеново Младеново детаљније информације
1001 РКТГ-35962 Вернет Магдалена Антун 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1002 РКТГ-35963 Пилер Аделгард Фрања 1944 Челарево Челарево детаљније информације
1003 РКТГ-35965 Хуф Никола Никола 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1004 РКТГ-35974 Мајер Маријана Алојс 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1005 РКТГ-35979 Франц Јосип Јосип 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1006 РКТГ-35987 Тифенбах Терезија Кашпар 1870 Челарево Челарево детаљније информације
1007 РКТГ-35990 Рап Ана Адам 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1008 РКТГ-35991 Пфул Марија Себастијан 1882 Младеново Младеново детаљније информације
1009 РКТГ-35992 Дуп Ева Јован 1881 Младеново Младеново детаљније информације
1010 РКТГ-35993 Кархер Моника Јосип 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1011 РКТГ-35997 Хелмлингер Јосип Јован 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1012 РКТГ-36000 Ризер Розалија Ђорђе 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1013 РКТГ-36001 Вернер Терезија Јован 1943 Обровац Обровац детаљније информације
1014 РКТГ-36005 Франц Андрија Јосип 1858 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1015 РКТГ-36009 Рајтер Јован Ђорђе 1983 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1016 РКТГ-36017 Милер Терезија Јован 1860 Челарево Челарево детаљније информације
1017 РКТГ-36067 Бон Вероника Јован 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1018 РКТГ-36075 Валтер Јелисавета Петар 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1019 РКТГ-36081 Цимерер Ана Јован 1855 Младеново Младеново детаљније информације
1020 РКТГ-36084 Тили Јосип Фридрих 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1021 РКТГ-36085 Валтер Криштоф Михајло 1940 Младеново Младеново детаљније информације
1022 РКТГ-36087 Бас Анамарија Јован 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1023 РКТГ-36098 Контровац Магдалена Андрија 1862 Младеново Младеново детаљније информације
1024 РКТГ-36104 Тили Марија Јосип 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1025 РКТГ-36106 Центнер Хелмут 1944 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1026 РКТГ-36109 Мингел Хедвиг Јосип 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1027 РКТГ-36110 Темер Еделтраут Фрања 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1028 РКТГ-36115 Бер Стеван Петар 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1029 РКТГ-36121 Освалд Катарина Јован 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1030 РКТГ-36133 Абел Јустина Ђорђе 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1031 РКТГ-36542 Швајс Терезија Никола 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1032 РКТГ-36546 Шаршмид Марија Баридик 1945 Младеново Малденово детаљније информације
1033 РКТГ-36649 Шпилденер Јосеф Јован 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1034 РКТГ-36713 Јунг Хане 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1035 РКТГ-36717 Урсула Едит Јован 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1036 РКТГ-36748 Озман Маркс Озман 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1037 РКТГ-37441 Парбул Катарина Мартин 1943 Младеново Младеново детаљније информације
1038 РКТГ-37462 Немет Марија 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1039 РКТГ-37463 Хаус Ана 1889 Младеново Младеново детаљније информације
1040 РКТГ-37467 Ришар Роланд Јакоб 1937 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1041 РКТГ-37526 Бек Хајнрих Јован 1940 Младеново Младеново детаљније информације
1042 РКТГ-37559 Бургхарт Јохан Јован 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1043 РКТГ-37562 Шефер Марија Вендел 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1044 РКТГ-37567 Шнапер Регина Јозеф 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1045 РКТГ-37586 Бача Стјепан Петар 1907 Нештин Нештин детаљније информације
1046 РКТГ-37605 Вебер Магдалена Хајнрих 1895 Младеново Младеново детаљније информације
1047 РКТГ-37645 Јашић Ева Франц 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1048 РКТГ-37657 Тернц Михајло Паул 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1049 РКТГ-37658 Хасур Елисабет Паул 1977 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1050 РКТГ-37693 Шендлингер Елисабет Франц 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1051 РКТГ-37703 Штајгеле Франц Карл 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1052 РКТГ-37746 Слама Франц Франц 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1053 РКТГ-37760 Грансер Матија Магда 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1054 РКТГ-37764 Чунић Јосеф Михајло 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1055 РКТГ-37775 Бранбергер Роза Лудвиг 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1056 РКТГ-37800 Перчи Магда Пал 1927 Младеново Младеново детаљније информације
1057 РКТГ-37824 Епли Терезија Петар 1868 Младеново Младеново детаљније информације
1058 РКТГ-37842 Клајнер Магдалена Јосиф 1916 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1059 РКТГ-37849 Штаблер Катарина Јован 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1060 РКТГ-37853 Фелденцер Анамарија Фрања 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1061 РКТГ-37857 Милер Ана Себастијан 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1062 РКТГ-37858 Либман Терезија Јакоб 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1063 РКТГ-37863 Волф Магдалена Мартин 1886 Младеново Младеново детаљније информације
1064 РКТГ-37865 Корингер Ана Адам 1904 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1065 РКТГ-37870 Ајхингер Ева Симон 1885 Обровац Обровац детаљније информације
1066 РКТГ-37873 Бауц Ана Јосип 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1067 РКТГ-37874 Шмид Марија Лоренц 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1068 РКТГ-37875 Швагер Катарина 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1069 РКТГ-37876 Хелмлингер Катарина Андрија 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1070 РКТГ-37880 Гутлебер Францишка Јосип 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1071 РКТГ-37886 Хартман Фрања Јосип 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1072 РКТГ-37889 Клајнер Маркус Петар 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1073 РКТГ-37895 Хелмлингер Стеван Фрања 1914 Младеново Младеново детаљније информације
1074 РКТГ-37897 Венцлер Јосип Фрања 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1075 РКТГ-37898 Шмид Клара Адам 1868 Младеново Младеново детаљније информације
1076 РКТГ-37899 Кнебел Розина Себастијан 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1077 РКТГ-37900 Еш Јелисавета Јосип 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1078 РКТГ-37941 Клец Катарина Антон 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1079 РКТГ-37961 Гарб Розина Фрања 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1080 РКТГ-37966 Бланк Јосип Фрања 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1081 РКТГ-37971 Хуф Розалија Петар 1942 Младеново Младеново детаљније информације
1082 РКТГ-37974 Шнајдер Јован 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1083 РКТГ-37980 Блес Јосип Јосип 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1084 РКТГ-37984 Кист Јован Андрија 1864 Младеново Младеново детаљније информације
1085 РКТГ-37987 Блајер Катарина Јакоб 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1086 РКТГ-37989 Штокер Хедвиг Адам 1941 Обровац Обровац детаљније информације
1087 РКТГ-37991 Фукс Розина Јосип 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1088 РКТГ-38016 Моризак Кристина Адам 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1089 РКТГ-38017 Леонард Хелена Јован 1943 Челарево Челарево детаљније информације
1090 РКТГ-38019 Елер Барбара Матија 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1091 РКТГ-38025 Лајбрехт Катарина Јован 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1092 РКТГ-38030 Дизл Адам Петар 1903 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1093 РКТГ-38048 Бас Николаус Јакоб 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1094 РКТГ-38054 Мајер Тереза 1875 Обровац Обровац детаљније информације
1095 РКТГ-38057 Кнебел Ана Филип 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1096 РКТГ-38060 Гартнер Ана Никола 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1097 РКТГ-38061 Гаудер Терезија Михајло 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1098 РКТГ-38066 Тил Катарина Стеван 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1099 РКТГ-38067 Франц Јелисавета Антун 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1100 РКТГ-38068 Хенгл Јелисавета Адам 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1101 РКТГ-38071 Хелмлингер Јелисавета Кашпар 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1102 РКТГ-38081 Рап Јосип Матијас 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1103 РКТГ-38082 Бекер Јосип-Ерхард Георг 1942 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1104 РКТГ-38086 Осичан Катарина Јован 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1105 РКТГ-38089 Гро Гервине Никола 1944 Челарево Челарево детаљније информације
1106 РКТГ-38094 Шен Ана Антон 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1107 РКТГ-38126 Дробник Ана Георг 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1108 РКТГ-38127 Баутц Розалија Јосип 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1109 РКТГ-38136 Кох Јохан Јосип 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1110 РКТГ-38142 Вернер Јован Јован 1937 Обровац Обровац детаљније информације
1111 РКТГ-38144 Херман Ана Петар 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1112 РКТГ-38149 Керн Елизабета Јован 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1113 РКТГ-38150 Енгел Сузана Јован 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1114 РКТГ-38155 Штерн Ана Јакоб 1874 Челарево Челарево детаљније информације
1115 РКТГ-38156 Циндл Елфриде Јосип 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1116 РКТГ-38158 Полак Михајло Јосип 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1117 РКТГ-38159 Матес Адам Георг 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1118 РКТГ-38215 Бек Марија Георг 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1119 РКТГ-38216 Виланд Катарина Петар 1881 Младеново Младеново детаљније информације
1120 РКТГ-38219 Линк Марија Тони 1863 Младеново Младеново детаљније информације
1121 РКТГ-38221 Нај Катарина Никола 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1122 РКТГ-38223 Хелм Марија Вили 1862 Челарево Челарево детаљније информације
1123 РКТГ-38233 Кениг Катарина Филип 1865 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1124 РКТГ-38235 Мајер Марија 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1125 РКТГ-38238 Милер Јован Антон 1863 Челарево Челарево детаљније информације
1126 РКТГ-38240 Мајер Антон Мартин 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1127 РКТГ-38241 Кетер Јован Георг 1869 Младеново Младеново детаљније информације
1128 РКТГ-38243 Сајферт Јакоб Петар 1941 Обровац Обровац детаљније информације
1129 РКТГ-38246 Херинг Тереза Стеван 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1130 РКТГ-38251 Гисвајн Анемарија Јосип 1870 Обровац Обровац детаљније информације
1131 РКТГ-38252 Вели Вероника Јован 1865 Челарево Челарево детаљније информације
1132 РКТГ-38254 Лерер Ерика Јосип 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1133 РКТГ-38256 Клер Јосип Јосип 1866 Челарево Челарево детаљније информације
1134 РКТГ-38261 Цимерман Јакоб Миахјло 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1135 РКТГ-38368 Трислер Елизабета Маркус 1891 Обровац Обровац детаљније информације
1136 РКТГ-38370 Кајзер Марија Лоренц 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1137 РКТГ-38374 Циндл Рудолф Гаспар 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1138 РКТГ-38375 Дир Марија Фрања 1873 А НЕПОЗНАТО Бачка Паланка детаљније информације
1139 РКТГ-38380 Мајер Ана Јакоб 1870 Челарево Челарево детаљније информације
1140 РКТГ-38381 Линк Ана Јован 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1141 РКТГ-38390 Меркеш Ева Матија 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1142 РКТГ-38391 Мандел Ана Јован 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1143 РКТГ-38397 Херман Јосип Матија 1869 Младеново Младеново детаљније информације
1144 РКТГ-38406 Фриц Ана Јосип 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1145 РКТГ-38414 Гисвајн Јосип Јосип 1868 Обровац Обровац детаљније информације
1146 РКТГ-38416 Хелмлингер Михајло Мартин 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1147 РКТГ-38490 Бекер Кристина Јакоб 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1148 РКТГ-38491 Вилдман Ева Антон 1896 Обровац Обровац детаљније информације
1149 РКТГ-38492 Дробник Аполонија Филип 1896 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1150 РКТГ-38494 Кленц Анамарија Михајло 1873 Обровац Обровац детаљније информације
1151 РКТГ-38495 Клес Терезија Валентин 1883 Обровац Обровац детаљније информације
1152 РКТГ-38498 Хелмлингер Јелисавета Фрања 1910 Младеново Младеново детаљније информације
1153 РКТГ-38500 Бауер Ана Јован 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1154 РКТГ-38505 Кин Ана Адам 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1155 РКТГ-38506 Пфул Барбара Матија 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1156 РКТГ-38509 Тифенбах Марија Јосип 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1157 РКТГ-38510 Хартуш Ева Јосип 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1158 РКТГ-38511 Цернбергер Францишка Андрија 1865 Челарево Челарево детаљније информације
1159 РКТГ-38512 Абел Јован Јован 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1160 РКТГ-38513 Иземан Валентин Валентин 1944 Челарево Челарево детаљније информације
1161 РКТГ-38516 Везијак Кристијан Кристијан 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1162 РКТГ-38531 Швагер Ана Јован 1884 Младеново Младеново детаљније информације
1163 РКТГ-38967 Вагнер Ана Франц 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1164 РКТГ-39122 Вакер Елисабет Валентин 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1165 РКТГ-39218 Гартнер Франц 1904 Обровац Бачка Паланка детаљније информације
1166 РКТГ-39227 Шнајт Јелисавета Јован 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1167 РКТГ-39231 Бухмилер Адам Петар 1868 Обровац Обровац детаљније информације
1168 РКТГ-39234 Освалд Никола Јован 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1169 РКТГ-39243 Гисвајн Јосип Јосип 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1170 РКТГ-39244 Швиндл Манфред Јосип 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1171 РКТГ-39251 Пауц Антон Антон 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1172 РКТГ-39256 Блезијус Јелисавета Адам 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1173 РКТГ-39258 Бајер Терезија Јосип 1895 Младеново Младеново детаљније информације
1174 РКТГ-39261 Штофнер Матија Мартин 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1175 РКТГ-39262 Херман Гашпар Михајло 1871 Младеново Младеново детаљније информације
1176 РКТГ-39270 Швиндл Катарина Хајнрих 1886 Челарево Челарево детаљније информације
1177 РКТГ-39279 Хил Стеван Кристијан 1880 Обровац Обровац детаљније информације
1178 РКТГ-39280 Центнер Јосип Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1179 РКТГ-39282 Кранахер Ана Кашпар 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1180 РКТГ-39295 Штамфер Ана Јосип 1875 Обровац Обровац детаљније информације
1181 РКТГ-39303 Јамбах Јакоб Јакоб 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1182 РКТГ-39305 Хартман Ана Матија 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1183 РКТГ-39307 Клајнер Терезија Антон 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1184 РКТГ-39310 Бекер Јелисавета Антон 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1185 РКТГ-39312 Флаш Терезија Јосип 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1186 РКТГ-39316 Швиндл Јосип Георг 1863 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1187 РКТГ-39320 Бон Мартин Јован 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1188 РКТГ-39325 Буш Георг Никола 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1189 РКТГ-39326 Тренц Аполонија Георг 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1190 РКТГ-39331 Лауберт Елизабета Јосип 1888 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1191 РКТГ-39332 Кетер Розина Михајло 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1192 РКТГ-39337 Музер Ева Мартин 1909 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1193 РКТГ-39355 Циндл Герхарт Јосип 1940 Челарево Челарево детаљније информације
1194 РКТГ-39358 Кох Матија Јосип 1859 Младеново Младеново детаљније информације
1195 РКТГ-39360 Јанбах Јакоб Јакоб 1865 Младеново Младеново детаљније информације
1196 РКТГ-39362 Хуберт Паул Паул 1933 Челарево Челарево детаљније информације
1197 РКТГ-39366 Винклер Анамарија Кашпер 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1198 РКТГ-39368 Фридман Терезија Павле 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1199 РКТГ-39372 Тифенбах Магдалена 1871 Обровац Обровац детаљније информације
1200 РКТГ-39374 Пауц Катарина Фрања 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1201 РКТГ-39375 Најман Катарина Матија 1887 Младеново Младеново детаљније информације
1202 РКТГ-39379 Бранд Регина Мартин 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1203 РКТГ-39381 Шнајдер Јован Никола 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1204 РКТГ-39383 Герих Ева Петар 1872 Младеново Младеново детаљније информације
1205 РКТГ-39390 Гајзлер Никола Никола 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1206 РКТГ-39394 Шумахер Ана Матија 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1207 РКТГ-39396 Циндл Магдалена Антон 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1208 РКТГ-39399 Полгар Ева Гашпар 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1209 РКТГ-39405 Браунштајн Терезија Адам 1872 Младеново Младеново детаљније информације
1210 РКТГ-39409 Корингер Терезија Јован 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1211 РКТГ-39415 Шмит Павле Антон 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1212 РКТГ-39417 Флок Фрања Јосип 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1213 РКТГ-39423 Прохаска Ева Јован 1880 Обровац Обровац детаљније информације
1214 РКТГ-39424 Матес Катарина Антон 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1215 РКТГ-39425 Луш Ева Јован 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1216 РКТГ-39426 Корингер Терезија Јован 1892 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1217 РКТГ-39459 Ланг Стеван Јован 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1218 РКТГ-39501 Франк Ференц 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1219 РКТГ-39504 Гајзер Барбара Георг 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1220 РКТГ-39509 Вундерлих Ева Јован 1871 Челарево Челарево детаљније информације
1221 РКТГ-39510 Бекер Ана Андрија 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1222 РКТГ-39514 Штумф Адам 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1223 РКТГ-39516 Рап Јосип Јосип 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1224 РКТГ-39518 Велш Стеван Јован 1866 Челарево Челарево детаљније информације
1225 РКТГ-39519 Баљер Валентин Фрања 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1226 РКТГ-39522 Кнебл Јован Јован 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1227 РКТГ-39529 Гутлебер Антон Георг 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1228 РКТГ-39530 Грисхабер Валентин 1876 Челарево Челарево детаљније информације
1229 РКТГ-39531 Ернст Јосип Јосип 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1230 РКТГ-39534 Тилингер Петар Петар 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1231 РКТГ-39535 Шерер Емерих Георг 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1232 РКТГ-39536 Апел Хилдегард Игнац 1943 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1233 РКТГ-39537 Релингер Мартин Јован 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1234 РКТГ-39539 Пал Марија Јован 1907 Челарево Челарево детаљније информације
1235 РКТГ-39540 Хофман Хермина Петар 1912 Челарево Челарево детаљније информације
1236 РКТГ-39542 Ванглер Катарина 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1237 РКТГ-39546 Иземан Ана Адам 1878 Челарево Челарево детаљније информације
1238 РКТГ-39548 Кун Јулија Стеван 1868 Челарево Челарево детаљније информације
1239 РКТГ-39551 Тифенбах Катарина 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1240 РКТГ-39557 Фебер Барбар Јосип 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1241 РКТГ-39559 Пол Јован Никола 1943 Челарево Челарево детаљније информације
1242 РКТГ-39560 Есерт Адам Јован 1901 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1243 РКТГ-39567 Вајс Етел Никола 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1244 РКТГ-39571 Мај Анамарија Јосип 1884 Обровац Обровац детаљније информације
1245 РКТГ-39573 Тифенбах Катарина Матија 1874 Челарево Челарево детаљније информације
1246 РКТГ-39574 Тилингер Барбара Адам 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1247 РКТГ-39583 Лећ Марија Јован 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1248 РКТГ-39636 Циндел Анамари НИкола 1890 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1249 РКТГ-39717 Шредер Терез Андреас 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1250 РКТГ-39727 Прохер Михајло Михајло 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1251 РКТГ-39770 Шпилденер Јован Јосиф 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1252 РКТГ-39777 Рот Мартин Франц 1900 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1253 РКТГ-39814 Тифенбах Никола Леополд 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1254 РКТГ-39815 Буш Јосип Себастијан 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1255 РКТГ-39816 Бренер Фрања Мартин 1870 Челарево Челарево детаљније информације
1256 РКТГ-39817 Вајнмилер Антон Антон 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1257 РКТГ-39825 Фебер Сузана Јован 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1258 РКТГ-39861 Рутингер Мариа Петер 1899 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1259 РКТГ-39862 Дравник Јован Јован 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1260 РКТГ-39900 Шблиндер Елеонора Јосеф 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1261 РКТГ-39903 Камер Антун Јохан 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1262 РКТГ-39962 Динел Андрија Јакоб 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1263 РКТГ-39998 Бренер Елза Михајло 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1264 РКТГ-40004 Флок Георг Мартин 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1265 РКТГ-40010 Хелмлингер Терезија Михајло 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1266 РКТГ-40012 Фебер Аполонија Михајло 1869 Младеново Младеново детаљније информације
1267 РКТГ-40013 Тенерт Катарина Грегор 1886 Челарево Челарево детаљније информације
1268 РКТГ-40014 Кин Розина Фридрих 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1269 РКТГ-40015 Шен Магдалена Јован 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1270 РКТГ-40016 Шен Розалија Јакоб 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1271 РКТГ-40019 Хелмлингер Адам Мартин 1936 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1272 РКТГ-40020 Гилбертус Розалија Јосип 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1273 РКТГ-40027 Меркес Јован Филип 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1274 РКТГ-40047 Шиумахер Розалија Адам 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1275 РКТГ-40055 Рот Терезија Јакоб 1893 Челарево Челарево детаљније информације
1276 РКТГ-40056 Орђоховски Катарина Михајло 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1277 РКТГ-40064 Хелмлингер Јосип Јосип 1867 Младеново Младеново детаљније информације
1278 РКТГ-40065 Флок Георг Георг 1859 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1279 РКТГ-40069 Дробник Михајло Вендел 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1280 РКТГ-40071 Шен Маријана Јован 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1281 РКТГ-40073 Тришлер Ана Адам 1866 Обровац Обровац детаљније информације
1282 РКТГ-40077 Манц Катарина Андрија 1903 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1283 РКТГ-40082 Кенигскнехт Елиза Јосип 1867 Челарево Челарево детаљније информације
1284 РКТГ-40084 Хаг Аполонија Јосип 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1285 РКТГ-40085 Плес Магдалена Филип 1878 Силбаш Силбаш детаљније информације
1286 РКТГ-40086 Бекер Марија Јакоб 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1287 РКТГ-40114 Блезијус Јосип Георг 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1288 РКТГ-40118 Бундер Јосип Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1289 РКТГ-40119 Шнајдер Катарина Адам 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1290 РКТГ-40127 Поп Марија Јосип 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1291 РКТГ-40137 Бер Вероника Петар 1939 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1292 РКТГ-40138 Тифенбах Матија Алојс 1869 Челарево Челарево детаљније информације
1293 РКТГ-40153 Буш Јелисавета Михајло 1868 Челарево Челарево детаљније информације
1294 РКТГ-40154 Буш Ана Бергрин 1869 Товаришево Товаришево детаљније информације
1295 РКТГ-40156 Фишер Терезија Јосип 1937 Младеново Младеново детаљније информације
1296 РКТГ-40160 Тенглер Михајло Михајло 1867 Младеново Младеново детаљније информације
1297 РКТГ-40171 Рајтер Терезија Никола 1921 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1298 РКТГ-40172 Герг Терезија Јосип 1938 Челарево Челарево детаљније информације
1299 РКТГ-40177 Рим Барбара Михајло 1884 Обровац Обровац детаљније информације
1300 РКТГ-40178 Мајер Фрида Лоренц 1863 Челарево Челарево детаљније информације
1301 РКТГ-40180 Корингер Марија Јосип 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1302 РКТГ-40183 Африхт Маријана Јосип 1871 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1303 РКТГ-40188 Гарб Јован Јакоб 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1304 РКТГ-40414 Брохер Аполонија Вендел 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1305 РКТГ-40437 Медендорфер Ана Маркс 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1306 РКТГ-40451 Недић Доротеја Јакоб 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1307 РКТГ-40457 Пфул Сузана Јован 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1308 РКТГ-40462 Бер Штефан Петар 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1309 РКТГ-40592 Бер Ана Андреас 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1310 РКТГ-40610 Карингер Ева Франц 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1311 РКТГ-40802 Буш Марија Михајло 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1312 РКТГ-40808 Булмилер Марија Николаус 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1313 РКТГ-41414 Адолф Адам 1932 Челарево Челарево детаљније информације
1314 РКТГ-41627 Балгер Ана Валентин 1886 Челарево Челарево детаљније информације
1315 РКТГ-41844 Хајцман Марлене Адам 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1316 РКТГ-41855 Валтер Марија Петар 1922 Младеново Младеново детаљније информације
1317 РКТГ-41860 Шнајд Фрањо Антон 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1318 РКТГ-41862 Тилингер Мартин Мартин 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1319 РКТГ-41863 Раб Венцел Мартин 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1320 РКТГ-41864 Плеш Јосеф Јосеф 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1321 РКТГ-41867 Богнер Георг Јосеф 1876 Обровац Обровац детаљније информације
1322 РКТГ-41871 Пфефер Јован Јован 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1323 РКТГ-41872 Клајнер Стеван Јован 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1324 РКТГ-41874 Халмлингер Катарина Криштоф 1891 Младеново Младеново детаљније информације
1325 РКТГ-41876 Пал Јелисавета Јосеф 1892 Челарево Ловћенац детаљније информације
1326 РКТГ-41879 Мајер Ида Лоренц 1871 Челарево Челарево детаљније информације
1327 РКТГ-41881 Клетпис Марија Мартин 1869 Челарево Челарево детаљније информације
1328 РКТГ-41885 Бек Маријана Јосеф 1897 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1329 РКТГ-41886 Ансенц Розина Хајнрих 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1330 РКТГ-41887 Бургер Магдалена Венделин 1922 Обровац Обровац детаљније информације
1331 РКТГ-41890 Хорнунг Адам Михајло 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1332 РКТГ-42076 Освалд Кашпар Јован 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1333 РКТГ-42150 Абел Ева Јосип 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1334 РКТГ-42151 Абел Магдалена Јосиф 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1335 РКТГ-42152 Абел Ана Матија 1891 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1336 РКТГ-42153 Абел Ева Филип 1886 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1337 РКТГ-42156 Аблсберг Бела 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1338 РКТГ-42157 Аблсберг Симон 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1339 РКТГ-42161 Аблсберг Јене 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1340 РКТГ-42245 Абрахам Илона 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1341 РКТГ-42251 Абрахам Леополд Стриј Бачка Паланка детаљније информације
1342 РКТГ-42258 Абрахам супруга Леополда Стриј Бачка Паланка детаљније информације
1343 РКТГ-42284 Шумахер Гашпар Гашпар 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1344 РКТГ-42295 Штаблер Ана Михајло 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1345 РКТГ-42303 Кенигскнехт Ерика Јован 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1346 РКТГ-42319 Шефер Ева Вендел 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1347 РКТГ-42323 Шроди Клара 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1348 РКТГ-42329 Гумбах Ана Јакоб 1898 Младеново Младеново детаљније информације
1349 РКТГ-42334 Бибер Магдалена Алберт 1919 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1350 РКТГ-42340 Еш Јосиф Јосиф 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1351 РКТГ-42554 Бранделик Себастијан Себастијан 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1352 РКТГ-42563 Мајер Ана Михајло 1876 Челарево Челарево детаљније информације
1353 РКТГ-42577 Граф Магдалена Георг 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1354 РКТГ-42581 Тифенбах Петар Алојс 1873 Челарево Челарево детаљније информације
1355 РКТГ-42583 Гроф Фридрих Гроф 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1356 РКТГ-42591 Хупфер Ана Адам 1895 Младеново Младеново детаљније информације
1357 РКТГ-42593 Хук Ана Матија 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1358 РКТГ-42594 Херман Катарина Адам 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1359 РКТГ-42596 Рипсан Магдалена Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1360 РКТГ-42597 Пифат Магдалена Фрања 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1361 РКТГ-42599 Телингер Розалија Фрања 1883 Челарево Челарево детаљније информације
1362 РКТГ-42857 Блезијус Антон Антон 1867 Обровац Обровац детаљније информације
1363 РКТГ-42860 Шанјдер Георг Јован 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1364 РКТГ-42868 Абел Јован Јован 1872 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1365 РКТГ-42871 Штамфер Ана Јакоб 1896 Младеново Младеново детаљније информације
1366 РКТГ-42872 Цугбер Ана 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1367 РКТГ-42873 Фебер Барбара Гашпар 1876 Младеново Младеново детаљније информације
1368 РКТГ-42880 Шумахер Катарина Јосиф 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1369 РКТГ-42882 Кенигскнехт Магдалена Фрања 1871 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1370 РКТГ-42884 Бекер Терезија Антон 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1371 РКТГ-42885 Вернер Терезија Фрања 1875 Обровац Обровац детаљније информације
1372 РКТГ-42890 Тил Матија Андрија 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1373 РКТГ-42893 Рајтер Валентин Валентин 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1374 РКТГ-42897 Вајс Јован Фрања 1873 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1375 РКТГ-42904 Фолк Ана Матија 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1376 РКТГ-42905 Денерт Терезија Михајло 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1377 РКТГ-42924 Абел Георг Георг 1931 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1378 РКТГ-42973 Бек Марија Георг 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1379 РКТГ-42982 Бек Магда Јосип 1880 Челарево Челарево детаљније информације
1380 РКТГ-42985 Бек Ева Јосиф 1875 Челарево Челарево детаљније информације
1381 РКТГ-43102 Бекер Марија Јосип 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1382 РКТГ-43139 Белш Антон Антон 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1383 РКТГ-43410 Бернхард Јосип Јосип 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1384 РКТГ-43411 Бернхард Лоренц Јосип 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1385 РКТГ-43467 Бирглер Петар 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1386 РКТГ-43468 Бирглер Антун Јакоб 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1387 РКТГ-43573 Битерман Ката Михајло 1882 Челарево Челарево детаљније информације
1388 РКТГ-43577 Бихмилер Магдалена Матија 1906 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1389 РКТГ-43708 Ајх Аполонија Петра 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1390 РКТГ-43798 Алимпић Тодор 1890 Параге Параге детаљније информације
1391 РКТГ-43844 Аман Марија Петра 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1392 РКТГ-43926 Блес Магда Валентин 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1393 РКТГ-43930 Блехл Маријана Павел 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1394 РКТГ-43946 Бобачек Павел 1922 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1395 РКТГ-43993 Антић Катица 1914 Обровац Обровац детаљније информације
1396 РКТГ-43997 Антић Тоша 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1397 РКТГ-44047 Апт Марија Рохус 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1398 РКТГ-44327 Бајтелштајн Јован Јакоб 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1399 РКТГ-44328 Бајтелштајн Стеван Јован 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1400 РКТГ-44329 Бајтелштајн Францишка Никола 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1401 РКТГ-44357 Балгер Магдалена 1886 Челарево Челарево детаљније информације
1402 РКТГ-44374 Баљер Елиза Адам 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1403 РКТГ-44412 Барди Карло 1925 Крушчић Бачка Паланка детаљније информације
1404 РКТГ-44417 Барић Ева Игњац 1877 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1405 РКТГ-44418 Барић Матија Фрања 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1406 РКТГ-44486 Бауер Катарина Јован 1881 Челарево Челарево детаљније информације
1407 РКТГ-44611 Бон Никола Антун 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1408 РКТГ-44689 Борош Ана Јован 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1409 РКТГ-44752 Брајтенбах Ана Филип 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1410 РКТГ-44831 Бранделик Ева Фрања 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1411 РКТГ-44935 Бренер Јосиф Јосип 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1412 РКТГ-44937 Бренер Розина Јосип 1878 Челарево Челарево детаљније информације
1413 РКТГ-44938 Бренер Елизабет Мартин 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1414 РКТГ-44940 Бренер Марија Фрања 1910 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1415 РКТГ-44948 Брецјан Марија Јакоб 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1416 РКТГ-45058 Бромбергер Роза 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1417 РКТГ-45059 Брохер Михајло 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1418 РКТГ-45108 Бугарски Дротин Никола Товаришево Товаришево детаљније информације
1419 РКТГ-45207 Бухмилер Марија 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1420 РКТГ-45216 Буш Петар Адам 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1421 РКТГ-45217 Буш Розина Марије 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1422 РКТГ-45218 Буш Елиза Петар 1912 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1423 РКТГ-46673 Тот Алберт Алберт 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1424 РКТГ-46674 Паушерт Фрања Фрања 1881 Челарево Челарево детаљније информације
1425 РКТГ-46677 Флок Јосиф Јосиф 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1426 РКТГ-46680 Цајнер Ана Михајло 1885 Челарево Челарево детаљније информације
1427 РКТГ-46681 Флок Розалија Михајло 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1428 РКТГ-46683 Тилингер Ана Петар 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1429 РКТГ-46695 Бланк Ана Стеван 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1430 РКТГ-46696 Буш Катарина Јакоб 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1431 РКТГ-46697 Паушерт Катарина Јован 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1432 РКТГ-46698 Анасенц Магдалена Јосуф 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1433 РКТГ-46700 Хофман Розалија Себастијан 1883 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1434 РКТГ-46702 Херинг Ева Јован 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1435 РКТГ-46706 Кајзер Марија Јосиф 1885 Младеново Младеново детаљније информације
1436 РКТГ-46710 Бекер Маријана Никола 1868 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1437 РКТГ-46711 Хенгерт Вилма Франк 1907 Челарево Челарево детаљније информације
1438 РКТГ-46715 Пфул Јован Адам 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1439 РКТГ-46724 Ламберт Ана Јакоб 1871 Челарево Челарево детаљније информације
1440 РКТГ-46728 Рили Никола Лоренц 1878 Обровац Обровац детаљније информације
1441 РКТГ-46734 Талер Катарина Филип 1881 Обровац Обровац детаљније информације
1442 РКТГ-46741 Метлер Катарина Матија 1872 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1443 РКТГ-46750 Меркес Терезија Стеван 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1444 РКТГ-46753 Абел Јелисавета Јосиф 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1445 РКТГ-46754 Рипсам Антон Гашпар 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1446 РКТГ-46758 Гро Лоренц Јосиф 1867 Челарево Челарево детаљније информације
1447 РКТГ-46767 Вагнер Јосиф Никола 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1448 РКТГ-46768 Килберт Јован Георг 1873 Младеново Младеново детаљније информације
1449 РКТГ-46782 Кетер Катарина Јован 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1450 РКТГ-46797 Дуп Аполонија Јакоб 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1451 РКТГ-46801 Амс Јелисавета Јован 1877 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1452 РКТГ-46803 Вебер Магдалена Антон 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1453 РКТГ-46806 Гаудер Магдалена Гашпар 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1454 РКТГ-46808 Маурер Аполонија Јован 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1455 РКТГ-46815 Филс Марија Антон 1872 Младеново Младеново детаљније информације
1456 РКТГ-46818 Хаупт Ана Мартин 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1457 РКТГ-46819 Херман Елиза Алојс 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1458 РКТГ-46822 Клешпис Антон Фрања 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1459 РКТГ-46935 Колингер Аделхајд Деспотово Деспотово детаљније информације
1460 РКТГ-46944 Баљер Антон Јосиф 1888 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1461 РКТГ-46946 Бауер Петар Јакоб 1872 Младеново Младеново детаљније информације
1462 РКТГ-46949 Кранахер Никола Јосиф 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1463 РКТГ-46958 Вајс Катарина Антон 1868 Челарево Челарево детаљније информације
1464 РКТГ-46959 Грисхабер Доротеја Фрања 1858 Челарево Челарево детаљније информације
1465 РКТГ-46960 Дрехер Катарина Филип 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1466 РКТГ-46969 Химелбах Анамарија 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1467 РКТГ-46971 Вебер Ева Адам 1885 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1468 РКТГ-46981 Хелмлингер Терезија Адам 1889 Младеново Младеново детаљније информације
1469 РКТГ-46982 Шен Елиза Јосиф 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1470 РКТГ-46987 Еђед Адам Адам 1890 Челарево Челарево детаљније информације
1471 РКТГ-46992 Абел Магдалена Никола 1945 Челарево Челарево детаљније информације
1472 РКТГ-46993 Бирглер Магдалена Антон 1944 Младеново Младеново детаљније информације
1473 РКТГ-47001 Мелениу Терезија Јосиф 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1474 РКТГ-47004 Пифат Ана Јован 1890 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1475 РКТГ-47005 Рипсам Магдалена Петар 1886 Младеново Младеново детаљније информације
1476 РКТГ-47019 Изл Јосиф Петар 1885 Челарево Челарево детаљније информације
1477 РКТГ-47022 Прохаска Андрија Антон 1877 Обровац Обровац детаљније информације
1478 РКТГ-47030 Бекер Јелисавета Фрањо 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1479 РКТГ-47034 Шмит Ана Леополд 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1480 РКТГ-47038 Вебер Јован Матија 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1481 РКТГ-47042 Абел Катарина Јован 1874 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1482 РКТГ-47050 Манц Анамарија 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1483 РКТГ-47054 Шерер Розалија Јован 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1484 РКТГ-47058 Вернер Магдалена Павле 1940 Обровац Обровац детаљније информације
1485 РКТГ-47060 Гилбертус Јован Петар 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1486 РКТГ-47068 Орт Магдалена Антон 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1487 РКТГ-47072 Рипсам Терезија Јакоб 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1488 РКТГ-47081 Вецел Јован Јован 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1489 РКТГ-47101 Кнебл Никола 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1490 РКТГ-47103 Милерлајли Антон Антон 1884 Младеново Младеново детаљније информације
1491 РКТГ-47105 Пус Петар Матија 1888 Челарево Челарево детаљније информације
1492 РКТГ-47110 Хен Мартин Мартин 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1493 РКТГ-47111 Цимерман Јован Лукас 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1494 РКТГ-47113 Вербер Фрања Фрања 1873 Обровац Обровац детаљније информације
1495 РКТГ-47116 Блезијус Марија Антон 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1496 РКТГ-47118 Блезијус Ана Јосиф 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1497 РКТГ-47123 Мартини Ана Јосиф 1884 Младеново Младеново детаљније информације
1498 РКТГ-47124 Мајер Терезија Јован 1883 Младеново Младеново детаљније информације
1499 РКТГ-47129 Шмит Магдалена Никола 1896 Младеново Младеново детаљније информације
1500 РКТГ-47132 Малог Јосиф Петар 1883 Челарево Челарево детаљније информације
1501 РКТГ-47135 Хен Јосиф Мартин 1885 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1502 РКТГ-47139 Битерман Розалија Леополд 1886 Челарево Челарево детаљније информације
1503 РКТГ-47270 Шефер Марија Јохан 1896 Нова Паланка Нова Паланка детаљније информације
1504 РКТГ-47278 Петри Агнеза Јован 1912 Нова Паланка Нова Паланка детаљније информације
1505 РКТГ-47319 Делавд Ева Челарево Челарево детаљније информације
1506 РКТГ-47818 Бајстингл Јосип 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1507 РКТГ-48652 Будисављевић Милан Јова 1941 Нови Сад Карађорђево детаљније информације
1508 РКТГ-48653 Божић Мира Ђура 1925 Естергом Карађорђево детаљније информације
1509 РКТГ-48654 Беслаћ Јово 1939 Естергом Карађорђево детаљније информације
1510 РКТГ-48655 Баста Станка 1888 Стриј Карађорђево детаљније информације
1511 РКТГ-48656 Баста Милица Раде 1879 Стриј Карађорђево детаљније информације
1512 РКТГ-48665 Бањеглов Милица Милош 1923 Естергом Карађорђево детаљније информације
1513 РКТГ-48908 Бродер Исидор 1881 Силбаш Силбаш детаљније информације
1514 РКТГ-48909 Бродер Клара 1885 Силбаш Силбаш детаљније информације
1515 РКТГ-49172 Хаг Елизабета Јосиф 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1516 РКТГ-49173 Рајс Терезија Јозеф 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1517 РКТГ-49178 Бон Марина Адам 1923 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1518 РКТГ-49181 Шаквари Марија Петар 1934 Младеново Младеново детаљније информације
1519 РКТГ-49193 Келер Терезија ` 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1520 РКТГ-49194 Шендлингер Мартин Јосип 1877 Плавна Плавна детаљније информације
1521 РКТГ-49195 Тилингер Ева Адам 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1522 РКТГ-49198 Кин Катарина Јован 1865 Плавна детаљније информације
1523 РКТГ-49204 Нестић Јосиф Валентин 1937 Челарево Челарево детаљније информације
1524 РКТГ-49207 Рипман Андреас Јован 1885 Младеново Младеново детаљније информације
1525 РКТГ-49208 Штрајт Стеван Стеван 1886 Младеново Младеново детаљније информације
1526 РКТГ-49228 Карингер Јован Петар 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1527 РКТГ-49229 Фанк Ева Михаел 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1528 РКТГ-49230 Мухан Ева Георг 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1529 РКТГ-49232 Лут Марија Јован 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1530 РКТГ-49233 Сајдер Хилде Стеван 1945 Челарево Челарево детаљније информације
1531 РКТГ-49234 Ерне Магдалена Јован 1894 Челарево Челарево детаљније информације
1532 РКТГ-49238 Седер Јосип Николуас 1940 Челарево Челарево детаљније информације
1533 РКТГ-49243 Мецигер Агнес Георг 1907 Плавна Плавна детаљније информације
1534 РКТГ-49247 Вагнер Елизабета Јакоб 1894 Маглић Маглић детаљније информације
1535 РКТГ-49248 Герстенмајер Катарина Јован 1873 Плавна Плавна детаљније информације
1536 РКТГ-49251 Морш Терезија Андреас 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1537 РКТГ-49252 Транц Ева Николаус 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1538 РКТГ-49259 Лаутер Јозеф Андрија 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1539 РКТГ-49262 Блес Матија Валентин 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1540 РКТГ-49263 Шефер Мартин Јозеф 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1541 РКТГ-49265 Ебехарт Андреас Карл 1867 Младеново Младеново детаљније информације
1542 РКТГ-49268 Шен Марија Јосип 1935 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1543 РКТГ-49269 Бранделик Елизабета Михаел 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1544 РКТГ-49270 Хранхер Ана 1890 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1545 РКТГ-49275 Тренц Елизабета Николаус 1889 Челарево Челарево детаљније информације
1546 РКТГ-49276 Цајц Розалија Венделин 1888 Челарево Челарево детаљније информације
1547 РКТГ-49278 Шрајбер Филип Филип 1943 Плавна Плавна детаљније информације
1548 РКТГ-49285 Лауберт Аполонија Натон 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1549 РКТГ-49290 Бајс Јакоб Фрања 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1550 РКТГ-49291 Гленц Матиас Винценц 1868 Обровац Обровац детаљније информације
1551 РКТГ-49296 Хен Ева Јосиф 1941 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1552 РКТГ-49301 Милер Катарина Јосип 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1553 РКТГ-49302 Седер Катарина Георг 1912 Челарево Челарево детаљније информације
1554 РКТГ-49303 Дуачек Ана Матија 1897 Обровац Обровац детаљније информације
1555 РКТГ-49304 Гартнер Терезија Јосип 1883 Обровац Обровац детаљније информације
1556 РКТГ-49305 Ланг Вероника Јован 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1557 РКТГ-49306 Петри Ана Јозеф 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1558 РКТГ-49310 Шлагетер Карл Јакоб 1935 Плавна Плавна детаљније информације
1559 РКТГ-49314 Фелденцер Розалија Јозеф 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1560 РКТГ-49316 Виднер Ана-Марија Николаус 1945 Обровац Обровац детаљније информације
1561 РКТГ-49317 Тренс Магдалена Мартин 1941 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1562 РКТГ-49320 Вајер Елизабета Филип 1918 Маглић Маглић детаљније информације
1563 РКТГ-49327 Шефер Марија 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1564 РКТГ-49331 Хиш Катарина Јакоб 1902 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1565 РКТГ-49332 Шрајбер Фрања Филип 1933 Плавна Плавна детаљније информације
1566 РКТГ-49333 Рајковић Ана Јанко 1925 Младеново Младеново детаљније информације
1567 РКТГ-49334 Рис Марија Георг 1930 Младеново Младеново детаљније информације
1568 РКТГ-49337 Габо Ана Петер 1917 Обровац Обровац детаљније информације
1569 РКТГ-49339 Гугенбергер Ема Едуард 1884 Старчево Старчево детаљније информације
1570 РКТГ-49340 Еберхард Терезија Јован 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1571 РКТГ-49346 Пислер Марија Јосеф 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1572 РКТГ-49352 Бен Адам Јакоб 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1573 РКТГ-49354 Коитровац Јозеф Николуас 1881 Младеново Младеново детаљније информације
1574 РКТГ-49358 Освалд Михаел Андрија 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1575 РКТГ-49360 Луш Јован Јакоб 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1576 РКТГ-49361 Клајнер Јован Јован 1942 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1577 РКТГ-49362 Оперман Јозеф 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1578 РКТГ-49364 Кнебл Хелга Франц 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1579 РКТГ-49370 Ерли Терезија Јован 1885 Челарево Челарево детаљније информације
1580 РКТГ-49371 Мерц Марија 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1581 РКТГ-49384 Кнебл Катарина Хајнрих 1939 Обровац Обровац детаљније информације
1582 РКТГ-49390 Кремер Марија 1876 Обровац Обровац детаљније информације
1583 РКТГ-49392 Лајбрехт Магдалене Јакоб 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1584 РКТГ-49393 Медл Катарина Герог 1872 Обровац Обровац детаљније информације
1585 РКТГ-49394 Рипсам Маријане Јозеф 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1586 РКТГ-49395 Рајс Катарина 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1587 РКТГ-49397 Хен Марија 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1588 РКТГ-49399 Шумахер Терезија Гашпар 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1589 РКТГ-49401 Карихер Магдалена Aнтон 1936 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1590 РКТГ-49402 Магић Терезија Антон 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1591 РКТГ-49406 Васмер Марија 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1592 РКТГ-49411 Кеш Марија Мартин 1879 Плавна Плавна детаљније информације
1593 РКТГ-49414 Мајер Катарина 1864 Шајкаш Шајкаш детаљније информације
1594 РКТГ-49420 Швагер Ана Јован 1884 Младеново Младеново детаљније информације
1595 РКТГ-49432 Корингер Јозеф Јозеф 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1596 РКТГ-49433 Милер Фридрих Михаел 1881 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1597 РКТГ-49437 Полингер Стеван Стеван 1874 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1598 РКТГ-49438 Тил Адам Филип 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1599 РКТГ-49445 Вецл Розина Стеван 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1600 РКТГ-49452 Гало Розина Јован 1939 Обровац Обровац детаљније информације
1601 РКТГ-49454 Вебер Маргарета Николуас 1935 Маглић Маглић детаљније информације
1602 РКТГ-49457 Апл Аполониа Николаус 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1603 РКТГ-49463 Хајнц Маргарета Јозеф 1885 Маглић Маглић детаљније информације
1604 РКТГ-49466 Вајсмилер Јакоб Јакоб 1867 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1605 РКТГ-49468 Дуп Розалија Лоренц 1868 Младеново Младеново детаљније информације
1606 РКТГ-49469 Ноецл Елизабета Јован 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1607 РКТГ-49473 Ланг Катарина Јован 1882 Маглић Маглић детаљније информације
1608 РКТГ-49475 Мауерер Катарина Јозеф 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1609 РКТГ-49478 Харлинг Марија Јозеф 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1610 РКТГ-49482 Шауберт Валентин Валентин 1935 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1611 РКТГ-49484 Шумахер Петар Петар 1939 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1612 РКТГ-49713 Брајнер Матија 1928 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1613 РКТГ-49718 Бек Бела 1886 Стриј Бачка Паланка детаљније информације
1614 РКТГ-49720 Бергер Давид 1907 Гложан Бачка Паланка детаљније информације
1615 РКТГ-49721 Бернхајн Елза 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1616 РКТГ-49723 Блан Илона 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1617 РКТГ-49930 Вецл Ана Михајло 1921 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1618 РКТГ-49979 Брајнер Адолф 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1619 РКТГ-49983 Брајнер Паула 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1620 РКТГ-49984 Брајнер Хермина 1909 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1621 РКТГ-49985 Брајнер Шаламон 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1622 РКТГ-49997 Брајнер Марица 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1623 РКТГ-50259 Литер Адам 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1624 РКТГ-50651 Вилдинг Анелиза Фрања 1945 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1625 РКТГ-50682 Вилдинг Јелиасава 1885 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1626 РКТГ-50711 Венцлер Ана Петар 1900 Челарево Челарево детаљније информације
1627 РКТГ-50712 Вилдинг Фрања Фрања 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1628 РКТГ-50796 Ватман Маргит Фрања 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1629 РКТГ-50799 Вагнер Лудвиг Јакоб 1878 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1630 РКТГ-50816 Вернет Антал Петар 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1631 РКТГ-50820 Валтиншбергер Гертруда 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1632 РКТГ-50825 Вецл Фрања Фрања 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1633 РКТГ-50826 Варга Јосип Фрања 1937 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1634 РКТГ-50840 Волф Ката Јосип 1883 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1635 РКТГ-50842 Витушек Марија Хајнрих 1931 Обровац Обровац детаљније информације
1636 РКТГ-50844 Вагнер Ката Матија 1883 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1637 РКТГ-50858 Бзквић Стеван Дане 1860 Бриње Карађорђево детаљније информације
1638 РКТГ-50859 Буковић Петар Стеван 1890 Водотеч Карађорђево детаљније информације
1639 РКТГ-50860 Беслаћ Милан Јова 1920 Бенковац Карађорђево детаљније информације
1640 РКТГ-50865 Велш Марија Антон 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1641 РКТГ-50883 Вилдингер Катарина Јосип 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1642 РКТГ-51087 Костл Јосип 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1643 РКТГ-51462 Ајхингер Ана Паул 1939 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1644 РКТГ-51463 Пауперт Рудолф Мартин 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1645 РКТГ-51464 Сал Лоренц Петер 1971 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1646 РКТГ-51465 Сабо Стеван Јакоб 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1647 РКТГ-51466 Фелдноцер Антон Георг 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1648 РКТГ-51468 Пфул Николаус Николаус 1938 Младеново Младеново детаљније информације
1649 РКТГ-51470 Фелденцер Јосеф Грегор 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1650 РКТГ-51471 Манц Валентин Блазијус 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1651 РКТГ-51473 Дајдер Јулијана Филип 1915 Челарево Челарево детаљније информације
1652 РКТГ-51474 Бланк Ана Јакоб 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1653 РКТГ-51479 Блезијус Вилхелм Петер 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1654 РКТГ-51481 Хубер Јозеф Јован 1880 Челарево Челарево детаљније информације
1655 РКТГ-51483 Фрај Антон Јован 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1656 РКТГ-51484 Орт Михајло Јован 1889 Младеново Младеново детаљније информације
1657 РКТГ-51485 Анасенц Јакоб Јакоб 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1658 РКТГ-51491 Килберт Ана Јакоб 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1659 РКТГ-51492 Бекер Катарина Јакоб 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1660 РКТГ-51493 Штофнер Валентин 1868 Обровац Обровац детаљније информације
1661 РКТГ-51497 Пфајфер Вилмош Јакоб 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1662 РКТГ-51499 Грисхабер Михајло Јован 1879 Челарево Челарево детаљније информације
1663 РКТГ-51501 Ноем Јосиф Валентин 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1664 РКТГ-51502 Пенц Розина Јосеф 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1665 РКТГ-51505 Гапс Терезија Јозеф 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1666 РКТГ-51506 Килбертус Катарина Јозеф 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1667 РКТГ-51507 Бранделик Катарина Антон 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1668 РКТГ-51509 Витнер Катарина Антон 1940 Обровац Обровац детаљније информације
1669 РКТГ-51513 Анасенц Елизабета Јован 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1670 РКТГ-51515 Шнајдер Јакоб Антон 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1671 РКТГ-51518 Гутлебер Паул Ђорђе 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1672 РКТГ-51520 Драх Валентин Валентин 1876 Обровац Обровац детаљније информације
1673 РКТГ-51526 Хернер Стеван Јован 1888 Плавна Плавна детаљније информације
1674 РКТГ-51838 Јунгерт Терезија Стеван 1910 Младеново Младеново детаљније информације
1675 РКТГ-51839 Биргер Магдалена Андрија 1921 Младеново Младеново детаљније информације
1676 РКТГ-51841 Фритц Ана 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1677 РКТГ-51843 Буш Катарина Мартин 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1678 РКТГ-51847 Рисер Франц 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1679 РКТГ-51848 Јакс Јозеф Гашпар 1895 Обровац Обровац детаљније информације
1680 РКТГ-51853 Музер Ева Јосеф 1934 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1681 РКТГ-51855 Гебхарт Марија Георг 1943 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1682 РКТГ-51857 Пер Елизабета Георг 1902 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1683 РКТГ-51862 Ришар Мартин Јакоб 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1684 РКТГ-51871 Шерер Магдалена Јосиф 1942 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1685 РКТГ-51874 Вернет Ана Јакоб 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1686 РКТГ-51887 Кархер Марија Антон 1935 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1687 РКТГ-51889 Берихарт Катарина Јакоб 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1688 РКТГ-51906 Ленхоф Барбара Георг 1897 Младеново Младеново детаљније информације
1689 РКТГ-51907 Ришар Ана Дитрих 1885 Товаришево Товаришево детаљније информације
1690 РКТГ-51913 Гертнер Јосеф Јован 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1691 РКТГ-51917 Рајп Матијас Венделин 1881 Младеново Младеново детаљније информације
1692 РКТГ-51924 Штилер Катарина Адам 1883 Младеново Младеново детаљније информације
1693 РКТГ-51926 Петри Јован Јован 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1694 РКТГ-51927 Петри Карл Георг 1887 Маглић Маглић детаљније информације
1695 РКТГ-51932 Хиш Вендел Вендел 1940 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1696 РКТГ-51935 Мергл Катарина франц 1934 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1697 РКТГ-51955 Пал Терезија Јозеф 1913 Челарево Челарево детаљније информације
1698 РКТГ-51958 Хермна Петер Бенедик 1891 Младеново Младеново детаљније информације
1699 РКТГ-51966 Венцлер Марија 1874 Челарево Челарево детаљније информације
1700 РКТГ-51967 Крепс Јозеф 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1701 РКТГ-51969 Шмит Ана Антон 1895 Младеново Младеново детаљније информације
1702 РКТГ-51972 Паули Марија Георг 1894 Маглић Маглић детаљније информације
1703 РКТГ-51977 Диц Роза Хајнрих 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1704 РКТГ-51980 Хен Франц Јозеф 1941 Плавна Плавна детаљније информације
1705 РКТГ-51983 Бек Ката Адам 1875 Плавна Плавна детаљније информације
1706 РКТГ-51987 Тер Елиза Јован 1945 Бачки Јарак Бачки Јарак детаљније информације
1707 РКТГ-52064 Пилауер Катарина 1871 А-непознато Паланка детаљније информације
1708 РКТГ-52587 Васмер Ана Јосиф 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1709 РКТГ-52595 Тилингер Барбара Елирих 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1710 РКТГ-52601 Баумштарк Јован Јован 1875 Обровац Обровац детаљније информације
1711 РКТГ-52606 Себауер Михајло Антон 1878 Обровац Обровац детаљније информације
1712 РКТГ-52608 Хен Мартин Фрања 1863 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1713 РКТГ-52612 Вернер Магдалена Јован 1940 Обровац Обровац детаљније информације
1714 РКТГ-52620 Тилингер Елиза Вендел 1869 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1715 РКТГ-52625 Шефер Ана Јосиф 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1716 РКТГ-52627 Јакс Никола Адам 1939 Челарево Челарево детаљније информације
1717 РКТГ-52641 Борић Маријана 1867 Челарево Челарево детаљније информације
1718 РКТГ-52652 Рајтнер Вероника Јосиф 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1719 РКТГ-52654 Швиндел Катарина Никола 1871 Челарево Челарево детаљније информације
1720 РКТГ-52655 Штамф Ева Јован 1873 Челарево Челарево детаљније информације
1721 РКТГ-52657 Бранделик Барбара Матија 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1722 РКТГ-52659 Гаудер Ева Јован 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1723 РКТГ-52667 Филберт Ана Сигмунд 1892 Младеново Младеново детаљније информације
1724 РКТГ-52670 Химелбах Ана Матија 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1725 РКТГ-52683 Најмајер Вероника Јосиф 1869 Младеново Младеново детаљније информације
1726 РКТГ-52685 Сајер Ото Стеван 1941 Челарево Челарево детаљније информације
1727 РКТГ-52686 Фин Терезија Петар 1888 Обровац Обровац детаљније информације
1728 РКТГ-52693 Шумахер Антон Матија 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1729 РКТГ-52696 Хен Катарина Адам 1899 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1730 РКТГ-52699 Блајн Андрија Андрија 1878 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1731 РКТГ-52717 Шлагетер Карл Јосиф 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1732 РКТГ-52720 Кнебел Катарина Никола 1923 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1733 РКТГ-52722 Ајхингер Магдалена Јован 1880 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1734 РКТГ-52729 Епли Ана Јакоб 1883 Младеново Младеново детаљније информације
1735 РКТГ-52731 Кнебл Марија Матија 1873 Челарево Челарево детаљније информације
1736 РКТГ-52742 Штуц Марија Јован 1890 Челарево Челарево детаљније информације
1737 РКТГ-52745 Абел Ана Јосиф 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1738 РКТГ-52751 Естер Марија Јован 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1739 РКТГ-52757 Милер Елиза Паул 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1740 РКТГ-52759 Раје Јосиф Петар 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1741 РКТГ-52760 Раје Марија Јосиф 1933 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1742 РКТГ-52767 Бај Алберт Јосиф 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1743 РКТГ-52768 Баки Терезија Јован 1874 Товаришево Товаришево детаљније информације
1744 РКТГ-52813 Вилингер Магдалена 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1745 РКТГ-52816 Флок Елиза Гашпар 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1746 РКТГ-52819 Манц Ернст Петар 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1747 РКТГ-52822 Аусфрикт Мартин Јосиф 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1748 РКТГ-52824 Енгел Стеван Јакоб 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1749 РКТГ-52831 Шнајдер Михајло Михајло 1878 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1750 РКТГ-52841 Динес Ева Јакоб 1882 Младеново Младеново детаљније информације
1751 РКТГ-52842 Клес Елиза Георг 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1752 РКТГ-52847 Флок Анамарија Паул 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1753 РКТГ-52852 Шмалц Марија Јосиф 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1754 РКТГ-52853 Шауер Елза Валентин 1889 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1755 РКТГ-52856 Мертендорфер Регина 1869 Младеново Младеново детаљније информације
1756 РКТГ-52859 Суприц Катарина Фрања 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1757 РКТГ-52861 Шмит Анамарија Јосиф 1878 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1758 РКТГ-52866 Иршел Маргерета Јован 1919 Младеново Младеново детаљније информације
1759 РКТГ-52872 Офнер Ана Јован 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1760 РКТГ-52882 Мај Антон Андрија 1862 Младеново Младеново детаљније информације
1761 РКТГ-52897 Ембах Розалија Стеван 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1762 РКТГ-52911 Швагер Марија Андрија 1921 Младеново Младеново детаљније информације
1763 РКТГ-52929 Шумахер Марија Петар 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1764 РКТГ-52930 Енгелбрехт Катарина Хајнрих 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1765 РКТГ-52931 Штампфер Мартин Јосип 1874 Обровац Обровац детаљније информације
1766 РКТГ-52936 Вист Филип Петар 1890 Челарево Челарево детаљније информације
1767 РКТГ-52940 Перцијан Јован Петар 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1768 РКТГ-52944 Милер Катарина Себастијан 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1769 РКТГ-52948 Бланк Адам Антон 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1770 РКТГ-52951 Лил Јован Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1771 РКТГ-52953 Пал Ева Јован 1909 Челарево Челарево детаљније информације
1772 РКТГ-52958 Кнебл Магдалена Јован 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1773 РКТГ-52962 Тал Никола Никола 1939 Челарево Челарево детаљније информације
1774 РКТГ-52966 Финк Петар Адам 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1775 РКТГ-52973 Амс Розина Никола 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1776 РКТГ-52977 Титл Терезија Адам 1881 Обровац Обровац детаљније информације
1777 РКТГ-52979 Клес Петар Антон 1877 Обровац Врбас детаљније информације
1778 РКТГ-52982 Недић Марија Валентин 1936 Челарево Челарево детаљније информације
1779 РКТГ-52983 Шмит Магдалена Георг 1938 Челарево Челарево детаљније информације
1780 РКТГ-52992 Фолк Францишка 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1781 РКТГ-53114 Цвик Георг Јосиф 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1782 РКТГ-53118 Мерц Елиза Михајло 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1783 РКТГ-53126 Тилингер Маријана Гашпар 1891 Челарево Челарево детаљније информације
1784 РКТГ-53140 Абел Фрања Јосиф 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1785 РКТГ-53144 Вернст Себастијам Јакоб 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1786 РКТГ-53148 Енгелбрехт Георг Јосиф 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1787 РКТГ-53159 Тилингер Адам Михајло 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1788 РКТГ-53160 Фабер Јосиф Паул 1942 Младеново Младеново детаљније информације
1789 РКТГ-53164 Шумахер Јован Михајло 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1790 РКТГ-53175 Гро Јован Никола 1939 Челарево Челарево детаљније информације
1791 РКТГ-53186 Дуп Ана Јован 1883 Младеново Младеново детаљније информације
1792 РКТГ-53190 Пфул Јован Јован 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1793 РКТГ-53191 Тот Терезија Матија 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1794 РКТГ-53207 Хорнунг Маријана Јосиф 1920 Челарево Челарево детаљније информације
1795 РКТГ-53210 Бекер Катарина Петар 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1796 РКТГ-53211 Бауер Адам Андрија 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1797 РКТГ-53216 Гро Ана Матија 1875 Челарево Челарево детаљније информације
1798 РКТГ-53218 Духалек Ана Јосиф 1884 Обровац Обровац детаљније информације
1799 РКТГ-53219 Луш Антон Јосиф 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1800 РКТГ-53220 Лунова Јелисавета Михајло 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1801 РКТГ-53233 Мауер Марија Михајло 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1802 РКТГ-53243 Тон Терезија 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1803 РКТГ-53247 Штокер Валентин Валентин 1935 Обровац Обровац детаљније информације
1804 РКТГ-53266 Пауц Михајло Антон 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1805 РКТГ-53270 Рит Петар Фрања 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1806 РКТГ-53272 Хаушбергер Матија Матија 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1807 РКТГ-53274 Шнапер Никола Михајло 1897 Челарево Челарево детаљније информације
1808 РКТГ-53277 Бауер Ана Јован 1901 Младеново Младеново детаљније информације
1809 РКТГ-53278 Венцлер Елиза Михајло 1909 Челарево Челарево детаљније информације
1810 РКТГ-53281 Кун Сузана Андрија 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1811 РКТГ-53283 Орт Аполонија Михајло 1892 Младеново Младеново детаљније информације
1812 РКТГ-53289 Ризер Магдалена Јован 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1813 РКТГ-53290 Сулцбахер Ева Антон 1878 Младеново Младеново детаљније информације
1814 РКТГ-53291 Флок Филипина Јован 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1815 РКТГ-53310 Брандерлик Антон Гашпар 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1816 РКТГ-53313 Брандерлик Петар Јосиф 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1817 РКТГ-53318 Др. Кепфер Михајло Андрија 1891 Обровац Обровац детаљније информације
1818 РКТГ-53321 Хиртлинг Јосиф Михајло 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1819 РКТГ-53327 Амброз Терезија Стеван 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1820 РКТГ-53332 Блехл Гертруда Јакоб 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1821 РКТГ-53333 Бекер Ана Петар 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1822 РКТГ-53343 Хернер Павле Петар 1935 Младеново Младеново детаљније информације
1823 РКТГ-53344 Блајер Андреас Андрија 1878 Челарево Челарево детаљније информације
1824 РКТГ-53672 Малер Фелике 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1825 РКТГ-55362 Вагала Карољ Карољ 1923 Илок Бачка Паланка детаљније информације
1826 РКТГ-55363 Влајков Милорад 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1827 РКТГ-55377 Васиљев Станко Воштаров 1920 Товаришево Товаришево детаљније информације
1828 РКТГ-55378 Вукадинов Мита 1905 Товаришево Товаришево детаљније информације
1829 РКТГ-55379 Васиљев Стана 1874 Товаришево Товаришево детаљније информације
1830 РКТГ-55633 Волф Катарина 1862 Деспотово Деспотово детаљније информације
1831 РКТГ-55882 Вокер Елисобет 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1832 РКТГ-55883 Вецл Ана 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1833 РКТГ-55995 Грисхабер Магдалена Адам 1875 Челарево Челарево детаљније информације
1834 РКТГ-56031 Гро Ана Маркус 1914 Челарево Челарево детаљније информације
1835 РКТГ-56194 Грисхабер Хајнрих Михајло 1893 Челарево Челарево детаљније информације
1836 РКТГ-56202 Грисхабер Ана Фрања 1890 Челарево Челарево детаљније информације
1837 РКТГ-56210 Гангер Терезија Филип 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1838 РКТГ-56217 Гаудер Адам Јован 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1839 РКТГ-56234 Герб Терезија Лудвиг 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1840 РКТГ-56241 Гангл Ева Матија 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1841 РКТГ-56245 Галус Терезија Јован 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1842 РКТГ-56275 Гесерт Барбара Михајло 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1843 РКТГ-56326 Вукмир Богдан Стева 1939 Мали Београд Карађорђево детаљније информације
1844 РКТГ-56328 Вигњевић Томислав Душан 1941 Шарвар Карађорђево детаљније информације
1845 РКТГ-56329 Влајић Смиљана Аћим 1869 Пученик Карађорђево детаљније информације
1846 РКТГ-56330 Вујичић Анка 1900 Брлог Карађорђево детаљније информације
1847 РКТГ-56332 Вујичић Марија Петар 1840 Прокике Карађорђево детаљније информације
1848 РКТГ-56333 Вукмировић Душан Никола 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
1849 РКТГ-56336 Вујичић Давид Дамјан 1890 Брлог Карађорђево детаљније информације
1850 РКТГ-56362 Владисављев Милан 1914 Параге Параге детаљније информације
1851 РКТГ-56405 Васиљев Стеван 1899 Силбаш Параге детаљније информације
1852 РКТГ-56737 Велцберг Мор 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1853 РКТГ-56799 Велцберг Сида 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1854 РКТГ-57174 Градић Цвета 1886 Товаришево Товаришево детаљније информације
1855 РКТГ-57177 Градић Недељко 1902 Товаришево Товаришево детаљније информације
1856 РКТГ-57182 Гајдобрански Јован ( Новак ? ) Гојко 1922 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1857 РКТГ-57183 Гајдобрански Војислав 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1858 РКТГ-57558 Мелерт Јован 1886 Младеново Младеново детаљније информације
1859 РКТГ-57976 Меркл Фрања 1906 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1860 РКТГ-58069 Рајтер Јелисавета Винко 1945 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1861 РКТГ-58336 Ђукић Радишко Аца 1903 Товаришево Товаришево детаљније информације
1862 РКТГ-58343 Јеврић Бошко Лазар 1907 Товаришево Товаришево детаљније информације
1863 РКТГ-58565 Перишић Драгојло Славуј 1910 Силбаш Силбаш детаљније информације
1864 РКТГ-58566 Петљански Бранко Никола 1889 Нештин Нештин детаљније информације
1865 РКТГ-58567 Петровић Паја 1902 Привина Глава Бачка Паланка детаљније информације
1866 РКТГ-58580 Рајковић Борислав Сава 1924 Нештин Нештин детаљније информације
1867 РКТГ-58581 Ристић Димитрије Стеван 1893 Нештин Нештин детаљније информације
1868 РКТГ-58583 Свиларев Лазар Гавра 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1869 РКТГ-58622 Суботин Миленко Душан 1921 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1870 РКТГ-58625 Терзић Бошко Милан 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1871 РКТГ-58634 Хофман Армин Леополд 1911 Пивнице Пивнице детаљније информације
1872 РКТГ-58637 Хофман Саламон Леополд 1914 Пивнице Пивнице детаљније информације
1873 РКТГ-59043 Милер Ката 1865 Младеново Младеново детаљније информације
1874 РКТГ-59314 Хеђи Јосип 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1875 РКТГ-60487 Лајберт Катарина Јосиф 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1876 РКТГ-60492 Хаусвирт Клементине Едуард 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1877 РКТГ-60493 Хуберт Терезија Јосиф 1879 Челарево Челарево детаљније информације
1878 РКТГ-60500 Бранделик Јакоб Јакоб 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1879 РКТГ-60505 Шмаус Михајло Михајло 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1880 РКТГ-60508 Венцел Катарина Јосиф 1915 Челарево Челарево детаљније информације
1881 РКТГ-60522 Шмит Георг Фрања 1888 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1882 РКТГ-60541 Шмит Јован Јован 1881 Младеново Младеново детаљније информације
1883 РКТГ-60555 Шефер Магдалена Јован 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1884 РКТГ-60556 Изел Катарина 1875 Челарево Челарево детаљније информације
1885 РКТГ-60557 Гајгер Ана Михајло 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1886 РКТГ-60571 Реш Елиза Јосиф 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1887 РКТГ-60575 Бедер Михајло Михајло 1940 Челарево Челарево детаљније информације
1888 РКТГ-60576 Анасенцел Матија Матија 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1889 РКТГ-60578 Герлих Адам Јован 1866 Младеново Младеново детаљније информације
1890 РКТГ-60579 Офнер Никола Јосиф 1888 Обровац Обровац детаљније информације
1891 РКТГ-60580 Пфул Паул Јосиф 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1892 РКТГ-60777 Лунова Јован Матијас 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1893 РКТГ-60779 Бедер Јакоб Михајло 1935 Челарево Челарево детаљније информације
1894 РКТГ-60781 Кох Јован Јакоб 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1895 РКТГ-60790 Шмит Георг Јован 1888 Младеново Младеново детаљније информације
1896 РКТГ-60791 Буркер Ева Фрањо 1942 Обровац Обровац детаљније информације
1897 РКТГ-60795 Киршнер Катарина Вилхелм 1882 Младеново Младеново детаљније информације
1898 РКТГ-60797 Мосина Елизабета Кристијан 1881 Обровац Обровац детаљније информације
1899 РКТГ-60800 Палак Катарина 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1900 РКТГ-60804 Швиндл Катарина Јован 1880 Челарево Челарево детаљније информације
1901 РКТГ-60807 Валх Јован Фридрих 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1902 РКТГ-60808 Аземан Андрија Антон 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1903 РКТГ-60809 Ансенц Михаел Јакоб 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1904 РКТГ-60810 Бауер Филип Филип 1935 Младеново Младеново детаљније информације
1905 РКТГ-60814 Гетел Јакоб Јакоб 1875 Младеново Младеново детаљније информације
1906 РКТГ-60817 Тил Адам Адам 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1907 РКТГ-60822 Гисвајн Марија Никола 1925 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1908 РКТГ-60824 Бауц Ана Јован 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1909 РКТГ-60825 Керн Елизабета Антон 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1910 РКТГ-60827 Брукер Ана Петар 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1911 РКТГ-60829 Ванки Ана Јован 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1912 РКТГ-60830 Кленц Марија Андрија 1878 Обровац Обровац детаљније информације
1913 РКТГ-60831 Пфајфер Катарина Јован 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1914 РКТГ-60833 Пфаул Катарина Антон 1880 Младеново Младеново детаљније информације
1915 РКТГ-60836 Шмит Магдалена Мартин 1894 Обровац Обровац детаљније информације
1916 РКТГ-60841 Фалтинебергер Јосиф Себастијан 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1917 РКТГ-60846 Кајзер Терезија Матијас 1941 Младеново Младеново детаљније информације
1918 РКТГ-60849 Васмер Катарина Јован 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1919 РКТГ-60853 Мајер Ева Јосиф 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1920 РКТГ-60858 Страка Марија Антон 1885 Обровац Обровац детаљније информације
1921 РКТГ-60859 Бутер Маргарета Фридрих 1874 Шајкаш Шајкаш детаљније информације
1922 РКТГ-60870 Јабек Јосиф Јосиф 1938 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1923 РКТГ-60871 Паушерт Конрад Јакоб 1889 Челарево Челарево детаљније информације
1924 РКТГ-60874 Тер Магдалена Никола 1875 Челарево Челарево детаљније информације
1925 РКТГ-60880 Паул Јосиф Јосиф 1936 Челарево Челарево детаљније информације
1926 РКТГ-60889 Освлад Магдалена Јован 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1927 РКТГ-60890 Херинг Магдалена Јосиф 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1928 РКТГ-60894 Местендорфер Марија Георг 1895 Младеново Младеново детаљније информације
1929 РКТГ-60910 Фрај Катарина 1922 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1930 РКТГ-60911 Блајхл Катарина Андрија 1940 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1931 РКТГ-60915 Ланг Стеван Јован 1876 Младеново Младеново детаљније информације
1932 РКТГ-60997 Хохендерг Јохан 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1933 РКТГ-61015 Иземан Терезија Јакоб 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1934 РКТГ-61020 Флок Елиза Матија 1917 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1935 РКТГ-61032 Пиот Терезија Блазијус 1930 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1936 РКТГ-61033 Кархер Катарина Паул 1907 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1937 РКТГ-61036 Вецл Агнес Мартин 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1938 РКТГ-61039 Маурер Аполонија Петар 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1939 РКТГ-61041 Прецијан Марија Себастијан 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1940 РКТГ-61042 Рипсам Катарина Андрија 1886 Младеново Младеново детаљније информације
1941 РКТГ-61043 Рајтер Елиза 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1942 РКТГ-61046 Хаве Алфред Фрања 1942 Челарево Челарево детаљније информације
1943 РКТГ-61050 Херинг Петар Петар 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1944 РКТГ-61053 Абт Јакоб Јакоб 1870 Младеново Младеново детаљније информације
1945 РКТГ-61054 Музер Јосип Јосиф 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1946 РКТГ-61056 Флок Мартин Георг 1873 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1947 РКТГ-61057 Адолф Магдалена Јосиф 1938 Челарево Челарево детаљније информације
1948 РКТГ-61058 Утмалеги Катарина Лоренц 1927 Деспотово Деспотово детаљније информације
1949 РКТГ-61061 Балгер Марија Никола 1872 Челарево Челарево детаљније информације
1950 РКТГ-61069 Чутура Марија Фрања 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1951 РКТГ-61080 Тифенбах Маријана Матија 1881 Челарево Челарево детаљније информације
1952 РКТГ-61081 Фрај Терезија Петар 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1953 РКТГ-61084 Штаблер Ева Антон 1873 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1954 РКТГ-61086 Амс Стеван Стеван 1878 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1955 РКТГ-61094 Циндл Никола Матија 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1956 РКТГ-61096 Цвик Матија Матија 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1957 РКТГ-61097 Бекер Мелхер Јосиф 1880 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
1958 РКТГ-61099 Меленец Габор Јосиф 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1959 РКТГ-61106 Абел Ана Матија 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1960 РКТГ-61113 Фајнас Катарина Никола 1877 Челарево Челарево детаљније информације
1961 РКТГ-61116 Шенко Ана Михајло 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1962 РКТГ-61126 Штуц Мартин Фрања 1883 Челарево Челарево детаљније информације
1963 РКТГ-61130 Бекер Терезија Михајло 1901 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1964 РКТГ-61141 Хиршенбергер Магдалена Јосиф 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1965 РКТГ-61143 Шток Ана Јован 1897 Челарево Челарево детаљније информације
1966 РКТГ-61274 Пфул Паул Антон 1902 Младеново Младеново детаљније информације
1967 РКТГ-61275 Бекер Јосиф Јосиф 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1968 РКТГ-61276 Блехл Фрања Фрања 1876 Деспотово Деспотово детаљније информације
1969 РКТГ-61278 Пфул Јован Мартин 1874 Младеново Младеново детаљније информације
1970 РКТГ-61279 Шауер Адам Јован 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1971 РКТГ-61281 Мерц Ева 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1972 РКТГ-61284 Освалд Магдалена Михајло 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1973 РКТГ-61287 Тилингер Ана Георг 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1974 РКТГ-61288 Хауг Магдалена Јован 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1975 РКТГ-61296 Анасенц Јован Јован 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1976 РКТГ-61297 Амбрози Јосиф Јосиф 1878 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1977 РКТГ-61301 Плес Вилхелм Адам 1870 Силбаш Силбаш детаљније информације
1978 РКТГ-61305 Штраус Антон Стеван 1879 Младеново Младеново детаљније информације
1979 РКТГ-61307 Бол Марија Матија 1945 Челарево Челарево детаљније информације
1980 РКТГ-61309 Абел Терезија Јован 1912 Обровац Обровац детаљније информације
1981 РКТГ-61312 Јозић Клара Јован 1867 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1982 РКТГ-61315 Баљер Магдалена Никола 1880 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1983 РКТГ-61319 Цвик Ева Јакоб 1876 Младеново Младеново детаљније информације
1984 РКТГ-61321 Гилих Хелена Карл 1939 Челарево Челарево детаљније информације
1985 РКТГ-61322 Клинг Елиза Никола 1919 Челарево Челарево детаљније информације
1986 РКТГ-61331 Пауц Катарина Давид 1877 Младеново Младеново детаљније информације
1987 РКТГ-61333 Шур Ана Фрања 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1988 РКТГ-61340 Шток Ева 1878 Челарево Челарево детаљније информације
1989 РКТГ-61345 Херинг Мартин Мартин 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1990 РКТГ-61347 Шток Мартин Мартин 1894 Челарево Челарево детаљније информације
1991 РКТГ-61354 Биндер Јозефе Јосиф 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1992 РКТГ-61355 Бај Ана 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1993 РКТГ-61356 Кох Магдалена Јован 1885 Младеново Младеново детаљније информације
1994 РКТГ-61358 Рек Елиза Јосиф 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
1995 РКТГ-61359 Теперт Ана Јован 1866 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
1996 РКТГ-61363 Гро Марија Никола 1934 Челарево Челарево детаљније информације
1997 РКТГ-61364 Тонер Терезија Никола 1893 Младеново Младеново детаљније информације
1998 РКТГ-61367 Милерлајм Магдалена 1882 Обровац Обровац детаљније информације
1999 РКТГ-61368 Фишер Ана Габријел 1876 Младеново Младеново детаљније информације
2000 РКТГ-61372 Пенц Јосиф Павле 1939 Младеново Младеново детаљније информације
2001 РКТГ-61373 Баљер Јакоб Јакоб 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2002 РКТГ-61378 Сајдер Антон Јосиф 1873 Челарево Челарево детаљније информације
2003 РКТГ-61514 Исаков Ђока Славуј 1905 Бачка Паланка Гајдобра детаљније информације
2004 РКТГ-61616 Шмит Елизабета Јозеф 1893 Обровац Обровац детаљније информације
2005 РКТГ-61624 Бон Јулијана Фрања 1891 Обровац Обровац детаљније информације
2006 РКТГ-61631 Шпилденер Марија Јакоб 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2007 РКТГ-61634 Тифенбах Магдалена Јосеф 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2008 РКТГ-61636 Клајнер Ана Јосеф 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2009 РКТГ-61646 Вели Андреас Јован 1886 Челарево Челарево детаљније информације
2010 РКТГ-61654 Денглер Паул Јован 1884 Младеново Младеново детаљније информације
2011 РКТГ-61656 Мергл Елиза Фрања 1941 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2012 РКТГ-61658 Лаубер Терезија Петер 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2013 РКТГ-61660 Клајн Кристина Стеван 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2014 РКТГ-61667 Гутлебер Георг Георг 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2015 РКТГ-61672 Цугебер Терезија Блазијус 1936 Челарево Челарево детаљније информације
2016 РКТГ-61673 Пауи Ева Петар 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2017 РКТГ-61682 Шмелц Мартин Петер 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2018 РКТГ-61685 Курбатфински Јозеф Јосеф 1940 Младеново Младеново детаљније информације
2019 РКТГ-61687 Ајхингер Франц Паул 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2020 РКТГ-61688 Хајлебергер Паул Георг 1943 Бачко Ново Село Бачко Ново Село детаљније информације
2021 РКТГ-61691 Хелд Ева Јозеф 1871 Челарево Челарево детаљније информације
2022 РКТГ-61700 Лаубер Барбара Мартин 1945 Младеново Младеново детаљније информације
2023 РКТГ-61703 Освлад Магдалена Матија 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2024 РКТГ-61709 Кундер Франц Криштоф 1871 Младеново Младеново детаљније информације
2025 РКТГ-61711 Пал Елизабета Николаус 1943 Челарево Челарево детаљније информације
2026 РКТГ-61720 Хенгерт Антун Антон 1933 Челарево Челарево детаљније информације
2027 РКТГ-61723 Гертнер Михал Јован 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2028 РКТГ-61724 Пфул Мартин Паул 1882 Младеново Младеново детаљније информације
2029 РКТГ-61728 Милер Герда Мартин 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2030 РКТГ-61733 Ланц Јелисавета Драња 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2031 РКТГ-61736 Поп Марија Петер 1885 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2032 РКТГ-61738 Фишер Јелисавета Филип 1892 Младеново Младеново детаљније информације
2033 РКТГ-61742 Бранделик Јован Јосип 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2034 РКТГ-61747 Луш Елизабета Јакоб 1881 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2035 РКТГ-61748 Тренц Елизабета Јакоб 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2036 РКТГ-61751 Килбертус Магдалена Гашпар 1888 Обровац Обровац детаљније информације
2037 РКТГ-61753 Филберт Терезија Сиигисмунд 1934 Младеново Младеново детаљније информације
2038 РКТГ-61754 Филберт Ева Сигисмунд 1941 Младеново Младеново детаљније информације
2039 РКТГ-61828 Штулмилер Јован Јован 1884 Наково Наково детаљније информације
2040 РКТГ-61831 Пфул Стеван Јосиф 1886 Младеново Младеново детаљније информације
2041 РКТГ-61841 Клајнер Катарина Никола 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2042 РКТГ-61843 Хомолка Лудвиг Михајло 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2043 РКТГ-61844 Клајнер Никола Фрања 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2044 РКТГ-61845 Лунова Јосип Јосиф 1885 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2045 РКТГ-61854 Штајгер Јулијана Јован 1941 Младеново Младеново детаљније информације
2046 РКТГ-61859 Пфефер Ана Јосип 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2047 РКТГ-61862 Мерцвајлер Марија Антун 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2048 РКТГ-61867 Пфул Терезија Анрдија 1941 Младеново Младеново детаљније информације
2049 РКТГ-61874 Петри Терезија Никола 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2050 РКТГ-61885 Новак Роза Антон 1941 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2051 РКТГ-61886 Курбатвински Барбара Јосип 1941 Младеново Младеново детаљније информације
2052 РКТГ-61890 Финк Ева Фрања 1928 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2053 РКТГ-61892 Еђед Аполонија Адам 1933 Челарево Челарево детаљније информације
2054 РКТГ-61893 Шурхајзер Ката Јакоб 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2055 РКТГ-61905 Најмајер Јосип Јакоб 1866 Младеново Младеново детаљније информације
2056 РКТГ-61909 Ноперт Јован Кашпар 1912 Челарево Челарево детаљније информације
2057 РКТГ-61910 Хаус Јосип Матија 1883 Плавна Плавна детаљније информације
2058 РКТГ-61912 Ришар Ева Мартин 1940 Плавна Плавна детаљније информације
2059 РКТГ-62347 Хесели Јован Јован 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2060 РКТГ-62348 Штерн Јакоб Јакоб 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2061 РКТГ-62350 Милерлајли Михајло Антон 1921 Младеново Младеново детаљније информације
2062 РКТГ-62353 Нахбар Јован Јован 1875 Челарево Челарево детаљније информације
2063 РКТГ-62354 Пауперт Антон Фрања 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2064 РКТГ-62358 Бекер Елиза Петар 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2065 РКТГ-62362 Рајтер Ева Јосиф 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2066 РКТГ-62364 Хелмлингер Ана 1897 Младеново Младеново детаљније информације
2067 РКТГ-62365 Штраус Марија Антон 1873 Младеново Младеново детаљније информације
2068 РКТГ-62368 Корингер Георг Јован 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2069 РКТГ-62370 Тилингер Јосиф Валентин 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2070 РКТГ-62382 Цајнер Магдалена Михајло 1939 Челарево Челарево детаљније информације
2071 РКТГ-62383 Хаман Магдалена Никола 1912 Обровац Обровац детаљније информације
2072 РКТГ-62385 Вебер Магдалена Фрања 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2073 РКТГ-62386 Лунова Магдалена Антон 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2074 РКТГ-62394 Шмит Матија Вендел 1872 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2075 РКТГ-62395 Шен Мартин Јосиф 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2076 РКТГ-62399 Бекер Мартин Мартин 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2077 РКТГ-62403 Франц Јосиф Антон 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2078 РКТГ-62404 Шанингер Георг Михајло 1878 Челарево Челарево детаљније информације
2079 РКТГ-62406 Манц Хелена Петар 1935 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2080 РКТГ-62413 Луц Ана Адам 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2081 РКТГ-62414 Матес Ана Јован 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2082 РКТГ-62419 Фебер Антон Антон 1865 Младеново Младеново детаљније информације
2083 РКТГ-62421 Шефер Себастијан Јован 1870 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2084 РКТГ-62422 Шмит Матија Матија 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2085 РКТГ-62432 Хиш Ана Лоренц 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2086 РКТГ-62435 Шен Ана Јован 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2087 РКТГ-62438 Витушек Ева Хајнрих 1945 Обровац Обровац детаљније информације
2088 РКТГ-62439 Мориц Матилда Петар 1943 Челарево Челарево детаљније информације
2089 РКТГ-62440 Гилих Марија Карл 1937 Челарево Челарево детаљније информације
2090 РКТГ-62932 Шерер Францишка 1861 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2091 РКТГ-62951 Гаврилов Милан Лаза 1911 Силбаш Силбаш детаљније информације
2092 РКТГ-62991 Гаковић Никола Дамјан 1884 Гаково Карађорђево детаљније информације
2093 РКТГ-63291 Донат Ела А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2094 РКТГ-63294 Донат Жига 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2095 РКТГ-63300 Донат Тереза 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2096 РКТГ-63352 Дорогхази Сима 1911 Параге Параге детаљније информације
2097 РКТГ-63464 Драгичевић Нада Светозар 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2098 РКТГ-63487 Дражић Драгица Коста 1924 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2099 РКТГ-63488 Дражић Нада Коста 1936 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2100 РКТГ-63503 Дракулић Милан Илија 1940 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2101 РКТГ-63591 Грин Беба 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2102 РКТГ-63592 Грин Ема 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2103 РКТГ-63594 Грин Хајнрих 1903 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2104 РКТГ-63595 Грин Шандор 1930 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2105 РКТГ-63640 Грос Ладислав А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2106 РКТГ-63809 Дренц Јосип Јосип 1894 Челарево Челарево детаљније информације
2107 РКТГ-63836 Дрљача Петар Марко 1875 Ахово Карађорђево детаљније информације
2108 РКТГ-63841 Дробник Јован 1876 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2109 РКТГ-63871 Дуганић Живан 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2110 РКТГ-63975 Ђелебатовић Владимир 1870 Његошево Његошево детаљније информације
2111 РКТГ-64032 Ђукић Рада 1903 Товаришево Товаришево детаљније информације
2112 РКТГ-64314 Алиђукић Љубица Васа 1943 Нештин Нештин детаљније информације
2113 РКТГ-64317 Алиђукић Вера Васа 1914 Нештин Нештин детаљније информације
2114 РКТГ-64318 Дајч Олга Товаришево Товаришево детаљније информације
2115 РКТГ-64322 Алиђукић Влада Васа 1931 Нештин Нештин детаљније информације
2116 РКТГ-64323 Алиђукић Сава Мита 1890 Нештин Нештин детаљније информације
2117 РКТГ-64324 Анђелић Зора Симо 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2118 РКТГ-64325 Алиђукић Никола Јован 1893 Нештин Нештин детаљније информације
2119 РКТГ-64335 Алиђукић Тодор Јово 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2120 РКТГ-64415 Дакић Жарко 1919 Параге Параге детаљније информације
2121 РКТГ-64444 Данилов Лазар 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2122 РКТГ-64447 Даниловић (Даниловац) Милица Џидовљев 1888 Бачка Паланка Товаришево детаљније информације
2123 РКТГ-64505 Деволт Ева Никола 1870 Челарево Челарево детаљније информације
2124 РКТГ-64693 Алиђукић Јован Никола 1878 Нештин Нештин детаљније информације
2125 РКТГ-64696 Алиђукић Петар Милан 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2126 РКТГ-64700 Алиђукић Васа Мита 1914 Нештин Нештин детаљније информације
2127 РКТГ-64723 Арбутовић Станимир Сава 1895 Визић Визић детаљније информације
2128 РКТГ-64944 Дерфлингер Јосип Јосип 1940 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2129 РКТГ-64948 Деспенић Никола 1874 Младеново Младеново детаљније информације
2130 РКТГ-65045 Димић Никола Божа 1932 Суботица Карађорђево детаљније информације
2131 РКТГ-65052 Димић Божо Максим 1888 Островица Карађорђево детаљније информације
2132 РКТГ-65075 Динес Андрија 1944 Младеново Младеново детаљније информације
2133 РКТГ-65194 Епли Јаков 1886 Младеново Младеново детаљније информације
2134 РКТГ-65196 Епли Марија 1894 Младеново Младеново детаљније информације
2135 РКТГ-65197 Епли Ева Филип 1894 Младеново Младеново детаљније информације
2136 РКТГ-65198 Епштајн Алберт 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2137 РКТГ-65200 Епштајн Бернард 1922 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2138 РКТГ-65203 Епштајн Дора 1914 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2139 РКТГ-65206 Епштајн Лазар 1914 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2140 РКТГ-65207 Епштајн Леополд 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2141 РКТГ-65208 Епштајн Липот 1921 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2142 РКТГ-65210 Епштајн Роза 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2143 РКТГ-65214 Епштајн Хермина 1871 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2144 РКТГ-65215 Епштајн Ерне Алберт 1909 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2145 РКТГ-65395 Арбутовић Љубомир Сава 1886 Визић Визић детаљније информације
2146 РКТГ-65472 Дозет Илија Кузман 1887 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2147 РКТГ-65473 Дозет Мирко Мана 1925 Бачка Топола Карађорђево детаљније информације
2148 РКТГ-65478 Дојч Бела 1869 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2149 РКТГ-65480 Дојч Емануел 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2150 РКТГ-65484 Дојч Каролина А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2151 РКТГ-65493 Дојч Сидонија 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2152 РКТГ-65496 Дојч ћерка Беле 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2153 РКТГ-65548 Ерор Бранко Буда 1921 Дебело Брдо Карађорђево детаљније информације
2154 РКТГ-65549 Ерор Мира Гојко 1941 Суботица Карађорђево детаљније информације
2155 РКТГ-65550 Ерор Савка Гојко 1940 Суботица Карађорђево детаљније информације
2156 РКТГ-65553 Ерпр Анка Дане 1925 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2157 РКТГ-65561 Ерцеговац Десанка ( Невенка ? ) Никола 1938 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2158 РКТГ-65562 Ерцеговац Смиља Никола 1927 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2159 РКТГ-66226 Бошков Пера Вељко 1914 Визић Визић детаљније информације
2160 РКТГ-66440 Влаховић-Козић Милица 1890 Визић Визић детаљније информације
2161 РКТГ-66466 Вујић Витомир Богдан 1927 Ђипша Ђипша детаљније информације
2162 РКТГ-66471 Вујић Данило Митар 1904 Ђипша Ђипша детаљније информације
2163 РКТГ-66582 Велбабовић Лазар Раде 1876 Нештин Нештин детаљније информације
2164 РКТГ-66584 Владић Петар Сима 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2165 РКТГ-66586 Влаовић Никола Кузман 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2166 РКТГ-66588 Влаовић Никола Стево 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2167 РКТГ-66589 Воларев Никола Богдан 1912 Нештин Нештин детаљније информације
2168 РКТГ-66596 Вујковић Давид Алекса 1872 Нештин Нештин детаљније информације
2169 РКТГ-66743 Вукојев Милица Васо 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2170 РКТГ-67271 Флаш Марија 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2171 РКТГ-67279 Кох Јован Матија 1884 Младеново Младеново детаљније информације
2172 РКТГ-67281 Шмит Ана Јован 1942 Младеново Младеново детаљније информације
2173 РКТГ-67284 Тилингер Ана Николаус 1909 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2174 РКТГ-67290 Бон Сегфрид Адам 1944 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2175 РКТГ-67293 Хернер Антон Јакоб 1939 Младеново Младеново детаљније информације
2176 РКТГ-67294 Бајтелштајн Мартон Антон 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2177 РКТГ-67297 Милер Ана Јован 1904 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2178 РКТГ-67307 Шмит Франц Стеван 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2179 РКТГ-67313 Мајер Еделтраут Стеван 1943 Челарево Челарево детаљније информације
2180 РКТГ-67314 Хадић Ана 1867 Челарево Челарево детаљније информације
2181 РКТГ-67315 Ризер Марија Франц 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2182 РКТГ-67324 Хеберлинг Анемарија Антон 1874 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2183 РКТГ-67328 Мерц Адам Матијас 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2184 РКТГ-67331 Пфил Розина Георг 1941 Обровац Обровац детаљније информације
2185 РКТГ-67333 Бекер Терезија Јован 1876 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2186 РКТГ-67334 Вебер Аполонија Мартин 1933 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2187 РКТГ-67336 Рибсам Ђорђе 1941 Младеново Младеново детаљније информације
2188 РКТГ-67341 Вернер Франц Јован 1943 Обровац Обровац детаљније информације
2189 РКТГ-67342 Мајер Рудолф Адам 1936 Челарево Челарево детаљније информације
2190 РКТГ-67347 Кархер Терезија Адам 1885 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2191 РКТГ-67349 Флегл Ана Ђула 1940 Челарево Челарево детаљније информације
2192 РКТГ-67354 Галаунер Катарина Антон 1886 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2193 РКТГ-67359 Бон Магдалена Јозеф 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2194 РКТГ-67360 Екмајер Терезија Петар 1897 Челарево Челарево детаљније информације
2195 РКТГ-67365 Абел Ева Адам 1938 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2196 РКТГ-67370 Рајт Ана Јосип 1944 Челарево Челарево детаљније информације
2197 РКТГ-67371 Кархер Адам Петар 1940 Челарево Челарево детаљније информације
2198 РКТГ-67372 Бах Јакоб Јакоб 1940 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2199 РКТГ-67379 Вебер Јакоб Јакоб 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2200 РКТГ-67380 Тилингер Аполонија Јосип 1900 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2201 РКТГ-67382 Хезели Елизабета Фрања 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2202 РКТГ-67384 Шлунски Јелисавета Јован 1915 Младеново Младеново детаљније информације
2203 РКТГ-67386 Рудолф Мартин Јозеф 1891 Младеново Младеново детаљније информације
2204 РКТГ-67387 Рајт Јосип Јосип 1939 Челарево Челарево детаљније информације
2205 РКТГ-67402 Шмит Катарина Адам 1940 Младеново Младеново детаљније информације
2206 РКТГ-67405 Фелденцер Михаел 1935 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2207 РКТГ-67409 Дизел Маријана Антон 1939 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2208 РКТГ-67414 Кали Јозеф Јозеф 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2209 РКТГ-67421 Брукер Антон Михаел 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2210 РКТГ-67422 Мошина Мартин Мартин 1879 Обровац Обровац детаљније информације
2211 РКТГ-67432 Вебер Аполонија Јован 1939 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2212 РКТГ-67434 Фелденцер Хилда Михајло 1931 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2213 РКТГ-67437 Кремер Роза Јозеф 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2214 РКТГ-67445 Блехел Јакоб Адам 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2215 РКТГ-67447 Мошина Марија Јозеф 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2216 РКТГ-67450 Алендерфер Ленка Јован 1941 Челарево Челарево детаљније информације
2217 РКТГ-67452 Волф Франц 1889 Младеново Младеново детаљније информације
2218 РКТГ-67454 Дерфлингер Ана Јозеф 1939 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2219 РКТГ-67455 Милер Антон Јозеф 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2220 РКТГ-67457 Абел Николаус Николаус 1939 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2221 РКТГ-67458 Кас Мартин Франц 1942 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2222 РКТГ-67469 Цугебер Јакоб Блази 1942 Челарево Челарево детаљније информације
2223 РКТГ-67470 Тренц Николаус Јозеф 1933 Челарево Челарево детаљније информације
2224 РКТГ-67475 Еш Марлене Петар 1939 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2225 РКТГ-67477 Пенц Розалија Филип 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2226 РКТГ-67478 Освалд Елизабета Јакоб 1925 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2227 РКТГ-67479 Ковачић Стеван Стеван 1942 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2228 РКТГ-67486 Шмит Катарина Фридрих 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2229 РКТГ-67493 Кундер Магдалена Јосип 1939 Младеново Младеново детаљније информације
2230 РКТГ-67498 Дрехер Марија Стеван 1938 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2231 РКТГ-67507 Дерфлингер Катарина Стеван 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2232 РКТГ-67508 Центнер Елиза Јосип 1916 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2233 РКТГ-67515 Рутингер Елиза Антун 1904 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2234 РКТГ-67516 Хофман Терезија Јакоб 1880 Челарево Челарево детаљније информације
2235 РКТГ-67517 Ерни Ана Никола 1879 Челарево Челарево детаљније информације
2236 РКТГ-67518 Фриц Ана Антон 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2237 РКТГ-67519 Анасенц Терезија Јосип 1909 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2238 РКТГ-67523 Кранахер Јосип Георг 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2239 РКТГ-67525 Мутавшић Ана Себастијан 1871 Младеново Младеново детаљније информације
2240 РКТГ-67527 Пресл Ана Миклош 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2241 РКТГ-67529 Мајер Јован Кристијан 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2242 РКТГ-67530 Шнајдер Стеван Филип 1882 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2243 РКТГ-67531 Борош Адам Михајло 1877 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2244 РКТГ-67534 Шауб Терезија Антон 1886 Младеново Младеново детаљније информације
2245 РКТГ-67543 Хил Магдалена 1938 Обровац Обровац детаљније информације
2246 РКТГ-67549 Голденберг Лоти 1854 Нештин Нештин детаљније информације
2247 РКТГ-67556 Страка Францишка Мартин 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2248 РКТГ-67558 Штрајт Елизабета Антон 1886 Младеново Младеново детаљније информације
2249 РКТГ-67559 Цајс Јован Јосип 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2250 РКТГ-67561 Хорнунг Хелене Михаел 1942 Челарево Челарево детаљније информације
2251 РКТГ-67564 Шлунски Јован Антон 1881 Младеново Младеново детаљније информације
2252 РКТГ-67565 Сајдер Розина Петер 1915 Челарево Челарево детаљније информације
2253 РКТГ-67567 Мајер Маријана Матијас 1887 Челарево Челарево детаљније информације
2254 РКТГ-67572 Хуф Терезија Петар 1935 Младеново Младеново детаљније информације
2255 РКТГ-67576 Епли Стеван Јосип 1841 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2256 РКТГ-67577 Дрехер Катарина Стеван 1938 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2257 РКТГ-67578 Толти Аполонија Мартин 1893 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2258 РКТГ-67582 Ризер Елизабета Антон 1897 Челарево Челарево детаљније информације
2259 РКТГ-67587 Амброз Стеван Антон 1935 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2260 РКТГ-67590 Крисхабер Терез Георг 1886 Челарево Челарево детаљније информације
2261 РКТГ-67592 Бекер Адам Валентин 1940 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2262 РКТГ-67599 Дрехер Никола Стеван 1936 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2263 РКТГ-67603 Грол Магдалена Никола 1895 Обровац Обровац детаљније информације
2264 РКТГ-67606 Шнајдер Катарина Никола 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2265 РКТГ-67607 Шнапер Ана Георг 1874 Челарево Челарево детаљније информације
2266 РКТГ-67608 Шен Јован Јован 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2267 РКТГ-67612 Киш Катарина 1881 Челарево Челарево детаљније информације
2268 РКТГ-67615 Сал Елиза Михајло 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2269 РКТГ-67616 Грос Ана 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2270 РКТГ-67618 Вецл Терезија Вилхелм 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2271 РКТГ-67620 Мутер Ана Георг 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2272 РКТГ-67622 Бајнштингел Матија Георг 1858 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2273 РКТГ-67624 Херинг Јосип Мартин 1934 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2274 РКТГ-67626 Пфул Марија Јован 1945 Младеново Младеново детаљније информације
2275 РКТГ-67627 Филберт Ана Сигмунд 1938 Младеново Младеново детаљније информације
2276 РКТГ-67631 Блун Стеван Јован 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2277 РКТГ-67633 Рипсам Ана Стеван 1884 Младеново Младеново детаљније информације
2278 РКТГ-67641 Герстнер Ана Гашпар 1894 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2279 РКТГ-67648 Рајс Ана Адам 1881 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2280 РКТГ-67650 Апл Розина Јакоб 1886 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2281 РКТГ-67655 Герстнер Катарина Јован 1942 Бачко Ново Село Бачко Ново Село детаљније информације
2282 РКТГ-67659 Фим Катарина Јован 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2283 РКТГ-67661 Шлагстер Ана Јакоб 1939 Плавна Плавна детаљније информације
2284 РКТГ-67665 Шнајдер Катарина Стеван 1889 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2285 РКТГ-67667 Хауман Емерих Никола 1877 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2286 РКТГ-67675 Финк Ана Стеван 1930 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2287 РКТГ-67676 Берко Хелмут 1942 Обровац Обровац детаљније информације
2288 РКТГ-67680 Штолц Андрија Мартин 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2289 РКТГ-67682 Штумаф Јелисавета Фрања 1911 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2290 РКТГ-67686 Шварц Терезија 1903 Младеново Младеново детаљније информације
2291 РКТГ-67689 Шлунски Вероника Никола 1888 Младеново Младеново детаљније информације
2292 РКТГ-67690 Каспарик Јустина Јосип 1884 Надаљ Надаљ детаљније информације
2293 РКТГ-67698 Хаус Јакоб Матија 1875 Плавна Плавна детаљније информације
2294 РКТГ-67700 Хуф Павле Палве 1890 Младеново Младеново детаљније информације
2295 РКТГ-67704 Гратис Хермина Антун 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2296 РКТГ-67705 Шмит Ева Стеван 1892 Младеново Младеново детаљније информације
2297 РКТГ-67706 Клајнер Маријана Стеван 1886 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2298 РКТГ-67709 Берко Терезија Лудвиг 1939 Обровац Обровац детаљније информације
2299 РКТГ-67715 Буш Јосиф Мартин 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2300 РКТГ-67723 Ресели Роза Пишта 1875 Плавна Плавна детаљније информације
2301 РКТГ-67735 Офенбехер Елизабета Стеван 1879 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2302 РКТГ-67736 Гангел Ана Антон 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2303 РКТГ-67737 Дрехер Катарина Мартин 1918 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2304 РКТГ-67747 Балјер Матија Валентин 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2305 РКТГ-67750 Пенц Михаел Јозеф 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2306 РКТГ-67753 Кинфер Ева Јосип 1942 Младеново Младеново детаљније информације
2307 РКТГ-67757 Баумгартнер Јулијана Јосиф 1898 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2308 РКТГ-67758 Вилвал Францишка Георг 1887 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2309 РКТГ-67762 Фелденцер Ката Антон 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2310 РКТГ-67766 Хупфер Катарина Себастијан 1881 Младеново Младеново детаљније информације
2311 РКТГ-67778 Милер Јован Георг 1940 Младеново Младеново детаљније информације
2312 РКТГ-67784 Пауц Антон 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2313 РКТГ-67792 Турански Карл Карл 1886 Плавна Плавна детаљније информације
2314 РКТГ-67803 Хенгел Јозеф Фердинанд 1867 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2315 РКТГ-67809 Штрајт Терезија Себастијан 1896 Младеново Младеново детаљније информације
2316 РКТГ-67817 Музер Николаус Јакоб 1933 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2317 РКТГ-67819 Вилер Франц Мартин 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2318 РКТГ-67823 Шпис Катарина Николаус 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2319 РКТГ-67824 Шефер Анамари Јован 1882 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2320 РКТГ-67831 Лут Маријана Јован 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2321 РКТГ-67832 Фриц Ана Јозеф 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2322 РКТГ-67838 Васмер Ева Јакоб 1919 Обровац Обровац детаљније информације
2323 РКТГ-68285 Заклан Ђуро 1894 Крбава Карађорђево детаљније информације
2324 РКТГ-68395 Јафа Јанко А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2325 РКТГ-68397 Јафа Бењамин 1894 А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2326 РКТГ-68529 Бачић Зорка Ђока 1892 Нештин Нештин детаљније информације
2327 РКТГ-68530 Белић Марина Душан 1879 Нештин Нештин детаљније информације
2328 РКТГ-68531 Белић Љубица Ђока 1891 Нештин Нештин детаљније информације
2329 РКТГ-68532 Белић Љубица Лазар 1896 Нештин Нештин детаљније информације
2330 РКТГ-68533 Белић Лазар Милош 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2331 РКТГ-68569 Божић Светозар 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2332 РКТГ-68640 Заклан Дмитар 1872 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2333 РКТГ-68643 Заклан Станка Никола 1896 Вркашић Карађорђево детаљније информације
2334 РКТГ-68644 Заклан Момчило Мило 1937 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2335 РКТГ-68645 Заклан Милева Ђура 1925 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2336 РКТГ-68646 Заклан Ђорђе Мило 1934 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2337 РКТГ-68649 Заклан Богдан 1940 Суботица Карађорђево детаљније информације
2338 РКТГ-68650 Заклан Анка Ђура 1924 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2339 РКТГ-68656 Заклан Јован 1906 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2340 РКТГ-68713 Зелајнфрајд супруга Марка А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2341 РКТГ-68714 Залајнфрајд старија кћи Марко 1930 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2342 РКТГ-68715 Залајнфрајнд кћи Марко 1934 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2343 РКТГ-68736 Ивковић Петар 1895 Његошево Његошево детаљније информације
2344 РКТГ-68750 Иземан Терезија Јосиф 1881 Челарево Челарево детаљније информације
2345 РКТГ-68753 Иземан Маркус Маркус 1911 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2346 РКТГ-68766 Итић Тодор 1910 Деспотово Бачка Паланка детаљније информације
2347 РКТГ-68840 Исаков Ђока Соколов 1902 Товаришево Товаришево детаљније информације
2348 РКТГ-68860 Илих Петар 1912 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2349 РКТГ-68861 Иземан Марко 1941 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2350 РКТГ-68899 Ивковић Милош Душан 1941 Зобнатица Карађорђево детаљније информације
2351 РКТГ-68901 Ивковић Босиљка 1937 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2352 РКТГ-68902 Иванковић Симана Никола 1887 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2353 РКТГ-69053 Јовичић Милан 1919 Његошево Његошево детаљније информације
2354 РКТГ-69118 Јамбах Елиза Јован 1890 Младеново Младеново детаљније информације
2355 РКТГ-69119 Јеленик Вероника Лоренц 1871 Младеново Младеново детаљније информације
2356 РКТГ-69189 Голдбергер Ланза 1891 Нештин Нештин детаљније информације
2357 РКТГ-69198 Голдбергер Јосип 1930 Нештин Нештин детаљније информације
2358 РКТГ-69199 Голдбергер Фаника 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2359 РКТГ-69200 Голдбергер Лоти 1854 Нештин Нештин детаљније информације
2360 РКТГ-69202 Голдбергер Регина 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2361 РКТГ-69203 Голдбергер Миша 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2362 РКТГ-69205 Голдбергер Роза 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2363 РКТГ-69209 Голдбергер Крацл 1932 Нештин Нештин детаљније информације
2364 РКТГ-69255 Јованов Златица 1924 Товаришево Товаришево детаљније информације
2365 РКТГ-69256 Јованов Јоца Товаришево Товаришево детаљније информације
2366 РКТГ-69259 Јованов Богдан - Шаја ("Рапин") Товаришево Товаришево детаљније информације
2367 РКТГ-69311 Јошић Ева 1898 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2368 РКТГ-69462 Клајнер Јован Јован 1883 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2369 РКТГ-69539 Клер Катарина Антун 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2370 РКТГ-69663 Кнебл Јован Антон 1876 Челарево Челарево детаљније информације
2371 РКТГ-69671 Кнебл Ката Стеван 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2372 РКТГ-69690 Клајнер Ана Матија 1927 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2373 РКТГ-69692 Кундер Розалија Андрија 1878 Младеново Младеново детаљније информације
2374 РКТГ-69694 Кинер Катарина Михајло 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2375 РКТГ-69715 Киш Ана Гашпар 1917 Челарево Челарево детаљније информације
2376 РКТГ-69716 Кашпер Ева Јован 1888 Деспотово Деспотово детаљније информације
2377 РКТГ-69724 Кархер Ева Јосиф 1876 Челарево Челарево детаљније информације
2378 РКТГ-69725 Кениг Ђорђе Вилхелм 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2379 РКТГ-69729 Кундер Михајло Јакоб 1875 Младеново Младеново детаљније информације
2380 РКТГ-69734 Крават Ката Адам 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2381 РКТГ-69739 Кениг Магда Фрања 1873 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2382 РКТГ-69747 Кранахер Ана Мартин 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2383 РКТГ-69753 Кох Ана Ђорђе 1877 Младеново Младеново детаљније информације
2384 РКТГ-69793 Косовац Митар 1896 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2385 РКТГ-69805 Косовац Сава 1866 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2386 РКТГ-69816 Кангрга Дане 1883 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2387 РКТГ-69961 Грујић Немања Иса 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2388 РКТГ-69963 Грујић Ненад Иса 1908 Нештин Нештин детаљније информације
2389 РКТГ-69964 Грујић Трива Иса 1901 Нештин Нештин детаљније информације
2390 РКТГ-70266 Вакула Михајло Јосип 1921 А -непознато Пивнице детаљније информације
2391 РКТГ-70292 Живић Веља Милан 1887 А -непознато Пивнице детаљније информације
2392 РКТГ-70293 Живић Мирко Веља 1921 А -непознато Пивнице детаљније информације
2393 РКТГ-70328 Гајдобрански Марко Милан 1923 Визић Визић детаљније информације
2394 РКТГ-70336 Галић Никола Петар 1902 Нештин Нештин детаљније информације
2395 РКТГ-70354 Пинтер Јожи Јозеф 1909 А -непознато Пивнице детаљније информације
2396 РКТГ-70376 Станков Лазар Дамњан 1893 А -непознато Пивнице детаљније информације
2397 РКТГ-70377 Тот Јосип Андрија 1913 А -непознато Пивнице детаљније информације
2398 РКТГ-70392 Цибула Андрија Мишо 1915 А -непознато Пивнице детаљније информације
2399 РКТГ-70561 Дамјановић Никола Гавро 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2400 РКТГ-70567 Дамјановић Гавра Никола 1908 Нештин Нештин детаљније информације
2401 РКТГ-70568 Голденберг Јосип 1930 Нештин Нештин детаљније информације
2402 РКТГ-70569 Голденберг Ламза 1891 Нештин Нештин детаљније информације
2403 РКТГ-70570 Голденберг Леја Алберт 1895 Нештин Нештин детаљније информације
2404 РКТГ-70571 Голденбер Миша Алберт 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2405 РКТГ-70573 Голденберг Мориц Миша 1932 Нештин Нештин детаљније информације
2406 РКТГ-70575 Голденберг Регина Миша 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2407 РКТГ-70576 Голденберг Роза Миша 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2408 РКТГ-70577 Голденберг Срола Миша 1931 Нештин Нештин детаљније информације
2409 РКТГ-70579 Голденберг Фаника Миша 1929 Нештин Нештин детаљније информације
2410 РКТГ-70581 Голденберг Шлајми Миша 1917 Нештин Нештин детаљније информације
2411 РКТГ-70937 Думедаш Светозар Нова 1924 Визић Визић детаљније информације
2412 РКТГ-71049 Баки Ђура Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2413 РКТГ-71076 Грујић Ђока Васа 1886 Нештин Нештин детаљније информације
2414 РКТГ-71077 Грујић Јован Васа 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2415 РКТГ-71079 Грујић Ђоко Драго 1882 Нештин Нештин детаљније информације
2416 РКТГ-71084 Грујић Милан Панта 1882 Визић Визић детаљније информације
2417 РКТГ-71269 Јарић Марија 1898 Велика Рујишка Карађорђево детаљније информације
2418 РКТГ-71271 Јерковић Петар Петар 1938 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2419 РКТГ-71272 Јерковић Петар 1887 Босанска Крупа Карађорђево детаљније информације
2420 РКТГ-71273 Јерковић Муле 1893 Суваја Карађорђево детаљније информације
2421 РКТГ-71274 Јерковић Љубица Раде 1907 Суваја Карађорђево детаљније информације
2422 РКТГ-71275 Јерковић Бранко Мило 1922 Суваја Карађорђево детаљније информације
2423 РКТГ-71276 Јарић Радомир Ђуро 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2424 РКТГ-71277 Јарић Даница Јован 1926 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2425 РКТГ-71803 Драгосављевић Петар Лазар 1915 Нештин Нештин детаљније информације
2426 РКТГ-71804 Драгосављевић Кристина Лазар 1914 Нештин Нештин детаљније информације
2427 РКТГ-72093 Добреновић Гавро Божа 1914 Визић Визић детаљније информације
2428 РКТГ-72097 Добреновић Ђура Божа 1901 Визић Визић детаљније информације
2429 РКТГ-72120 Думедаш Нова Јоца 1901 Визић Визић детаљније информације
2430 РКТГ-72896 Коларов Милица Паја 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2431 РКТГ-72898 Коларски Стеван Јован 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2432 РКТГ-72902 Коларски Паја Јован 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2433 РКТГ-73000 Каракушевић А -непознато Бела Паланка детаљније информације
2434 РКТГ-73064 Зупков Милан Михајло 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2435 РКТГ-73066 Зељковић Мика Јован 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2436 РКТГ-73067 Зељковић Стоја Мика 1934 Нештин Нештин детаљније информације
2437 РКТГ-73172 Зец Рада Милан 1904 Нештин Нештин детаљније информације
2438 РКТГ-73428 Јаковљевић Стеван Симa 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2439 РКТГ-73431 Јакшић Петар Драгић 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2440 РКТГ-73432 Јакшић Петар Лазар 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2441 РКТГ-73433 Јакшић Драгољуб Петар 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2442 РКТГ-73437 Јанић Жарко Ђока 1911 Нештин Нештин детаљније информације
2443 РКТГ-73863 Јовановић Смиљка Илија 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2444 РКТГ-73964 Краус Јосеф 1915 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2445 РКТГ-74164 Јовановић Љубица Милан 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2446 РКТГ-74165 Јовановић Марија Милан 1871 Нештин Нештин детаљније информације
2447 РКТГ-74170 Јовановић Пера Васа 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2448 РКТГ-74171 Јовановић Живан Ђока 1904 Нештин Нештин детаљније информације
2449 РКТГ-74172 Јовановић Милан Тодор 1903 Нештин Нештин детаљније информације
2450 РКТГ-74284 Јовановић Богдан Пера 1934 Нештин Нештин детаљније информације
2451 РКТГ-74296 Јовић Милорад Коста 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2452 РКТГ-74297 Јеремић Славко Јован 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2453 РКТГ-74298 Јовић Даница Милорад 1893 Нештин Нештин детаљније информације
2454 РКТГ-74299 Јеремић Марина Јован 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2455 РКТГ-74300 Јовановић Никола Милан 1937 Нештин Нештин детаљније информације
2456 РКТГ-74499 Јанковић Здравко Лазар 1883 Визић Визић детаљније информације
2457 РКТГ-74501 Јанковић Цвеја Лазар 1892 Визић Визић детаљније информације
2458 РКТГ-74503 Јанковић Петар Љубоје 1906 Визић Визић детаљније информације
2459 РКТГ-74703 Ивановић Гавра Јован 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2460 РКТГ-74704 Ивановић Јован Петар 1874 Нештин Нештин детаљније информације
2461 РКТГ-74705 Ивановић Јелица Никола 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2462 РКТГ-74730 Ивановић Никола Јован 1900 Нештин Нештин детаљније информације
2463 РКТГ-74732 Ивановић Душан Ђока 1921 Нештин Нештин детаљније информације
2464 РКТГ-74892 Колунџија Вељко Миле 1936 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2465 РКТГ-74898 Кангрга Богдан Петар 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2466 РКТГ-74899 Кангрга Никола Петар 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2467 РКТГ-74900 Клашња Ђорђе Стеван 1914 Вркашић Карађорђево детаљније информације
2468 РКТГ-74901 Клашња Милан Иса 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2469 РКТГ-74902 Клашња Манић Софија 1941 Шарвар Карађорђево детаљније информације
2470 РКТГ-74903 Кнежевић Бранко Дане 1925 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2471 РКТГ-74904 Кнежевић Даница 1922 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2472 РКТГ-74906 Крајиновић Милева Светозар 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2473 РКТГ-74908 Контић Мара Лука 1940 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2474 РКТГ-74910 Крајиновић Богдан Светозар 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2475 РКТГ-74911 Крајиновић Стеван Дмитар 1886 Остружница Карађорђево детаљније информације
2476 РКТГ-74912 Крмар Видак 1925 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2477 РКТГ-74915 Кораћ Јово 1894 Висућ Карађорђево детаљније информације
2478 РКТГ-74941 Керавица Петар 1905 Параге Параге детаљније информације
2479 РКТГ-74986 Коларић Никола - Ника Сава 1905 Силбаш Силбаш детаљније информације
2480 РКТГ-74992 Коларић Гојко 1895 Силбаш Силбаш детаљније информације
2481 РКТГ-75141 Киршнер Паула 1888 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2482 РКТГ-75142 Кон Хелена 1868 Ратково Бачка Паланка детаљније информације
2483 РКТГ-75143 Колб Хермина 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2484 РКТГ-75144 Кон Јосип 1864 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2485 РКТГ-75145 Кон Нина 1908 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2486 РКТГ-75146 Кон Фани 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2487 РКТГ-75186 Киршнер Емил 1860 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2488 РКТГ-75341 Кокир Милан 1919 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2489 РКТГ-75346 Крнетић Паја 1886 Товаришево Товаришево детаљније информације
2490 РКТГ-75348 Којић Стеван 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2491 РКТГ-75368 Ковач Реиша 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2492 РКТГ-75369 Коваћ Милан 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2493 РКТГ-75370 Којић Вема Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2494 РКТГ-75371 Крстић Лазар 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2495 РКТГ-75372 Којић Велимир Стеван 1902 Бачалмаш Бачка Паланка детаљније информације
2496 РКТГ-76529 Кранахер Матија 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2497 РКТГ-76674 Катски Бела 1860 А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2498 РКТГ-76729 Катски Евица 1890 А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2499 РКТГ-77138 Корти Петар 1882 Младеново Младеново детаљније информације
2500 РКТГ-77171 Кнебл Ингрид 1943 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2501 РКТГ-77238 Корингер Ева 1887 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2502 РКТГ-77248 Клеу Катарина 1891 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2503 РКТГ-77585 Јовановић Трива Срета 1871 Нештин Нештин детаљније информације
2504 РКТГ-77587 Јовановић Стана Трива 1932 Нештин Нештин детаљније информације
2505 РКТГ-77589 Јовановић Стојанка Трива 1937 Нештин Нештин детаљније информације
2506 РКТГ-77592 Јовановић Живко Трива 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2507 РКТГ-77594 Јовановић Лина Тривун 1912 Нештин Нештин детаљније информације
2508 РКТГ-77596 Јовановић Љубица Тривун 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2509 РКТГ-77598 Јовановић Ђурђевка Тривун 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2510 РКТГ-77600 Јовановић Славко Филип 1903 Нештин Нештин детаљније информације
2511 РКТГ-77601 Јовановић Слободан Филип 1904 Нештин Нештин детаљније информације
2512 РКТГ-77606 Јовановић Лика Цвеја 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2513 РКТГ-77607 Јовановић Сава Цвеја 1920 Нештин Нештин детаљније информације
2514 РКТГ-77610 Јовановић Сока Цвеја 1934 Нештин Нештин детаљније информације
2515 РКТГ-77611 Јовановић Станко Цвеја 1896 Нештин Нештин детаљније информације
2516 РКТГ-77617 Јовановић Јулка Шандор 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2517 РКТГ-77660 Луш Јован Матија 1920 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2518 РКТГ-77668 Лочпајх Роберт Валентин 1890 Младеново Младеново детаљније информације
2519 РКТГ-77798 Ламберт Елиза Антун 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2520 РКТГ-77886 Јовановић Милан Сава 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2521 РКТГ-77888 Jованчић Тихомир Ђока 1920 Нештин Нештин детаљније информације
2522 РКТГ-77911 Јовановић Ружа Шандор 1886 Нештин Нештин детаљније информације
2523 РКТГ-77912 Јовановић Велинка Душан 1893 Нештин Нештин детаљније информације
2524 РКТГ-77913 Јовановић Зорица Д. 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2525 РКТГ-77914 Јовановић Љубица Д. 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2526 РКТГ-77915 Јовановић Петровић Јован 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2527 РКТГ-77916 Јовановић Петровић Сава 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2528 РКТГ-77917 Јовановић Петровић Трифун 1938 Нештин Нештин детаљније информације
2529 РКТГ-77918 Јовановић Светислав Р. 1911 Нештин Нештин детаљније информације
2530 РКТГ-77919 Јовановић Шицановић Марија 1935 Нештин Нештин детаљније информације
2531 РКТГ-77920 Јовановић Шицановић Коста Тодор 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2532 РКТГ-77921 Јованчевић Љуба Мита 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2533 РКТГ-77923 Јованчић Тихомир Ђока 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2534 РКТГ-77924 Јованчић Мита Стеван 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2535 РКТГ-78106 Контић Даница Јован 1936 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2536 РКТГ-78108 Контић Јован Лука 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2537 РКТГ-78114 Ковачевић Илија Коста 1888 Бунић Карађорђево детаљније информације
2538 РКТГ-78115 Кнежевић Милан Дане 1922 Бунић Карађорђево детаљније информације
2539 РКТГ-78368 Јуришић Жарко Лаза 1924 Визић Визић детаљније информације
2540 РКТГ-78369 Јуришић Милан Лаза 1906 Визић Визић детаљније информације
2541 РКТГ-78891 Козић Милутин Станко 1900 Визић Визић детаљније информације
2542 РКТГ-78919 Коменић Мика Јоца 1900 Визић Визић детаљније информације
2543 РКТГ-79013 Коменић Милутин Јоца 1909 Визић Визић детаљније информације
2544 РКТГ-79020 Котарац Јелена Матија 1875 Нештин Нештин детаљније информације
2545 РКТГ-79070 Козић Ђорђе Сима 1868 Визић Визић детаљније информације
2546 РКТГ-79077 Козић Бранко Ђорђе 1895 Србобран Визић детаљније информације
2547 РКТГ-79078 Коменић Лазар Светозар 1923 Визић Визић детаљније информације
2548 РКТГ-79082 Коменић Јово Милутин 1925 Визић Визић детаљније информације
2549 РКТГ-79084 Кукић Драга Миле 1893 Визић Визић детаљније информације
2550 РКТГ-79086 Кукић Миле Милета 1927 Визић Визић детаљније информације
2551 РКТГ-79095 Козић Вељко Исак 1870 Визић Визић детаљније информације
2552 РКТГ-79098 Козић Светозар Вељко 1898 Визић Визић детаљније информације
2553 РКТГ-79100 Козић Младен Милан 1928 Визић Визић детаљније информације
2554 РКТГ-79104 Козић Ђура Љубомир 1895 Визић Визић детаљније информације
2555 РКТГ-79105 Лешков Даница Урош 1881 Визић Визић детаљније информације
2556 РКТГ-79106 Козић Душан Милан 1905 Визић Визић детаљније информације
2557 РКТГ-79116 Козић Лаза Станко 1896 Визић Визић детаљније информације
2558 РКТГ-79118 Котарлић Миленко Ђура 1906 Визић Визић детаљније информације
2559 РКТГ-79120 Котарлић Танасије Младен 1880 Визић Визић детаљније информације
2560 РКТГ-79122 Коменић Радојка Велимир 1902 Визић Визић детаљније информације
2561 РКТГ-79123 Коменић Светозар Лаза 1891 Визић Визић детаљније информације
2562 РКТГ-79124 Кукић Ђура Миле 1908 Визић Визић детаљније информације
2563 РКТГ-79340 Лачански Марина Никола 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2564 РКТГ-79341 Лазић Сима Стеван 1911 Нештин Нештин детаљније информације
2565 РКТГ-79363 Лачански Лазар Јован 1873 Нештин Нештин детаљније информације
2566 РКТГ-79396 Лукић Светозар Глиша 1878 Нештин Нештин детаљније информације
2567 РКТГ-79397 Лачански Лазар Коста 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2568 РКТГ-79399 Лачански Коста Лазар 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2569 РКТГ-79441 Мандић Светозар Јован 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2570 РКТГ-79442 Мандић Васа Љубомир 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2571 РКТГ-79444 Марић Петар Милан 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2572 РКТГ-79445 Марић Милан Петар 1920 Нештин Нештин детаљније информације
2573 РКТГ-79455 Миладиновић Аница Иван 1896 Нештин Нештин детаљније информације
2574 РКТГ-79509 Лазић Сима Стеван 1911 Нештин Нештин детаљније информације
2575 РКТГ-79523 Лачански Лазар Јован 1873 Нештин Нештин детаљније информације
2576 РКТГ-79525 Лачански Лазар Коста 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2577 РКТГ-79526 Лачански Коста Лазар 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2578 РКТГ-79527 Лачански Марина Никола 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2579 РКТГ-79528 Лачански Марина Сава 1878 Нештин Нештин детаљније информације
2580 РКТГ-79545 Лукић Светозар Глиша 1878 Нештин Нештин детаљније информације
2581 РКТГ-79680 Миланковић Милорад 1919 Нештин Нештин детаљније информације
2582 РКТГ-79681 Милашиновић Тоша Лазар 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2583 РКТГ-79687 Милошевић Јелена Ђока 1888 Нештин Нештин детаљније информације
2584 РКТГ-79690 Милошевић Миланка Марко 1939 Нештин Нештин детаљније информације
2585 РКТГ-79691 Милошевић Тодор Милан 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2586 РКТГ-79692 Милошевић Евица Мирко 1934 Нештин Нештин детаљније информације
2587 РКТГ-79693 Милошевић Паја Мирко 1941 Нештин Нештин детаљније информације
2588 РКТГ-79694 Милошевић Милица Младен 1902 Нештин Нештин детаљније информације
2589 РКТГ-79695 Милошевић Евица Никола 1909 Нештин Нештин детаљније информације
2590 РКТГ-79696 Милошевић Никола Обрад 1939 Нештин Нештин детаљније информације
2591 РКТГ-79697 Милошевић Милан Тоша 1903 Нештин Нештин детаљније информације
2592 РКТГ-79717 Мишковић Илија Лазар 1920 Нештин Нештин детаљније информације
2593 РКТГ-79758 Мишковић Љубица Лазар 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2594 РКТГ-80252 Милованов Криста 1893 Товаришево Товаришево детаљније информације
2595 РКТГ-80268 Милић Ђура 1870 Товаришево Товаришево детаљније информације
2596 РКТГ-80269 Милутинов Јован 1934 Товаришево Товаришево детаљније информације
2597 РКТГ-80270 Милутинов Гавра 1911 Товаришево Товаришево детаљније информације
2598 РКТГ-80271 Милутинов Вида 1917 Товаришево Товаришево детаљније информације
2599 РКТГ-80276 Милованов Милорад - Мика 1893 Товаришево Товаришево детаљније информације
2600 РКТГ-80290 Малетин Цветко 1896 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2601 РКТГ-80291 Милановић Мирко 1897 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2602 РКТГ-80292 Маринков Јован Милош 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2603 РКТГ-80294 Марцикић Урош Жарко 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2604 РКТГ-80295 Малетин Лука 1907 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2605 РКТГ-80392 Медић Стево 1924 Његошево Његошево детаљније информације
2606 РКТГ-80663 Леви супруга Јенеа А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2607 РКТГ-80664 Леви Волвиш А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2608 РКТГ-80665 Леви Драгутин-Карло 1880 Товаришево Бачка Паланка детаљније информације
2609 РКТГ-80666 Леви Габриела 1885 Суботица Бачка Паланка детаљније информације
2610 РКТГ-80667 Леви Егон 1929 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2611 РКТГ-80668 Леви Јакоб 1865 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2612 РКТГ-80669 Леви Јене 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2613 РКТГ-80670 Леви Ладислав 1908 Товаришево Бачка Паланка детаљније информације
2614 РКТГ-80673 Леви Сидонија 1875 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2615 РКТГ-80674 Леви Шандор 1895 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2616 РКТГ-80675 Леви супруга Шандора А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2617 РКТГ-80676 Ледерер Сидонија А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2618 РКТГ-80677 Ледерер Тибор 1944 А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2619 РКТГ-80678 Леви ћерка Јене А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2620 РКТГ-80698 Лалић Младен 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2621 РКТГ-80699 Лукић Јова 1894 Товаришево Товаришево детаљније информације
2622 РКТГ-81389 Марјанов Миланко 1914 Параге Параге детаљније информације
2623 РКТГ-81393 Марјанов Здравко 1927 Параге Параге детаљније информације
2624 РКТГ-81465 Лукић Марија Илија 1928 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2625 РКТГ-81466 Лукић Душан Илија 1940 Суботица Карађорђево детаљније информације
2626 РКТГ-81506 Лесковац Светозар 1919 Параге Параге детаљније информације
2627 РКТГ-81512 Лачарак Милован 1924 Силбаш Силбаш детаљније информације
2628 РКТГ-81700 Миклушев Анка Милан 1916 Визић Визић детаљније информације
2629 РКТГ-82212 Маринковић Софија - Сока Новак 1941 Барч Карађорђево детаљније информације
2630 РКТГ-82218 Маодуш Софија - Сока Никола 1923 Медак Карађорђево детаљније информације
2631 РКТГ-82219 Маринковић Анка Новак 1932 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2632 РКТГ-82220 Маринковић Боја Новак 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2633 РКТГ-82221 Маринковић Марија 1905 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2634 РКТГ-82224 Медић Душан Стеван 1941 Нови Сад Карађорђево детаљније информације
2635 РКТГ-82225 Медић Марија Милан 1940 Суботица Карађорђево детаљније информације
2636 РКТГ-82226 Медић Милица - Мика 1910 Островица Карађорђево детаљније информације
2637 РКТГ-82227 Медић Софија Мило 1926 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2638 РКТГ-82228 Милановић Милан Раде 1894 Мусулински Поток Карађорђево детаљније информације
2639 РКТГ-82229 Момовић Нада Бранко 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2640 РКТГ-82230 Маринковић Душан Новак 1938 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2641 РКТГ-82398 Матер Катарина 1872 Пивнице Пивнице детаљније информације
2642 РКТГ-82477 Матер Андриа 1872 Пивнице Пивнице детаљније информације
2643 РКТГ-82542 Муч Антал 1931 Младеново Младеново детаљније информације
2644 РКТГ-82559 Мајер Лујс Адам 1940 Челарево Челарево детаљније информације
2645 РКТГ-82562 Метендорфер Ана 1879 Младеново Младеново детаљније информације
2646 РКТГ-83688 Нешић Радивој Лука 1900 Визић Визић детаљније информације
2647 РКТГ-83695 Нешић Мијо Коста 1879 Визић Визић детаљније информације
2648 РКТГ-83700 Нешић Витомир Станко 1937 Визић Визић детаљније информације
2649 РКТГ-83702 Нешић Миливој Лаза 1887 Визић Визић детаљније информације
2650 РКТГ-83714 Нешић Ђура Тодор 1901 Визић Визић детаљније информације
2651 РКТГ-83715 Нешић Лаза Мија 1923 Визић Визић детаљније информације
2652 РКТГ-83719 Нешић Богдан Ђура 1925 Визић Визић детаљније информације
2653 РКТГ-83952 Остојин Гина Паја 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2654 РКТГ-83953 Остојин Зора Сима 1922 Нештин Нештин детаљније информације
2655 РКТГ-83955 Оларев Никола Богдан 1913 Нештин Нештин детаљније информације
2656 РКТГ-84815 Поповић Софија Тоша 1902 Нештин Нештин детаљније информације
2657 РКТГ-84816 Пајић Нада Срета 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2658 РКТГ-84817 Пајић Срета Јован 1889 Нештин Нештин детаљније информације
2659 РКТГ-84818 Петрљански Бранко Никола 1891 Нештин Нештин детаљније информације
2660 РКТГ-84819 Поповић Сава Станко 1905 Нештин Нештин детаљније информације
2661 РКТГ-84820 Пацек Розалија Калман 1901 Нештин Нештин детаљније информације
2662 РКТГ-84822 Пајић Никола Стева 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2663 РКТГ-84949 Недељковић Јелена Гавра 1910 Нештин Нештин детаљније информације
2664 РКТГ-84961 Нешић Сава Милан 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2665 РКТГ-84983 Николић Марија Веља 1915 Нештин Нештин детаљније информације
2666 РКТГ-84984 Николић Лазар Душан 1938 Нештин Нештин детаљније информације
2667 РКТГ-84985 Николић Радојка Душан 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2668 РКТГ-84986 Николић Сава Душан 1935 Нештин Нештин детаљније информације
2669 РКТГ-84987 Николић Дика Ђока 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2670 РКТГ-84989 Николић Јелка Ђока 1929 Нештин Нештин детаљније информације
2671 РКТГ-84990 Николић Љубица Ђока 1937 Нештин Нештин детаљније информације
2672 РКТГ-84991 Николић Маришка Ђока 1912 Нештин Нештин детаљније информације
2673 РКТГ-84992 Николић Зорка Ђока 1930 Нештин Нештин детаљније информације
2674 РКТГ-84995 Николић Јованка 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2675 РКТГ-84996 Николић Милан 1920 Нештин Нештин детаљније информације
2676 РКТГ-84997 Николић Мира 1927 Нештин Нештин детаљније информације
2677 РКТГ-84998 Николић Прока 1926 Нештин Нештин детаљније информације
2678 РКТГ-84999 Николић Рајко 1928 Нештин Нештин детаљније информације
2679 РКТГ-85001 Николић Ђока Јова 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2680 РКТГ-85026 Миклушев Станко Милош 1906 Визић Визић детаљније информације
2681 РКТГ-85203 Милашиновић Милица Живан 1920 Визић Визић детаљније информације
2682 РКТГ-85228 Нинков Ратомир 1915 Параге Параге детаљније информације
2683 РКТГ-85332 Нешевић Магдалена Јакоб 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2684 РКТГ-85334 Нај Терезија Јосип 1891 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2685 РКТГ-85335 Наубар Ана Фрања 1877 Челарево Челарево детаљније информације
2686 РКТГ-85366 Нојмајер Антон 1893 Младеново Младеново детаљније информације
2687 РКТГ-85397 Новаков Ђура 1918 Силбаш Силбаш детаљније информације
2688 РКТГ-85398 Новаков Злата Мита 1920 Силбаш Силбаш детаљније информације
2689 РКТГ-85400 Новаков Никодим Мита 1914 Силбаш Силбаш детаљније информације
2690 РКТГ-85401 Новаков Милан - Миле Мита 1925 Силбаш Силбаш детаљније информације
2691 РКТГ-85406 Немет Никола 1875 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2692 РКТГ-85419 Нидерлендер Симон А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2693 РКТГ-85427 Нидерлендер син Симон А -непознато Бачка Паланка детаљније информације
2694 РКТГ-85631 Његомир Јелена Днитар 1920 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2695 РКТГ-85640 Његомир Данило Милан 1940 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2696 РКТГ-85660 Остојић Савка 1883 Суваја Карађорђево детаљније информације
2697 РКТГ-85667 Обрадовић Милева - Милка Милан 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2698 РКТГ-85668 Обрић Стево Драган 1941 Шарвар Карађорђево детаљније информације
2699 РКТГ-85669 Обрић Владо 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2700 РКТГ-85670 Обрић Марија Драган 1932 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2701 РКТГ-85671 Обрић Миле Никола 1861 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2702 РКТГ-85674 Обрић Нада Милорад 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2703 РКТГ-85747 От Емерих 1894 Младеново Младеново детаљније информације
2704 РКТГ-85749 От Розалиа 1896 Младеново Младеново детаљније информације
2705 РКТГ-85836 Орт Петар Јосип 1870 Младеново Младеново детаљније информације
2706 РКТГ-85842 Освалд Катарина Михајло 1892 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2707 РКТГ-85852 Орт Антун Јосип 1874 Младеново Младеново детаљније информације
2708 РКТГ-85866 Орова Лили 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2709 РКТГ-85867 Орова Сида 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2710 РКТГ-85868 Орова Мета 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2711 РКТГ-85869 Орова Ирма 1899 Стара Пазова Бачка Паланка детаљније информације
2712 РКТГ-85871 Орова Иван 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2713 РКТГ-85872 Орова Арнолд 1882 Будимпешта Бачка Паланка детаљније информације
2714 РКТГ-85873 Орова Имре-Мирко 1918 Стара Пазова Бачка Паланка детаљније информације
2715 РКТГ-86001 Мадлер Мариа 1942 Младеново Младеново детаљније информације
2716 РКТГ-86005 Мадлер Валентин 1939 Младеново Младеново детаљније информације
2717 РКТГ-86044 Поповић Нада Бранко 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2718 РКТГ-86047 Половина Миладин Милан 1927 Добро Село Карађорђево детаљније информације
2719 РКТГ-86048 Поповић Даница Петар 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2720 РКТГ-86051 Платиша Милица Јова 1899 Бриње Карађорђево детаљније информације
2721 РКТГ-86052 Пањковић Радојка Илија 1934 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2722 РКТГ-86053 Пањковић Софија Никола 1928 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2723 РКТГ-86054 Пањковић Спасоје Никола 1938 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2724 РКТГ-86055 Пањковић Стана Мило 1856 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2725 РКТГ-86057 Петраковић Анђа 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2726 РКТГ-86061 Половина Босиљка Аћим 1922 Добро Село Карађорђево детаљније информације
2727 РКТГ-86062 Половина Илија Јова 1929 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2728 РКТГ-86063 Половина Манда Милан 1922 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2729 РКТГ-86064 Поповић Радојка 1941 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2730 РКТГ-86065 Париповић Милица Јован 1893 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2731 РКТГ-86067 Поповић Душан 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2732 РКТГ-86070 Пањковић Никола Стеван 1888 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2733 РКТГ-86071 Пањковић Манда Сава 1901 Подлапача Карађорђево детаљније информације
2734 РКТГ-86072 Пањковић Јован Иса 1879 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2735 РКТГ-86073 Пањковић Андрија Никола 1924 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2736 РКТГ-86074 Пањковић Зорка Илија 1932 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2737 РКТГ-86075 Пањковић Десанка Илија 1924 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2738 РКТГ-86077 Прибић Ђорђе Мана 1937 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2739 РКТГ-86078 Прибић Јелена Буда 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2740 РКТГ-86105 Петрић Трива Илија 1924 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2741 РКТГ-86106 Панић Петар 1909 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2742 РКТГ-86107 Поповић Калман Ђорђе 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2743 РКТГ-86110 Протић Борислав Милош 1925 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2744 РКТГ-86115 Пиварски Ђока Товаришево Товаришево детаљније информације
2745 РКТГ-86116 Пиварски Милица 1860 Товаришево Товаришево детаљније информације
2746 РКТГ-86117 Плавањски Милорад 1894 Товаришево Товаришево детаљније информације
2747 РКТГ-86118 Попов Јован -Јоца 1902 Товаришево Товаришево детаљније информације
2748 РКТГ-86119 Попов Лазар 1874 Товаришево Товаришево детаљније информације
2749 РКТГ-86187 Петрић Ангелина 1894 Обровац Бачка Паланка детаљније информације
2750 РКТГ-86293 Радованов Тоша Лазар 1917 Хајдуково Товаришево детаљније информације
2751 РКТГ-86525 Мајер Катарина Адам 1898 Челарево Челарево детаљније информације
2752 РКТГ-86526 Маурер Јакоб Георг 1870 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2753 РКТГ-86528 Мајер Андрија Јован 1886 Челарево Челарево детаљније информације
2754 РКТГ-86532 Мајкенер Ката Петар 1874 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2755 РКТГ-86534 Маурер Катарина Јован 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2756 РКТГ-86541 Маље Магдалена Филип 1884 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2757 РКТГ-86587 Николић Нестор Милан 1935 Нештин Нештин детаљније информације
2758 РКТГ-86588 Николић Никола Милан 1940 Нештин Нештин детаљније информације
2759 РКТГ-86589 Николић Љубица Милан 1922 Нештин Нештин детаљније информације
2760 РКТГ-86593 Николић Дамјанка Пера 1926 Нештин Нештин детаљније информације
2761 РКТГ-86594 Николић Мара Пера 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2762 РКТГ-86595 Николић Момир Пера 1928 Нештин Нештин детаљније информације
2763 РКТГ-86601 Николић Влата Тима 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2764 РКТГ-86602 Николић Душан Тима 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2765 РКТГ-86603 Николић Пера Тима 1905 Нештин Нештин детаљније информације
2766 РКТГ-86605 Николић Злата Тоша 1897 Нештин Нештин детаљније информације
2767 РКТГ-86629 Новаковић Славко Ђока 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2768 РКТГ-86630 Новаковић Ковинка Коста 1877 Нештин Нештин детаљније информације
2769 РКТГ-86634 Новаковић Бојана Миле 1877 Нештин Нештин детаљније информације
2770 РКТГ-86718 Мајер Магдалена Јован 1898 Челарево Челарево детаљније информације
2771 РКТГ-86719 Мајер Ева Мартин 1880 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2772 РКТГ-86721 Мориц Ката Јосип 1871 Челарево Челарево детаљније информације
2773 РКТГ-86739 Маркес Јован Јован 1917 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2774 РКТГ-86746 Мајер Марија Јован 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2775 РКТГ-86747 Мутеч Магдалена Матија 1943 Младеново Младеново детаљније информације
2776 РКТГ-86752 Манц Терезија Јосип 1882 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2777 РКТГ-86753 Мандел Стеван Михајло 1932 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2778 РКТГ-86766 Менеши Терезија Михајло 1868 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2779 РКТГ-87120 Милосављевић Ката Јован 1893 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2780 РКТГ-87364 Нинковић Никола Мана 1934 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2781 РКТГ-87365 Нинковић Јелена Пера А -непознато Карађорђево детаљније информације
2782 РКТГ-87368 Нинковић Богдан Мана 1930 Бунић Карађорђево детаљније информације
2783 РКТГ-87380 Нешић Светко Светозар 1925 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2784 РКТГ-87381 Николић Божа 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2785 РКТГ-87485 Новаковић Марија Славко 1922 Нештин Нештин детаљније информације
2786 РКТГ-87596 Нешић Ненад Кајка 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2787 РКТГ-88233 Поповић Ната 1906 Визић Визић детаљније информације
2788 РКТГ-88234 Поповић Милан 1876 Визић Визић детаљније информације
2789 РКТГ-88952 Рајковић Љубинка 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2790 РКТГ-88953 Радошевић Лазар Гавра 1881 Нештин Нештин детаљније информације
2791 РКТГ-88954 Радошевић Јован Душан 1908 Нештин Нештин детаљније информације
2792 РКТГ-88955 Радошевић Јован Ђока 1905 Нештин Нештин детаљније информације
2793 РКТГ-88956 Рајковић Тодор Сава 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2794 РКТГ-88957 Рајковић Јован Мита 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2795 РКТГ-88958 Рајковић Љубица 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2796 РКТГ-88960 Рајковић Јелена 1884 Нештин Нештин детаљније информације
2797 РКТГ-88964 Радосављевић Јованка Влада 1918 Нештин Нештин детаљније информације
2798 РКТГ-88965 Радовановић Кузман 1873 Нештин Нештин детаљније информације
2799 РКТГ-88966 Ристић Сима Влада 1893 Нештин Нештин детаљније информације
2800 РКТГ-88967 Рајковић Бранко Мита 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2801 РКТГ-88969 Радошевић Миливој Ђока 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2802 РКТГ-88970 Радонић Илија Сима 1906 Нештин Нештин детаљније информације
2803 РКТГ-88971 Радошевић Стеван Душан 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2804 РКТГ-88972 Радошевић Миливој Душан 1902 Нештин Нештин детаљније информације
2805 РКТГ-88975 Радошевић Јован Гавра 1910 Нештин Нештин детаљније информације
2806 РКТГ-88977 Ристић Милан Стева 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2807 РКТГ-89008 Ристић Мита Светозар 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2808 РКТГ-89009 Ристић Мита Светозар 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2809 РКТГ-89017 Станишић Никола Лука 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2810 РКТГ-89021 Станишић Цвета Лука 1921 Нештин Нештин детаљније информације
2811 РКТГ-89022 Стојковић Јулка Васа 1910 Нештин Нештин детаљније информације
2812 РКТГ-89023 Стојковић Аца Милан 1887 Нештин Нештин детаљније информације
2813 РКТГ-89025 Суџум Милош 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2814 РКТГ-89028 Станишић Радован Лука 1925 Нештин Нештин детаљније информације
2815 РКТГ-89031 Станишић Лука 1882 Нештин Нештин детаљније информације
2816 РКТГ-89113 Пајић Вера Срета 1922 Нештин Нештин детаљније информације
2817 РКТГ-89181 Сладић Пера Тим 1931 Нештин Нештин детаљније информације
2818 РКТГ-89183 Савић Милан Сава 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2819 РКТГ-89185 Симуновић Ђорђе Гавра 1909 Нештин Нештин детаљније информације
2820 РКТГ-89186 Сладић Сима Божа 1883 Нештин Нештин детаљније информације
2821 РКТГ-89188 Скокић Марија Митар 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2822 РКТГ-89189 Скокић Јован Милутин 1909 Нештин Нештин детаљније информације
2823 РКТГ-89191 Стојковић Живан Васа 1908 Нештин Нештин детаљније информације
2824 РКТГ-89192 Скокић Марија Димитрије 1922 Нештин Нештин детаљније информације
2825 РКТГ-89193 Станишић Риста Лука 1924 Нештин Нештин детаљније информације
2826 РКТГ-89194 Стакић Жарко Јоца 1899 Нештин Нештин детаљније информације
2827 РКТГ-89196 Срдановић Лазар Ђока 1898 Нештин Нештин детаљније информације
2828 РКТГ-89198 Смедеревац Милан Ђока 1900 Нештин Нештин детаљније информације
2829 РКТГ-89199 Скокић Стева Димитрије 1921 Нештин Нештин детаљније информације
2830 РКТГ-89200 Стакић Зорка Жарко 1923 Нештин Нештин детаљније информације
2831 РКТГ-89202 Стакић Илија Милан 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2832 РКТГ-89466 Раданов Стеван Милан 1912 Визић Визић детаљније информације
2833 РКТГ-89469 Радојчић Лаза Љубомир 1935 Визић Визић детаљније информације
2834 РКТГ-89471 Раданов Светозар Стеван 1879 Визић Визић детаљније информације
2835 РКТГ-89472 Раданов Ђока Стеван 1871 Визић Визић детаљније информације
2836 РКТГ-89473 Радојиновић Мика Урош 1922 Визић Визић детаљније информације
2837 РКТГ-89586 Радуловић Вукица Ђока 1908 Визић Визић детаљније информације
2838 РКТГ-89591 Регељац Милан Ненад 1924 Визић Визић детаљније информације
2839 РКТГ-89592 Радотић Благоја Ђока 1883 Визић Визић детаљније информације
2840 РКТГ-89593 Радојчић Љубомир Давид 1900 Визић Визић детаљније информације
2841 РКТГ-89594 Радојчић Светозар Љубомир 1937 Визић Визић детаљније информације
2842 РКТГ-90064 Попер Алберт 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2843 РКТГ-90065 Попер Жигмонд 1882 Младеново Младеново детаљније информације
2844 РКТГ-90248 Пилер Елиза Гашпар 1878 Челарево Челарево детаљније информације
2845 РКТГ-90260 Пифат Ана Адам 1905 Челарево Челарево детаљније информације
2846 РКТГ-90520 Панић Марко 1920 Параге Параге детаљније информације
2847 РКТГ-90521 Прерадов Гојко 1921 Параге Параге детаљније информације
2848 РКТГ-90524 Панић Милан 1898 Параге Параге детаљније информације
2849 РКТГ-90525 Прерадов Рада 1900 Параге Параге детаљније информације
2850 РКТГ-90526 Попер Натан 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2851 РКТГ-90528 Попер Риза 1888 Младеново Младеново детаљније информације
2852 РКТГ-90672 Пфул Катарина 1910 Младеново Младеново детаљније информације
2853 РКТГ-90673 Пфул Магдалена 1927 Младеново Младеново детаљније информације
2854 РКТГ-90846 Пифат Анамариа 1880 Челарево Челарево детаљније информације
2855 РКТГ-90853 Помер Антун 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2856 РКТГ-90995 Пенц Марија Фрања 1885 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2857 РКТГ-90998 Паушер Ката Јосип 1921 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2858 РКТГ-91000 Пијот Јосип Јован 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2859 РКТГ-91002 Пифат Марија Хајнрих 1905 Челарево Челарево детаљније информације
2860 РКТГ-91014 Поп Ана Андрија 1883 Челарево Челарево детаљније информације
2861 РКТГ-91017 Плес Марија Јосип 1861 Челарево Челарево детаљније информације
2862 РКТГ-91019 Пус Магдалена Адам 1884 Челарево Челарево детаљније информације
2863 РКТГ-91029 Пфул Аполонија Георг 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2864 РКТГ-91030 Пијот Ана Јосип 1884 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2865 РКТГ-91032 Петри Агнеза Михајло 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2866 РКТГ-91034 Паул Ана Јосип 1903 Челарево Челарево детаљније информације
2867 РКТГ-91035 Признер Ката Јакоб 1881 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2868 РКТГ-91037 Пенц Елиза Јован 1878 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2869 РКТГ-91038 Плес Марија Хендрих 1907 Челарево Челарево детаљније информације
2870 РКТГ-91041 Пенц Адам Адам 1883 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2871 РКТГ-91043 Пенц Розалија Себастијан 1868 Младеново Младеново детаљније информације
2872 РКТГ-91047 Пауперт Паула Јакоб 1903 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2873 РКТГ-91055 Петри Марија Антун 1913 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2874 РКТГ-91056 Пфајфер Марија Јакоб 1900 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2875 РКТГ-91057 Пашак Јосип Иван 1879 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2876 РКТГ-91059 Перзенковић Ана Петар 1945 Младеново Младеново детаљније информације
2877 РКТГ-91063 Плес Францишка Јосип 1889 Челарево Челарево детаљније информације
2878 РКТГ-91089 Пајић Зоран Лаза 1926 Силбаш Силбаш детаљније информације
2879 РКТГ-91091 Пајић Тоша Пера 1898 Силбаш Силбаш детаљније информације
2880 РКТГ-91093 Пајић Лазар Рајко 1924 Силбаш Силбаш детаљније информације
2881 РКТГ-91095 Пајић Гојко Рајко 1926 Силбаш Силбаш детаљније информације
2882 РКТГ-91168 Радић Даница Ђура 1927 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2883 РКТГ-91177 Рашета Миле Петар 1941 Шарвар Карађорђево детаљније информације
2884 РКТГ-91178 Рашета Јованка Дане 1928 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2885 РКТГ-91179 Рашета Драган Дане 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2886 РКТГ-91180 Радић Рада 1939 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2887 РКТГ-91181 Рапајић Милан Ђура 1922 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2888 РКТГ-91182 Радић Михајло 1935 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2889 РКТГ-91183 Рапајић Милан Дмитар 1928 Суботица Карађорђево детаљније информације
2890 РКТГ-91184 Рапајић Душанка Мило 1931 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2891 РКТГ-91185 Рапајић Даница Ђура А -непознато Карађорђево детаљније информације
2892 РКТГ-91186 Рапајић Гецо Петар 1880 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2893 РКТГ-91187 Радић Невенка Душан 1940 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2894 РКТГ-91188 Рапајић Михајло Илија 1893 Крбавица Карађорђево детаљније информације
2895 РКТГ-91203 Радонић Стева Товаришево Товаришево детаљније информације
2896 РКТГ-91207 Ристић Иван 1912 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2897 РКТГ-91208 Радојчин Милан - Чича Товаришево Товаришево детаљније информације
2898 РКТГ-91213 Радованов Славко 1915 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2899 РКТГ-91214 Рајић Мита 1906 Товаришево Товаришево детаљније информације
2900 РКТГ-91215 Рајић Душан 1898 Товаришево Товаришево детаљније информације
2901 РКТГ-91217 Радијчин Радован - Рацко Товаришево Товаришево детаљније информације
2902 РКТГ-91237 Радосавкић Пера 1890 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2903 РКТГ-91515 Поповић Чедомир Александар 1928 Пивнице Пивнице детаљније информације
2904 РКТГ-91521 Попер Фани 1879 Младеново Бачка Паланка детаљније информације
2905 РКТГ-91690 Пифат Ката Јосиф 1879 Челарево Челарево детаљније информације
2906 РКТГ-91691 Пенц Антон Јакоб 1884 Младеново Младеново детаљније информације
2907 РКТГ-91701 Радошевић Лазар Гавра 1908 Нештин Нештин детаљније информације
2908 РКТГ-91704 Ристић Мита Стева 1907 Нештин Нештин детаљније информације
2909 РКТГ-91705 Ристић Митар Стева 1894 Нештин Нештин детаљније информације
2910 РКТГ-91790 Рогић Милован 1924 Параге Параге детаљније информације
2911 РКТГ-91864 Рап Мартин 1899 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2912 РКТГ-92046 Ризер Ђорђе Јован 1876 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2913 РКТГ-92047 Рајс Јохан Јохан 1872 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2914 РКТГ-92053 Рајт Вероника Адам 1885 Челарево Челарево детаљније информације
2915 РКТГ-92057 Рајс Ева Никола 1884 Гајдобра Гајдобра детаљније информације
2916 РКТГ-92060 Релингер Елиза Матија 1934 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2917 РКТГ-92063 Ројн Ката Јакоб 1867 Младеново Младеново детаљније информације
2918 РКТГ-92090 Релингер Ана Конрад 1905 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2919 РКТГ-92100 Ришор Ана Јосип 1906 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2920 РКТГ-92108 Радојчић Обрад Товаришево Товаришево детаљније информације
2921 РКТГ-92113 Раданов Тоша 1921 Товаришево Товаришево детаљније информације
2922 РКТГ-92135 Рапајић Миле 1890 Крбава Карађорђево детаљније информације
2923 РКТГ-92136 Рапајић Миле 1924 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2924 РКТГ-92320 Регељац Ненад Јаша 1896 Визић Визић детаљније информације
2925 РКТГ-92510 Драх Михајло Адам 1892 Обровац Обровац детаљније информације
2926 РКТГ-92511 Јансенић Ђура Јожеф 1886 Челарево челарево детаљније информације
2927 РКТГ-92512 Јеленић Мило Мијо 1880 Госпић Бачка Паланка детаљније информације
2928 РКТГ-92513 Капла Михајло Стеван 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2929 РКТГ-92517 Селград Јосип Јосип 1914 Опово Бачка Паланка детаљније информације
2930 РКТГ-92518 Сердахељи Ђула - Тибор Карло 1919 Рацалмаш Бачка Паланка детаљније информације
2931 РКТГ-92519 Стокер Јосип Јосип 1900 Обровац Обровац детаљније информације
2932 РКТГ-92520 Швајс Јосип 1892 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2933 РКТГ-93110 Рис Георг 1895 Младеново Младеново детаљније информације
2934 РКТГ-93111 Римпл Јосип 1886 Младеново Младеново детаљније информације
2935 РКТГ-93313 Станков Гојко 1911 Параге Параге детаљније информације
2936 РКТГ-93314 Сремац Рокса А -непознато Параге детаљније информације
2937 РКТГ-93315 Сремац Марко Иса 1925 Параге Параге детаљније информације
2938 РКТГ-93317 Савин Тоша 1920 Параге Параге детаљније информације
2939 РКТГ-93345 Сехит Сиклинде 1943 Деспотово Деспотово детаљније информације
2940 РКТГ-93354 Сауер Јован Јосеф 1940 Младеново Младеново детаљније информације
2941 РКТГ-93446 Рашор Роланд 1937 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2942 РКТГ-93507 Радујев Душан Јован Деспотово Деспотово детаљније информације
2943 РКТГ-93606 Сотер Михајло 1869 Пивнице Пивнице детаљније информације
2944 РКТГ-94043 Секереш Ида Стеван 1872 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2945 РКТГ-94051 Сајлер Марија Георг 1880 Младеново Младеново детаљније информације
2946 РКТГ-94065 Сатлек Ева Јован 1879 Нова Гајдобра Нова Гајдобра детаљније информације
2947 РКТГ-94203 Сић Јозеф 1924 Визић Визић детаљније информације
2948 РКТГ-94447 Савић Видак Мило 1925 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2949 РКТГ-94448 Свилар Анђелија Коста 1926 Карађорђево Карађорђево детаљније информације
2950 РКТГ-94474 Станковић Ката 1873 А -непознато Карађорђево детаљније информације
2951 РКТГ-94476 Смеловски Николај 1876 А -непознато Товаришево детаљније информације
2952 РКТГ-94481 Станојев Јулка - Јула 1896 Бачка Паланка Товаришево детаљније информације
2953 РКТГ-94484 Суботић Сава Лежимирац 1899 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2954 РКТГ-94485 Субић Младен - Чика Стеван 1886 Товаришево Товаришево детаљније информације
2955 РКТГ-94511 Станков Сима Станко 1923 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2956 РКТГ-94556 Сомборац Спасоје 1889 Бачка Паланка Бачка Паланка детаљније информације
2957 РКТГ-94557 Срданов Бошко 1892 Параге Бачка Паланка детаљније информације
2958 РКТГ-94583 Суша Радојка 1922 Његошево Његошево детаљније информације
2959 РКТГ-94584 Суша Радован 1920 Његошево Његошево детаљније информације
2960 РКТГ-95116 Стеванов Лаза Кузман 1892 Визић Визић детаљније информације
2961 РКТГ-95568 Тодоров Илија Лука 1891 Нештин Нештин детаљније информације
2962 РКТГ-96006 Туцић Душан Миливој 1917 Нештин Нештин детаљније информације
2963 РКТГ-96231 Чувић Младен 1895 Визић Визић детаљније информације
2964 РКТГ-96234 Чавић Младен Никола 1895 Визић Визић детаљније информације
2965 РКТГ-96236 Чавић Тоша Младен 1930 Визић Визић детаљније информације
2966 РКТГ-96237 Чавић Веселинка Младен 1928 Визић Визић детаљније информације
2967 РКТГ-96239 Чалминац Катица Бранко 1942 Визић Визић детаљније информације
2968 РКТГ-96240 Чавић Живко Младен 1933 Визић Визић детаљније информације
2969 РКТГ-96241 Чавић Анђелка 1889 Визић Визић детаљније информације
2970 РКТГ-96242 Чалминац Милица 1889 Визић Визић детаљније информације
2971 РКТГ-96244 Чалминац Милорад Миленко 1921 Визић Визић детаљније информације
2972 РКТГ-96245 Чалминац Миленко Јован 1887 Визић Визић детаљније информације
2973 РКТГ-96248 Чавић Љубица Исак 1921 Визић Визић детаљније информације
2974 РКТГ-96249 Чалминац Олга Исак 1919 Визић Визић детаљније информације
2975 РКТГ-96250 Чалминац Пера Бранко 1939 Визић Визић детаљније информације
2976 РКТГ-96251 Чалминац Ката Стева 1915 Визић Визић детаљније информације
2977 РКТГ-96252